Sari la conținut

Alessia 0740866023


Postări Recomandate

  • Telefon: 0740866023
  • Oras:Targu Mureș
  • Telefon: 0740866023
  • Oras:Targu Mureș
Acum 6 ore, Alex1974 a spus:

Măi poate pentru tine este de 10 că atâta poți dar eu ce am avut de zis despre ea am scris m-ai sus .

Ps. Nu raspund la provocări și mitocani!

Alex ...dar răspundemi mie...cum poți sa ai nesimtirea sa scrii ca ți-am dat palme peste coaie când tu mi-ai cerut expres lucrul acesta ?  Ca sex nici nu am făcut ...

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0740866023
  • Oras:Targu Mureș
  • Telefon: 0740866023
  • Oras:Targu Mureș
Acum 5 ore, claudiu1980 a spus:

Alessia nu e ce trebe, confirm ce spune alex,ma mir ca a revenit,eu am fost o singura data...in schimb colega ei Paula e de 10,ea de un 6...

Nici tu nu ești pe gustul meu ... ești de nota 1 cu indulgenta ... dar asta e ce sa faci ... nu putem sa fim pe placul tuturor ...o zi buna sa ai 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0740866023
  • Oras:Targu Mureș
  • Telefon: 0740866023
  • Oras:Targu Mureș
Acum 43 minute, claudiu1980 a spus:

O fata isteață nu intra in polemici cu clientii si nu-i jigneste ,dar pentru ca nu ai fost completez ca folosesti poze care nu.ti aparțin și ai vreo 40 de ani .Succesuri!

Ce sa spun Claudiu chiar îmi pare bine ca avem și noi ocazia sa scriem și sa ne apărăm dacă este nevoie ... despre poze eu pot confirma ca sunt pozele mele și ca sunt eu in poze ... cei drept sunt mai vechi puțin ... și da nu mai sunt o puștoaica de 20 ani am o vârsta da nu 40 cum spui tu ...am 33 ani .... data viitoare când o sa fiu in bistrita ca sigur vei veni la Paula am sa îți arat pozele sa vezi ca sunt ale mele ... și după sa comentezi ... o seara plăcută 

Link spre comentariu
  • Oras:Tokyo
  • Oras:Tokyo
Acum 5 ore, alessia01 a spus:

Alex ...dar răspundemi mie...cum poți sa ai nesimtirea sa scrii ca ți-am dat palme peste coaie când tu mi-ai cerut expres lucrul acesta ?  Ca sex nici nu am făcut ...

Fiecare cu perversitatile lui. Pana acum era normal sa te obisnuiesti cu asta. 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0740866023
  • Oras:Targu Mureș
  • Telefon: 0740866023
  • Oras:Targu Mureș
Acum 2 ore, claudiu1980 a spus:

Tu drăguță,cum ar fi sa plătim și noi cu niste bani mai vechi(de dinainte de denominare)???

Poze de acum 10 ani egal înșelate client...

😂😂😂 ma faci sa rad ... chiar mi-ai făcut seara mai frumoasa ... pozele sunt de anul trecut Draga ... dacă vrei îți pot arată și data când le-am primit de la fotograf ... adică toate prostiile astea care le spui tu eu pot dovedi ...știu de când ai fost la mine ca nu îți sunt simpatica și chiar nu ma suporti dar ... sa stii ca lucrez foarte bine in bistrita și chiar am sa mai vin acolo in ciuda ta ... îmi pare rău ca nu scriu și alți clienți din bistrita care au fost la mine și care ma cunosc și știu ce servicii fac și cum arat ...

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bistrița
  • Oras:Bistrița
Acum 2 ore, ioda69 a spus:

Fiecare cu perversitatile lui. Pana acum era normal sa te obisnuiesti cu asta. 

