Sari la conținut

Atentie Topia Zayress- Experimentata si Pofticioasa face neprotejat


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti sector 3 brasov si iasi
  • Oras:Bucuresti sector 3 brasov si iasi

Nu inteleg de ce atata invidie intre voi fetelor. Fata asta are analizele postate la ea pe topic. Femeia poate se fute cu iubitul ei fara prezervativ. Parerea mea e ca ar fi mai ok sa va rezolvați problemele in privat.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0758 773 871
  • Oras:Mereu in pula
  • Telefon: 0758 773 871
  • Oras:Mereu in pula

Nu inteleg de ce atata invidie intre voi fetelor. Fata asta are analizele postate la ea pe topic. Femeia poate se fute cu iubitul ei fara prezervativ. Parerea mea e ca ar fi mai ok sa va rezolvați problemele in privat.

 

Nu merita băgata in seama ,sigur e o colega de pe tm ,aseară se dădea bărbat la mn pe topic si azi e trav, invidia e mare .

Eu mă Fut cum vreau atata timp cat sunt sănătoasă.

Link spre comentariu
Vizitator florinflo7
Reputație: 0

Vai de capu tau care faci sex fara protectie imbolnavesti oamenii😀

hy , e problema ta ca o face fără ? 🤔, e treaba iei cum o face și nu cred ca obliga pe nimeni sa o facă fără protectie( nu cred ca te obliga ) , și dacă nu îți convine nu te duci, nu mai denigrați atât cu kkt-uri de-astea , și așa avem câteva fete ts și de alea tot vb aiurea
Link spre comentariu

Nu e denigrare ca se anunta ca face neprotejat atata timp cat e verificat/confirmat. Aici nu e inca cazul de asa ceva.Nu avem certitudine.

 

Pana cand o sa avem legislatie care sa faca asa ceva filtrarea, forumul are rol de informare clienti.

 

Decizia e bineinteles la noi. Daca hotarasti sa ignori faptul ca au fost acuze de probleme, la care a evitat timp de 2 luni sa posteze analize si cand a postat, veridicitatea lor era in dubiu pt ca distanta dintre recoltare si rezultat era doar de cateva ore, e decizia clientului daca ignora.

 

Cand poza cu Anal NP cu prietenul e facuta in aceeasi locatie si pat unde presteaza, e iarasi ciudat pt unii, dar din nou, e decizia noastra ca si clienti daca o consideri un semnal de alarma.

 

Cu toate astea, informatiile sunt relevante si te ajuta sa iei o decizie, deci trebuie comunicate.

 

Pt mine se aprind prea multe beculete, dar sunt ferm convins ca pt altii nu e nici o problema.

Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde
  • Oras:Oriunde

Multumesc de sustinere.Se vede de la o poșta ca are probleme mentale cat si cele venerice.Atata timp cand in videourile ei posteaza cu diversi clienti ca face fara...sa ma scuzati ca v-am deschis ochii.

Iar tu florin ce sa cerem de la tine cand le pupi in fund pe toate fara sa vizitezi una din ele?

Asa ca despre ce vorbim?

Dovada stau video urile care le posteaza plus refuzul timp de 2 luni de a posta analizele.

Ce posteaza una alta cum ca isi fac analize e fâsss.De pe net sunt destule😀

Bravo colegu pt postare!

Link spre comentariu
  • Telefon: 0758 773 871
  • Oras:Mereu in pula
  • Telefon: 0758 773 871
  • Oras:Mereu in pula

Nu e denigrare ca se anunta ca face neprotejat atata timp cat e verificat/confirmat. Aici nu e inca cazul de asa ceva.Nu avem certitudine.

 

Pana cand o sa avem legislatie care sa faca asa ceva filtrarea, forumul are rol de informare clienti.

 

Decizia e bineinteles la noi. Daca hotarasti sa ignori faptul ca au fost acuze de probleme, la care a evitat timp de 2 luni sa posteze analize si cand a postat, veridicitatea lor era in dubiu pt ca distanta dintre recoltare si rezultat era doar de cateva ore, e decizia clientului daca ignora.

 

Cand poza cu Anal NP cu prietenul e facuta in aceeasi locatie si pat unde presteaza, e iarasi ciudat pt unii, dar din nou, e decizia noastra ca si clienti daca o consideri un semnal de alarma.

 

Cu toate astea, informatiile sunt relevante si te ajuta sa iei o decizie, deci trebuie comunicate.

 

Pt mine se aprind prea multe beculete, dar sunt ferm convins ca pt altii nu e nici o problema.

 

Logic iepuraș :*

Link spre comentariu
  • Oras:BACAU
  • Oras:BACAU

Aveti grija de sanatatea voastra.

