Sari la conținut

Bety20 0729277307


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 16 ore, danielm96 a spus:

Cel mai bine când lași recenzia nu o detaliezi atât de mult. Spui doar ce ai făcut dacă recomanzi fata sau nu și lași notele. Pentru că după pot apărea discuții la adresa fetei că cu unu și cu altu nu știu ce face și cu y nu face. 

Da ai dreptate 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

Am ales-o pe Beatrice, după o lectură de 3 rânduri și aruncat privirea pe o fotografie. 

Uneori instinctul îmi cere să sap mai mult, de data asta nu a făcut-o.

Scris pe WhatsApp, primit răspuns în 2 minute, pus 2 întrebări scurte, programat după alte 2 minute. Respectat la secundă.

Ajuns acolo, zero reproș asupra locației. Încerc să fiu obiectiv și realist cu locațiile, deși meseria m-a forțat să dezvolt un ochi al dracului de ager, când vine vorba despre lucruri de genul.

Fata, o clepsidră cu piele fină și bronzată, chip foarte mișto, par negru, lunguț și întins așa cum se cuvine.

Aspect de femeie pe care aș vrea s-o am până la epuizarea simțurilor și conștienței. Nu are sens să vă spun mai multe, decât că e de TOP, clar... Locul ei e unde trebuie.

E ce trebuie, face ce trebuie, vorbește cum trebuie, arată cum trebuie și unde trebuie, are un tarif de mare mare bun simț. Eu am lăsat mai mult... așa fac de obicei.

Da, are un fund absolut demențial. 

Nu am vrut să exagerez cu GFE, dar pun pariu că mi-ar fi dat pe săturate. Aș fi vrut s-o sărut lung și în liniște, să o am adânc și să vorbim ore... Dar, lucrurile bune se iau încet, cu răbdare și măsură.

Mulțumesc, Beatrice, ne revedem curând...

 

 

 

 

  • Like 7
  • Inimioara 3
Link spre comentariu
  • Oras:Alexandria
  • Oras:Alexandria

Va salut,in urma la ceea ce am citit pe forum despre Bety am decis sa-i fac o vizita.am fost sambata dimineata la ora stabilita de comun acord si tot ce pot sa va spun a fost o intalnire pe care o sa o mai repet,o fata  extraordinara din toate punctele de vedere te poop Bety ...

  • Like 5
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
×
×
  • Creează nouă...