Ioda, eu mă gîndesc la Alex. Cît de fraier poți fi să plătești(500 lei) o femeie, să îți dea pălmi pesta coaie.Dar plåcerile nu se discută, amers șia doua oară, zgîrcit ia dat nota 4.Păi a lăsat-o corigentă? Putea să îidea o notă de trecere asta pentru că Alessia la dus în baie ši ia spălat jegu de pe el. Ea la pălmuit ca o femeie dar Alex poate opta pentru un bărbat. Cît despre futai Alessia a zis că Alex nu are ce trebuie. Acuma înțeleg de ce lu-l mai vrea Sonia. 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0740866023
  • Oras:Targu Mureș
  • Telefon: 0740866023
  • Oras:Targu Mureș
Acum 7 minute, Maciucar01 a spus:

Ioda, eu mă gîndesc la Alex. Cît de fraier poți fi să plătești(500 lei) o femeie, să îți dea pălmi pesta coaie.Dar plåcerile nu se discută, amers șia doua oară, zgîrcit ia dat nota 4.Păi a lăsat-o corigentă? Putea să îidea o notă de trecere asta pentru că Alessia la dus în baie ši ia spălat jegu de pe el. Ea la pălmuit ca o femeie dar Alex poate opta pentru un bărbat. Cît despre futai Alessia a zis că Alex nu are ce trebuie. Acuma înțeleg de ce lu-l mai vrea Sonia. 

Eu mai practic și soft domina ... și am făcut exact ce mia cerut el ... de asta nu înțeleg de ce a scris așa ... cine știe ce e in capul lui ...

Link spre comentariu
  • Oras:Bistrița
  • Oras:Bistrița
Acum 36 minute, alessia01 a spus:

Eu mai practic și soft domina ... și am făcut exact ce mia cerut el ... de asta nu înțeleg de ce a scris așa ... cine știe ce e in capul lui ...

I sau urcat hormoni la creier🤣🤣🤣

Link spre comentariu
9 hours ago, alessia01 said:

Eu mai practic și soft domina ... și am făcut exact ce mia cerut el ... de asta nu înțeleg de ce a scris așa ... cine știe ce e in capul lui ...

Fraților lasați-o mai moale că fata este nașpa și cu asta am incheiat. 

Link spre comentariu
9 hours ago, Maciucar01 said:

Ioda, eu mă gîndesc la Alex. Cît de fraier poți fi să plătești(500 lei) o femeie, să îți dea pălmi pesta coaie.Dar plåcerile nu se discută, amers șia doua oară, zgîrcit ia dat nota 4.Păi a lăsat-o corigentă? Putea să îidea o notă de trecere asta pentru că Alessia la dus în baie ši ia spălat jegu de pe el. Ea la pălmuit ca o femeie dar Alex poate opta pentru un bărbat. Cît despre futai Alessia a zis că Alex nu are ce trebuie. Acuma înțeleg de ce lu-l mai vrea Sonia. 

Prietene nu vorbi despre ce nu ști! 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0740866023
  • Oras:Targu Mureș
  • Telefon: 0740866023
  • Oras:Targu Mureș
Acum 3 ore, Alex1974 a spus:

Fraților lasați-o mai moale că fata este nașpa și cu asta am incheiat. 

Văd ca la alții răspunzi ... atunci chiar nu mai am nici un dubiu ca vrei sa faci rău ...îmi pare rău ca nu te-am bătut mai tare ...

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0740866023
  • Oras:Targu Mureș
  • Telefon: 0740866023
  • Oras:Targu Mureș
1 oră în urmă, Alex1974 a spus:

Ce rau sa-ti mai fac?Mai rau decat esti nu cred ca se poate.

Mulțumesc ești un drăguț ...dar eu as spune sa te privești prima data pe tine in oglinda și după sa spui despre alții ...as avea și eu multe de spus la fiecare in parte dar ... sunt conștientă ca nu sunt pe placul tuturor nici nu as avea cum ... ce nu înțeleg eu e ca deși nu va place o fata totuși Rămâneți ...de ce ? Și mai ales tu ... ai fost  de 2 ori ... in fine chiar nu vreau sa ma cobor la nivelul vostru ...o seara plăcută sa ai ...

  • Like 2
Link spre comentariu
48 minutes ago, alessia01 said:

Mulțumesc ești un drăguț ...dar eu as spune sa te privești prima data pe tine in oglinda și după sa spui despre alții ...as avea și eu multe de spus la fiecare in parte dar ... sunt conștientă ca nu sunt pe placul tuturor nici nu as avea cum ... ce nu înțeleg eu e ca deși nu va place o fata totuși Rămâneți ...de ce ? Și mai ales tu ... ai fost  de 2 ori ... in fine chiar nu vreau sa ma cobor la nivelul vostru ...o seara plăcută sa ai ...

