Sari la conținut

0765518279-Delia(‼ Brunetă in orasul tau‼)


Postări Recomandate

Buna seara! Am avut plăcerea de a merge la o miniona brunetă, pe nume Delia. Am sunat tipa, zona Brâncuși, mi-a răspuns, mi-a dat detaliile, 100 fin si 200 ora, on/op in functie de igienă, np. A precizat că, face contra cost, finalizare orala/corporală si sărutări 50. Am ajuns la locație, am rămas surprins, fiind chiar tipa din poze. E fire glumeață, comunicativă, fără graba, cu bun simt. Am început treaba dupa o țigară, oral experienta 9, normal experienta 9/10. Recomand cu incredere. Baftă la futut!

Link spre comentariu
  • Oras:Tg jiu
  • Oras:Tg jiu

Am fost si eu astazi, fata este de nota 10 ca si comportament, in plus si frumoasa, prestatia depinde de gusturile fiecaruia, pentru mine a fost de 9-10 am spus 9-10 pentru ca mi-ar sari uni in cap ca-s peste(am mai patit asta). Parerea mea,cine nu crede îl sfatuiesc sa nu se duca, dar cine se duce nu v-a regreta!Op,np 100 fin din cite stiu 200 ora si extra 50 FK, 50 finlizare dar asta la fata locului in functie de comportament si probabil alte criterii personale.Am omis si ON in functie de igiena!

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Târgu Jiu
  • Oras:Târgu Jiu

Buna dragilor! Am revenit la voi in oras. Noul meu număr este 0768535053. Servicii: fin-100(15-20min), fin-150(30-40min), ora-250,69, sărutări corporale, masaj. Extra 50 pentru fin orală/corporală, săruturi. Oralul se face in funcție de igiena. 

Va aștept cu drag! Pupici

  • Like 1
Link spre comentariu
Acum 14 ore, Delyutza a spus:

Buna dragilor! Am revenit la voi in oras. Noul meu număr este 0768535053. Servicii: fin-100(15-20min), fin-150(30-40min), ora-250,69, sărutări corporale, masaj. Extra 50 pentru fin orală/corporală, săruturi. Oralul se face in funcție de igiena. 

Va aștept cu drag! Pupici

Folosești WhatsApp? 

Extra 50 pentru finalizare?

Extra 50 pentru sărutări?

Sau 50 pentru finalizare și sărutări ???

Link spre comentariu
  • Oras:Târgu Jiu
  • Oras:Târgu Jiu
La 07.04.2021 la 17:13, Delyutza a spus:

 

Bună dragilor! De mâine sunt din nou la voi în oraș, dar voi lucra doar ziua. Noul meu nr este 0765318496. Servicii: fin-100(15-20min),fin-150(30-40min), ora-250,sărutări corporale,masaj. Extra 50 pentru fin corporală. Oralul se face în funcție de igienă. Nu accept persoane în stare de ebrietate.

Va aștept cu drag! Pupici!

Link spre comentariu
  • Oras:Târgu Jiu
  • Oras:Târgu Jiu

Bună dragilor! De mâine sunt din nou la voi în oraș, dar voi lucra doar ziua. Noul meu nr este 0765318496. Servicii: fin-100(15-20min),fin-150(30-40min), ora-250,sărutări corporale,masaj. Extra 50 pentru fin corporală. Oralul se face în funcție de igienă. Nu accept persoane în stare de ebrietate.

Va aștept cu drag! Pupici!

Link spre comentariu
  • Oras:Târgu Jiu
  • Oras:Târgu Jiu

 

Bună dragilor! De mâine sunt din nou la voi în oraș, dar voi lucra doar ziua. Noul meu nr este 0765318496. Servicii: fin-100(15-20min),fin-150(30-40min), ora-250,sărutări corporale,masaj. Extra 50 pentru fin corporală. Oralul se face în funcție de igienă. Nu accept persoane în stare de ebrietate.

