Sari la conținut

Matura Profesionala 0738256330


john669

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salutare, futaciosi,

 

In primul rand, este prima “doamna a placerii” pe care o vizitez. Ne-am intalnit in Slatina.

 

Cum a decurs intalnirea:

 

Am sunat de indata ce m-am i-am descoperit profilul. Eu, unul, am o pasiune pentru milfuri, iar Monica este, din aceasta prima intalnire, un milf.

Locatia usor de gasit, si chiar daca blocul nu arata cine stie, locatia a fost super okay. Un lucru care m-a luat pe nepregatite a fost faptul ca avea o colega pe care am intalnit-o cand am plecat. Foarte draguta colega, prost eu ca nu le-am propus macar un show sau ceva voyeurism. De stiut pe data viitoare.

 

Monica e super draguta si stie sa te faca in largul tau. Are skill-uri foarte bune la oral, dar cu mine a obosit; ce-i drept, mi-a prezervativul inainte si chiar daca placerea nu a fost destul pentru a ma termina, asta nu inseamna ca skill-urile ei sunt slabe, ba din contra.

Dupa oral, am trecut, simplu, la misionar, unde dupa niste contre si crestere in intensitate, am reusit sa finalizez in “caciulita”.

Am mai fumat o tigara, am vorbit vorbe si am plecat, caci ma asteptau oamenii la poker.

Notele:

Oral - 8, ar fi mers 10 daca era fara prezervativ, dar sunt constient de riscuri deci e totul okay.

GFE - nu se pune, ca am fost eu prea inghetat

Act - 9, implicare, gemete

Locatie - 8,5, prosopul a fost un pic cam mic, si mnah, a fost cam aiurea din punctul asta de vedere, de unde si nota asta. Dar in rest, totul super okay.

Cadoul a fost 250 pentru o ora, dar am stat doar vreo 30, ca mnah, aveam si alte treburi. Eu o sa revin, atat pentru ea, cat si pentru colega.

 

Spor in ciocane si putere in ciocanit!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:slatina
  • Oras:slatina

Am vizitat-o și eu pe Monica în urma recenziei lăsate de colegul(mersi căci adevăr ai scris)

Am ajuns ușor în locație ghidat telefonic de frumoasa domnita. Este o fata matura frumușică cu niște ochi caprui zic eu de te baga în boala. Am optat pentru o finalizare și am plătit 100 lei.

Apartamentul e frumos cu un pat mare confortabil.Am venit direct de la un dus făcut acasă asa ca nu am mai vizitat Baia sa va pt spune cum este. Per total pentru locație primește 9

Gfe- 9 pe mine chiar m-a impresionat fata asta. De la prima vedere m-am simțit cu ea ca și cu o prietena buna. Foarte vorbareata și comunicativa. Se implica și se vede ca își dorește sa te simți bine. Săruturi pe corp fk(deșii și nici nu discutasem despre asta)

On-10+++(unul dintre cele mai bune). Te întreabă cum îți place. Mie îmi place mai lent și umed.

Np-9 am schimbat câteva poziții și chiar a fost pe placul meu. Se vede ca știe ce face. Dupa toate astea,am revenit in aceeiasi seara la ea dupa circa o ora mi a placut atat de mult incat nu am rezistat am avut parte de aceleasi servicii impecabile si o experienta frumoasa in compania unei femei mature

As mai repeta oricând cu placere experienta. Per total eu m-am simțit excelent și pot spune ca fata își merita toți banii.

Pentru amatorii de mature mergeți cu încredere o recomand fara semne de intrebare. Voi reveni curand sper sa nu plece asa repede din oras

  • Like 1
Link spre comentariu

Monica isi merita toate drepturile de regina a sexului. Femeia e fenomenala!

M-am lasat condus de recenziile voastre si intradevar femeia e tandra, intelegatoare, nebunatica. O simti ca este in actiune cu tine. Merita toti banii femeia!

Prestatie de nota 10

Locatia iti da sentimentul placut de acasa ( curatenie si confort)

O sa revin cu mare drag.

Te pup Monik

Link spre comentariu
  • Oras:valcea
  • Oras:valcea

Dupa ce am vizitat o fata, nemulțumit de servici/atitudine si curios datorita recenziilor bune am Hotărât sa vizitez si eu pe titulara acestui topic

Locatie:ciresoaia la Parter-ul unui bloc

Deschide usa o domna "solida" "brunetica" care nu m-a atras deloc, dar am zis sa raman o Finalizare ca poate compenseaza prin servicii, dar nimic waw

Oral:7

Aspect 5

Normal 7

Eu unul nu o sa mai revin, nu e genul meu.

Daca vreti un milf adevarat care arata bine plus servicii de top, recomand fata din topicul"milf sexy" e cu 10clase peste doamna de mai sus

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:slatina
  • Oras:slatina

Monica isi merita toate drepturile de regina a sexului. Femeia e fenomenala!

M-am lasat condus de recenziile voastre si intradevar femeia e tandra, intelegatoare, nebunatica. O simti ca este in actiune cu tine. Merita toti banii femeia!

Prestatie de nota 10

Locatia iti da sentimentul placut de acasa ( curatenie si confort)

O sa revin cu mare drag.

Te pup Monik

Te ai inscris ieri sa dai note de 10 pe linie.
  • Like 1
Link spre comentariu

Mihai1, exagerezi puțin cam mult nu crezi?

Am fost și eu la doamna, e ok,dar nici asa cum ai spus tu. Acuma fiecare cu ce ai place.

Ai acord totala dreptate colegului de mai sus "run94", descrierea lui se potrivește mai bine cum arata, prestează samd.

Spor la treaba!

Link spre comentariu
  • Oras:Oras
  • Oras:Oras

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...