Scuze poate ai vrut să zici că nu te poți ridica la nivelul nostru 👎

Link spre comentariu
  • Oras:Tokyo
  • Oras:Tokyo
Acum 21 ore, Maciucar01 a spus:

Ioda, eu mă gîndesc la Alex. Cît de fraier poți fi să plătești(500 lei) o femeie, să îți dea pălmi pesta coaie.Dar plåcerile nu se discută, amers șia doua oară, zgîrcit ia dat nota 4.Păi a lăsat-o corigentă? Putea să îidea o notă de trecere asta pentru că Alessia la dus în baie ši ia spălat jegu de pe el. Ea la pălmuit ca o femeie dar Alex poate opta pentru un bărbat. Cît despre futai Alessia a zis că Alex nu are ce trebuie. Acuma înțeleg de ce lu-l mai vrea Sonia. 

Ma abtin. Este o "cunostinata" veche, banat de 2ori si acum la al 3lea cont. 

Obsesia lui este Sonia si orice alta fata nu corespunde. :))

 

Link spre comentariu
12 minutes ago, ioda69 said:

Ma abtin. Este o "cunostinata" veche, banat de 2ori si acum la al 3lea cont. 

Obsesia lui este Sonia si orice alta fata nu corespunde. :))

 

Ioda nu cred ca am mai auzit de tine,in ce o privește pe Sonya am cunoscuto anul trecut prin septembrie si de atunci am fost in strainatate, acum m-am întors și speram sa m-ai fie la Bistrița dar văd ca a plecat,nu-ți face probleme am vb cu ea vineri,poate o caut in Oradea cand sunt in drum spre Germania. 

Conturi deschise aici nu am mai avut,sunt la primul și cred că o să-l închid că văd că pe aici nu poți spune nimic că îți sare lumea in cap.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bistrița
  • Oras:Bistrița
Acum 13 ore, Alex1974 a spus:

Prietene nu vorbi despre ce nu ști! 

Măi Alex, eu am urmărit în recenzii comentariile tale, da ai mai multe conturi și folosești același dicționar iar în afară de jigniri... tu nu poți.                      Sînt comvins că tu ai vrea să fi normal, dar... Alessia nu te poate vindeca, dar nici medicii.                                                  Dacă pleci în Germania, nu te duce pe Oradea, îi strici ziua la Sonia, ai  și alte variante.                                                 Dar  dute măi Alex,sau Gabriel sau Mihai sau... nici nașii tăi de botez nu mai știu cum te numești, dute omule în regula burghiului și nu mai denigra acest site.                                                                 Încearcă să rămîi acolo măi Alex. Te pup cu limba de la pantof. 

  • Like 1
Link spre comentariu
8 hours ago, Maciucar01 said:

Măi Alex, eu am urmărit în recenzii comentariile tale, da ai mai multe conturi și folosești același dicționar iar în afară de jigniri... tu nu poți.                      Sînt comvins că tu ai vrea să fi normal, dar... Alessia nu te poate vindeca, dar nici medicii.                                                  Dacă pleci în Germania, nu te duce pe Oradea, îi strici ziua la Sonia, ai  și alte variante.                                                 Dar  dute măi Alex,sau Gabriel sau Mihai sau... nici nașii tăi de botez nu mai știu cum te numești, dute omule în regula burghiului și nu mai denigra acest site.                                                                 Încearcă să rămîi acolo măi Alex. Te pup cu limba de la pantof. 

Măi frate ești dus rău cu pluta, nu știu care este treaba ta pe aici dar văd că latri și  tu aiurea,scuze frate dar nu am ce vorbi cu mitocanii.

Link spre comentariu
  • Oras:Bistrița
  • Oras:Bistrița

Frate ești cu Diavolul măi băiete. În concluzie:   nu ești capabil să păstrezi lîngă tine o femeie, oricare ar fi ea.             Te rog nu mai denigra acest site.             Vă doresc o Duminecă plăcută! 

 

 

 

Link spre comentariu
7 hours ago, Maciucar01 said:

Frate ești cu Diavolul măi băiete. În concluzie:   nu ești capabil să păstrezi lîngă tine o femeie, oricare ar fi ea.             Te rog nu mai denigra acest site.             Vă doresc o Duminecă plăcută! 

 

 

 

Cred că denigratorul și ignorantul mitocan ești tu,te-a întreb cineva ceva numai te-ai bagat si tu in seamă, las-o baltă dute la ea dacă vrei traba ta dar nu m-ai jigni oamenii care vor binele,eu am vrut doar să avertizez in legătură cu această persoană. 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...