Sari la conținut

Alessia 0740866023


Postări Recomandate

  • Telefon: 0740866023
  • Oras:Targu Mureș
  • Telefon: 0740866023
  • Oras:Targu Mureș

Buna ma numesc Alessia și sunt pentru prima data in Bistrița , despre mine .. sunt o femeie care poate îndeplini orice fantezie ai , tandră , senzuala și ador un preludiu intens și fără graba, la mine te poți relaxa și cu un masaj erotic , despre mine găsiți recenzii din târgul Mureș care va pot lămuri ce servicii am☺ï¸Va aștept ...😘 https://nimfomane.com/forum/topic/156296-alessia0740866023/

Link spre comentariu

Lista prețuri - sex normal doar protejat( diferite poziții). -oral neprotejat ( in funcție de igiena) cu finalizare corporală . -sex între sâni . -masaj de relaxare. -poziția 69. -foot fetish. -sărutări corporale +alte fantezii. -nu fac sex anal EXTRA. -50ron pt fin orală. -50ron pt fin faciala. -50ron prostata masaj. -50ron dominare soft. PREȚURI -30min-150ron( 1 finalizare+masaj ). -1h-300ron( 2 finalizări + masaj)

Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea
  • Oras:Tokyo
  • Oras:Tokyo

Nu e ce trebe.un pret ok ar fi 100.

La 150 sunt fete de fete.E de treaba totusi, pozele din alte timpuri...

Da-mi te rog un exemplu de fete de fete care merita 150. Chiar sunt curios ce gusturi ai.

 

Daca nu iti convine pretul, vezi ca pe centura muia e si 20 lei.

Link spre comentariu
  • Oras:Bistrița
  • Oras:Bistrița

Ale îți mulțumesc mult pentru clipele frumoase. A cîtea oară? Ai fost fermecătoare și de fiecare dată mă surprinzi cu ceva nou, atîta de plăcut îcît mă pierd ușor. Ai bunătatea combinată cu frumusețea  iar pentru mine e tot. Îți doresc o zi.... ca tine! Te pup pe suflet! 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0740866023
  • Oras:Targu Mureș
  • Telefon: 0740866023
  • Oras:Targu Mureș
Acum 2 ore, Maciucar01 a spus:

Ale îți mulțumesc mult pentru clipele frumoase. A cîtea oară? Ai fost fermecătoare și de fiecare dată mă surprinzi cu ceva nou, atîta de plăcut îcît mă pierd ușor. Ai bunătatea combinată cu frumusețea  iar pentru mine e tot. Îți doresc o zi.... ca tine! Te pup pe suflet! 

😘😘😘...

Link spre comentariu
On 3/16/2021 at 1:33 PM, alessia01 said:

Țin sa va anunț ca sunt la bistrita pana joi ... va pup și va aștept 😘

Am vizitat-o pe doamna de două ori dar locația este nașpa, ea nu arată prea bine, primirea este ok dar prestația foarte slaba o freaca cu mîna și lovește cu palma peste coaie,normalul este slab de tot,notă 4 pe linie cu indulgență, NU RECOMAND. 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0740866023
  • Oras:Targu Mureș
  • Telefon: 0740866023
  • Oras:Targu Mureș
Acum 11 ore, Alex1974 a spus:

Am vizitat-o pe doamna de două ori dar locația este nașpa, ea nu arată prea bine, primirea este ok dar prestația foarte slaba o freaca cu mîna și lovește cu palma peste coaie,normalul este slab de tot,notă 4 pe linie cu indulgență, NU RECOMAND. 

Mersi Draga Alex ...despre locație ce sa spun nu prea a fost ok (de asta am și plecat ) cât despre palme la coaie mi-ai cerut tu ... și ce crezi tia plăcut ca altfel nu ma cautai de 2 ori ...cred ca ai alte motive pentru care ai lăsat recenzia asta ... ești vriun “FAN” a vriunei fete ??? Așa mi-ai dat de înțeles din discuțiile pe care le-am avut ... din punctul meu de vedere ești un ...o seara buna sa ai ... 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0740866023
  • Oras:Targu Mureș
  • Telefon: 0740866023
  • Oras:Targu Mureș
Acum 4 minute, alessia01 a spus:

Mersi Draga Alex ...despre locație ce sa spun nu prea a fost ok (de asta am și plecat ) cât despre palme la coaie mi-ai cerut tu ... și ce crezi tia plăcut ca altfel nu ma cautai de 2 ori ...cred ca ai alte motive pentru care ai lăsat recenzia asta ... ești vriun “FAN” a vriunei fete ??? Așa mi-ai dat de înțeles din discuțiile pe care le-am avut ... din punctul meu de vedere ești un ...o seara buna sa ai ... 

aaaa... de palme la coaie mi-ai cerut tu sa îți dau ...( sa te bat )

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot
  • Oras:Peste tot
14 hours ago, Alex1974 said:

Am vizitat-o pe doamna de două ori dar locația este nașpa, ea nu arată prea bine, primirea este ok dar prestația foarte slaba o freaca cu mîna și lovește cu palma peste coaie,normalul este slab de tot,notă 4 pe linie cu indulgență, NU RECOMAND. 

Nu stiu detali despre fata  dar intreb de ce ai fost la Alessia de două ori bănuiesc că nu te-a dat pe spate prima dată!

Totusi nu prezinti incredere asteptam alte opinii!

Posibil sa ai dreptate .

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bistrița
  • Oras:Bistrița

Călătorule dacă treci prin Mureș, poți face o pauză pentru Alessia. E de 10 cu plus. Crede-mă,mergi pe mînă mea.          Măciuci!                                                       PS.Dar Alex va face mult timp dragoste.... singur........ își va da pumni peste coaie.🤣🤣🤣 

  • Haha 1
Link spre comentariu

7 hours ago, Maciucar01 said:

Călătorule dacă treci prin Mureș, poți face o pauză pentru Alessia. E de 10 cu plus. Crede-mă,mergi pe mînă mea.          Măciuci!                                                       PS.Dar Alex va face mult timp dragoste.... singur........ își va da pumni peste coaie.🤣🤣🤣 

Măi poate pentru tine este de 10 că atâta poți dar eu ce am avut de zis despre ea am scris m-ai sus .

Ps. Nu raspund la provocări și mitocani!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...