Sari la conținut

Vedetă tv.tel.0758572324


Postări Recomandate

  • Oras:Somewhere in the universe
  • Oras:Somewhere in the universe

Pune gura pe pula, ai intrebat, ca inainte zicea ca doar cu protectie. Am vrut sa merg dar cand am vazut-o pe strada am zis ca e mai simplu sa o sar decat sa o ocolesc si cerea 300/500 cu cauciuc la tot. Imi pare rau pt ea, la modul sincer. 

Link spre comentariu
La 25.11.2022 la 21:39, andrei131982 a spus:

S-a abonat careva pe onlyfans la ea?🙂

M-am abonat eu… nuj cum, dar după 2-3 refresh-uri și plimbat mi-a apărut free subscribe (chiar zicea ca prima sapt e gratis )

La ce are pana acum, nu merita 20$…

Insa din ce a postat acolo, nu arată rău 🤤

Link spre comentariu
  • Oras:Pula mea
  • Oras:Pula mea

Boss recent habar nu am. Baietii zic ca e retrasa. Eu am fost ultima data acum vreo 4 luni si am plecat dezamagit. Am renuntat sa o mai caut. Avea 2 locatii pe calea victoriei, una in blocul Ferrari cu intrare din splai si cealalta in gangul unde e biserica Coltea, in spate la Pizza Hut universitate. Poate s-a saturat de pula. Mai incearca, poate mai crede in mos craciun.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
La 25.12.2022 la 14:43, Saracu a spus:

Ce mi-a placut la ea e ca se simtea ca a trait printre oameni de calitate. Avea un aer aparte fata se alte milf-uri din breasla.

Se simtea o pl, am futut-o de doua ori, nici sa se futa nu stia iar din pct de vedere intelectual era - infinit.o tuta obosita care nu avea dupa ce sa mai bea apa si acuma ca adescoperit of-u e diva.

Link spre comentariu
  • Oras:slatina
  • Oras:slatina
Acum 3 ore, Barista a spus:

Se simtea o pl, am futut-o de doua ori, nici sa se futa nu stia iar din pct de vedere intelectual era - infinit.o tuta obosita care nu avea dupa ce sa mai bea apa si acuma ca adescoperit of-u e diva.

aici asa e ai dreptate daca poti sa descrii mai pe larg actiunea

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...