Sari la conținut

Sabrina blondă - 0765591973


derwall

Postări Recomandate

  • Membru Premium
  • Oras:București
  • Oras:București

Sabrina , o blondă simpatica , oferă in anuntul sau de pe www.publi24.ro masaj....de relaxare.

Dacă cercetam putin pe internet, gasim anunturi mai vechi, de asta dată cu doua doamne.

Am citit pe alte străzi ca tariful ar fi de 100 Lei.

Iar dacă ceri si finalizare, ți se solicita poza. Dacă treci testul, platesti 200 Lei , masaj erotic cu finalizare.

Hmmm...testul cu poză...

https://www.publi24.ro/anunturi/servicii/cosmetica-wellnes-medicale/anunt/masaj-relaxare-barbati-si-femei/53d387533ghi75572823i117e73fhffe.html

  • Like 4
  • Minus 3
Link spre comentariu

Am fost eu la ea... are locatia in Popesti Leordeni într un complex.. masaj de relaxare bun (masa de masaj) finalizare mișto ea este ok sociabila...dar exista o problema are copii șiLeordeni barbat (de etnie) iar în momentul în care mergeți la ea îl trimite pe ala cu copiii afara...înainte de masaj vorbea cu el la telefon iar când am plecat ala era în fata blocului cu cei 2 copii..mi am dat seama ca este el pentru ca ma analiza...eu nu o sa mai merg pentru ca m am simțit putin ciudat pula mea copiii cu barbactu stau în fata blocului și tu freci pula lu altu..

 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucharest
  • Oras:bucharest
Acum 23 ore, edenhazard a spus:

Am fost eu la ea... are locatia in Popesti Leordeni într un complex.. masaj de relaxare bun (masa de masaj) finalizare mișto ea este ok sociabila...dar exista o problema are copii șiLeordeni barbat (de etnie) iar în momentul în care mergeți la ea îl trimite pe ala cu copiii afara...înainte de masaj vorbea cu el la telefon iar când am plecat ala era în fata blocului cu cei 2 copii..mi am dat seama ca este el pentru ca ma analiza...eu nu o sa mai merg pentru ca m am simțit putin ciudat pula mea copiii cu barbactu stau în fata blocului și tu freci pula lu altu..

 

ce au mai ajuns si bombardierii in 2023 :)))

  • Like 1
  • Haha 1
Link spre comentariu

  • Oras:București
  • Oras:București
La 25.07.2023 la 23:23, garysmitnan1 a spus:

A ajuns cineva de curand la ea?? nu imi este accesibila zona...

 

La 04.04.2023 la 10:40, Mirel778 a spus:

A mai fost cineva la Doamnă blondă va rog , știți dacă face și sex ?

Am sunat și mia cerut poze cu mine și a zis ok. Misa părut ceva dubios... Halatul a fost 500, On+fk

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...