Dovada stau clipurile postate de ea ca o face fara guma.Atentie!!!e in Timisoara!!!si din Timisoara in toata tara!!! :snap

Pai și eu am clipuri cu iubitul meu in care fac fara ! Unele din noi nu ne permitem sa filmam clienți și pentru promovare ne ajutam de cel cu care suntem într-o relație! Plus că fata asta și a postat analizele !
Link spre comentariu
  • Telefon: 0758 773 871
  • Oras:Mereu in pula
  • Telefon: 0758 773 871
  • Oras:Mereu in pula

Pai și eu am clipuri cu iubitul meu in care fac fara ! Unele din noi nu ne permitem sa filmam clienți și pentru promovare ne ajutam de cel cu care suntem într-o relație! Plus că fata asta și a postat analizele !

Exact iubi ,nu are rost sa ii deschidem ochii la o zdreanță ce are contul de o zii ,

Link spre comentariu
  • Oras:BACAU
  • Oras:BACAU

Exact iubi ,nu are rost sa ii deschidem ochii la o zdreanță ce are contul de o zii ,

Din păcate astfel de acuzații trebuie contracarate ! Eu de exemplu nu pot sa propun clienților să facem poze sau video 70% din ei sunt căsătoriți cu famili acasă dacă îi recunoaște cineva de aici îi stric imagina omului! De asta toate videourile mele sunt făcute cu iubitul meu ! Iar atât timp cât tu ți ai postat analizele lumea ar trebui sa se gândească de 2 ori înainte să aducă acuzații
Link spre comentariu
Vizitator florinflo7
Reputație: 0

Multumesc de sustinere.Se vede de la o poșta ca are probleme mentale cat si cele venerice.Atata timp cand in videourile ei posteaza cu diversi clienti ca face fara...sa ma scuzati ca v-am deschis ochii.

Iar tu florin ce sa cerem de la tine cand le pupi in fund pe toate fara sa vizitezi una din ele?

Asa ca despre ce vorbim?

Dovada stau video urile care le posteaza plus refuzul timp de 2 luni de a posta analizele.

Ce posteaza una alta cum ca isi fac analize e fâsss.De pe net sunt destule😀

Bravo colegu pt postare!

Amice am fost de multe ori la fete ts (dar nu îmi sta in caracter sa m-a laud ce fac și cine sant), așa ca las-o balta și ți-am mai spus ca o face cum vrea , tu ai la alegere S-o faci cum vrei
Link spre comentariu
  • Telefon: 0758 773 871
  • Oras:Mereu in pula
  • Telefon: 0758 773 871
  • Oras:Mereu in pula

Din păcate astfel de acuzații trebuie contracarate ! Eu de exemplu nu pot sa propun clienților să facem poze sau video 70% din ei sunt căsătoriți cu famili acasă dacă îi recunoaște cineva de aici îi stric imagina omului! De asta toate videourile mele sunt făcute cu iubitul meu ! Iar atât timp cât tu ți ai postat analizele lumea ar trebui sa se gândească de 2 ori înainte să aducă acuzații

 

Le postez iar,sa nu mai apară reduse d-astea mintal, ce vor să strice imaginea.chiar o sa fac public conversatia cu ea unde ma amenință si înjură.Ea e supărată că de ma postez cu anunțurile peste ea :)) aiurea ,ce face acum .

Link spre comentariu
  • Telefon: 0758 773 871
  • Oras:Mereu in pula
  • Telefon: 0758 773 871
  • Oras:Mereu in pula

Papușel lasa ce iti face nu stiu cine e vorba cum te postezi nu bate câmpii băiețel urât ce esti

Nu avem de unde stii ca e iubi tau

Hai fii cuminte si nu mai fa sex fara guma

Dacă nu știi de ce vorbesti si deschizi topic fără dovezi ?

 

Esti redusă mintal, oligofren.

Link spre comentariu
Vizitator florinflo7
Reputație: 0

bby nu îți mai bate capu cu el , omu e frustrat și nu e bine sa te pui la mintea lui ( ajungi la fel de prost ca el), mai bine Lasă-l sa creadă ce vrea 💋

Link spre comentariu

  • Oras:Oriunde
  • Oras:Oriunde

Mereu aceleasi scuze la toate...fac video cu iuby😀hai mă lasi?faci cu pestisoru?mai sa fie

Nici nu ma mir sa fiti intrege la cap astea teansformate.Va mânca pastilele creieru😀

Am auzit ca tu si multe puneti video cu clientii pe aici,rusinica.Nu mai puteti voi ca omu e insurat😀😀

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...