Va aștept cu drag! Pupici

Link spre comentariu

Buna seara. Am fost si eu in vizita la domnisoara. Pot sa spun o surpriza placuta. Pe mine unul m-a castigat. 

M-am saturat de toate epavele care vin la noi, in timp ce oltencele noastre ofera servicii mai bune.

Eu unul o sa mai merg si la ea si la Roxy, plus alte fete care sunt oltence. 

Nu o sa dau note. Nu-mi place. 

Recomand.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Târgu Jiu
  • Oras:Târgu Jiu
Acum 13 ore, Boomtastic a spus:

Buna seara. Am fost si eu in vizita la domnisoara. Pot sa spun o surpriza placuta. Pe mine unul m-a castigat. 

M-am saturat de toate epavele care vin la noi, in timp ce oltencele noastre ofera servicii mai bune.

Eu unul o sa mai merg si la ea si la Roxy, plus alte fete care sunt oltence. 

Nu o sa dau note. Nu-mi place. 

Recomand.

Mulțumesc frumos! Te pup dulce!

Link spre comentariu

Salut prieteni! Mai bine mai târziu decât niciodată...!!!😁 Fac această recenzie deoarece chiar merită Delyutza! Am avut o surpriză plăcută când am întâlnit-o. După toate fake-urile din ziua de azi nu prea știi ce te așteaptă în spatele ușii. Este o fată super drăguță! Locația este discretă și curatăsta. Atitudinea Delyutzei este super. Pro client și atentă la detalii! Merci Cipri și Boomtastic!!!👍

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Târgu Jiu
  • Oras:Târgu Jiu
La 03.12.2021 la 19:53, picasso69 a spus:

Salut prieteni! Mai bine mai târziu decât niciodată...!!!😁 Fac această recenzie deoarece chiar merită Delyutza! Am avut o surpriză plăcută când am întâlnit-o. După toate fake-urile din ziua de azi nu prea știi ce te așteaptă în spatele ușii. Este o fată super drăguță! Locația este discretă și curatăsta. Atitudinea Delyutzei este super. Pro client și atentă la detalii! Merci Cipri și Boomtastic!!!👍

Mulțumesc frumos, dragule! Te mai aștept! Te pup cu drag!

Link spre comentariu

  • Oras:undeva
  • Oras:undeva

Salutare,

 

Am vizitat si eu domnisoara astazi. Contactata telefonic , primit adresa si ajuns la locatie.

Uitandu-ma la pozele ei de pe publi pot spune ca sunt ale ei , doar ca sunt facute profi si automat cu filtre but still it is her.

Revenind .

Ajuns in locatie , garsoniera curata si cu toate cele . Primit prosop , am fugit la dus rapid si m-am reintors in camera de distractie.

A inceput cu un oral ft bine executat , usor deep + atingeri la oute .

Montat prezervativul si trecut in pozitia doggy unde am putut sa ma bucur de funduletul ei misto .

Dorind ca ea sa se mai joace nitel cu cel mic am revenit la oral si am continuat asa pana am terminat ( fara CIM la alegerea mea)

Pe partea de soft skills tipa sta bine : Comunicativa , zambareata si nici nu am simtit vreun moment ca e pusa pe graba cu toate ca venisem la o finalizare scurta de 15-20 minute.

Cadoul i l-am inmanat la final din proprie intitativa .

Notele:

 

Tipa: 9,5 ( aspect misto , piele fina , cur bun de orice , sanii usor lasati  , cupa B , dar nimic sa deranjeze ca aspect vizual )

Actiunea: 9,5 ( oral ft bine executat , doggy misto , gemete naturale din partea ei )

Locatia: 10, Garsoniera cu tot ce ii trebuie pt actiune , baie curata si prosop curat

Halat: 100 / 15-20 minute ( dar cred ca am stat nitel peste  fara a simtit presiune din partea ei )

 

Concluzie: De revenit categoric

 

Cu stima,

 

O tipa misto , comunicativa si 

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...