Sari la conținut

Alessia Top 0748982056.


user2387

Postări Recomandate

Vizitator daniel312
Reputație: 0
Acum 1 oră, Vladescu86 a spus:

Stai frate liniștit, noi "omoram" fetele cu "dragoste", nu cu altceva...

Chill out

Exact frate 😁 cu multa "dragoste" si le "lingem" pana se topesc si buf le "omoram" 😊

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 07 noi 2 si-ale tale buze moi
  • Oras:Pe taramul Viselor
  • Telefon: 07 noi 2 si-ale tale buze moi
  • Oras:Pe taramul Viselor
La 05.10.2021 la 16:54, Alessia10 a spus:

Nu știu cum sa activez înapoi căsuța cu mesaje ,poate mă ajuți tu sa-mi spui..te rog !

@Alessia10 normal cand apesi pe iconita mesaje in josul pagini stanga dupa ce se termina mesajele ar trebui sa ai acolo disable my messenger sau dezactiveaza mesagerie, eu m-am uitat si nu imi apare nu stiu de ce, probabil pisicuts si cu update-urile lui periodice, chiar nu stiu care e "vrajeala" dar daca faci ce spun eu se rezolva.

Te duci si dai click pe Forum apoi Regulament si Anunturi Administrative apoi deschizi topic cu titlu Piscuts help problema activare mesagerie apoi in topic dai @ space pisicuts pentru al tagui si il rogi sa iti activeze mesageria si se rezolva, te :* 

” if i make you my emotional home .. i give you the power to make me homeless. Because on the day you decide to abandon me, betray me, hurt me, and i've put my emotional eggs in your basket, i've put all my emotional dependence in your bank, i've put my emotional wellbeing in your hands, and you abandon me, reject me, betray me, i am rendered instantly homeless in that moment, it's like i was kicked onto the streets ...i have no address because you were my address, you were my home ..”

Link spre comentariu
Vizitator daniel312
Reputație: 0
Acum 18 minute, Ambasador123 a spus:

vezi ca ti-am scris eu "miky Mouse ",ai zis ca asa și asa nu te ti de cuvânt ...rasfatato 🥰

Nu prea se leaga ce spui .. 1.Ea are casuta dezactivata si 2.Ai cont nou nu poti sa dai mesaje la useri de pe forum .. Pentru asta iti trebuie de la cont galben in sus . In fine .

Link spre comentariu
  • Telefon: the_manyac
  • Oras:Pitesti
  • Telefon: the_manyac
  • Oras:Pitesti
On 10/5/2021 at 10:22 AM, Vladescu86 said:

Salut. 

Nu mai suna, ca suni degeaba...a plecat. 

Citește topicul.

Baftă. 

Mersi frumos ! Am citit, dar tot speram ca poate reapare ! Bafta !

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 07 noi 2 si-ale tale buze moi
  • Oras:Pe taramul Viselor
  • Telefon: 07 noi 2 si-ale tale buze moi
  • Oras:Pe taramul Viselor
Acum 17 ore, colericul a spus:

Poti purta maxim 100 de conversatii, daca ai depasit, trebuie sa stergi conversatii vechi (ATENTIE: CONVERSATII SI NU DOAR MESAJELE DIN ELE). Sau poate la cont galben chiar mai putine de 100. 

nu stie sa o activeze nu are optiunea, nu e vorba de casuta plina, asa am si eu fara sa am mesageria plina, e vorba de forum, pisicut a facut modificari, tu ca membru premium ai acces.

” if i make you my emotional home .. i give you the power to make me homeless. Because on the day you decide to abandon me, betray me, hurt me, and i've put my emotional eggs in your basket, i've put all my emotional dependence in your bank, i've put my emotional wellbeing in your hands, and you abandon me, reject me, betray me, i am rendered instantly homeless in that moment, it's like i was kicked onto the streets ...i have no address because you were my address, you were my home ..”

Link spre comentariu
  • Oras:peste tot
  • Oras:peste tot
La 09.10.2021 la 15:04, colericul a spus:

Acum cateva zile nu eram premium (cadou de la pisicuts) ci doar Platinum si aveam mesagerie (acolo aveam dreptul la 100 de conversatii, de aceea am spus acest numar)

Discutiile astea nu isi au rostul,domnilorrrrr vreauuu sa revina Alesia.Atat.

Link spre comentariu
Vizitator david2020
Reputație: 0
La 05.10.2021 la 16:08, Alessia10 a spus:

Ohh,fiți și voi mai veseli,nu am plecat la război! 😅

Bună Alessia,  nu poți primi PM..nu știu de ce,  poate o rezolvi cumva..Kiss you!😘

Link spre comentariu
Vizitator Alessia10
Reputație: 0
Chiar acum, david2020 a spus:

Bună Alessia,  nu poți primi PM..nu știu de ce,  poate o rezolvi cumva..Kiss you!😘

Bună,pentru ca am dezactivat casuta cu mesaje..și din câte mi sa spus trebuie sa-i scriu lui Pisicuț sa mi-o reactiveze😕

Link spre comentariu
Vizitator david2020
Reputație: 0
Acum 1 minut, Alessia10 a spus:

Bună,pentru ca am dezactivat casuta cu mesaje..și din câte mi sa spus trebuie sa-i scriu lui Pisicuț sa mi-o reactiveze😕

Am înțeles,  păi cred că se rezolva dacă îi scrii ..vroiam să vb cu tine , dacă reușești să-ți activezi mesageria dă-mi un semn în privat, pup😘

Link spre comentariu
Vizitator Knoxx
Reputație: 0
Acum 48 minute, david2020 a spus:

Bună Alessia,  nu poți primi PM..nu știu de ce,  poate o rezolvi cumva..Kiss you!😘

Despre asta s-a discutat pana acum. Tu nu citești topicele ? Scrii asa ampulea ?

 

 

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 07 noi 2 si-ale tale buze moi
  • Oras:Pe taramul Viselor
  • Telefon: 07 noi 2 si-ale tale buze moi
  • Oras:Pe taramul Viselor
Acum 23 minute, chitacion a spus:

Alessia, activezi sau nu?!?! Daca ai cerc inchis sugerez sa il rogi pe pisicutz sa inchida acest topic. Sincer, m-am Saturat sa te tot cat. Multumesc!

de ce sa inchida topicul doar pentru ca sugerezi tu ? :D nope ...

PS : "sa te cat ? " ce-i aia ?

” if i make you my emotional home .. i give you the power to make me homeless. Because on the day you decide to abandon me, betray me, hurt me, and i've put my emotional eggs in your basket, i've put all my emotional dependence in your bank, i've put my emotional wellbeing in your hands, and you abandon me, reject me, betray me, i am rendered instantly homeless in that moment, it's like i was kicked onto the streets ...i have no address because you were my address, you were my home ..”

Link spre comentariu
Vizitator Vladescu86
Reputație: 0

Are dreptate și fratele @Knoxxde vă răspunde asa direct.

Unora dintre voi, cred ca în momentul în care întrați pe topicul asta, vi se duce sângele direct în pla și nu mai gândiți. 

O data la 2 zile, se mai trezește câte un "adormit" sa întrebe: mai activezi, în ce oraș esti, de ce nu-ti merge mesageria...

În plm, sunt 3 pagini discutate pe subiectele astea, este asa greu sa căutați?

Poate unii, mai vrem sa vedem sau așteptăm altceva pe topicul asta, în afara de răspuns la aceleași întrebări idioate. 

Link spre comentariu
Vizitator daniel312
Reputație: 0
Acum 6 ore, chitacion a spus:

Alessia, activezi sau nu?!?! Daca ai cerc inchis sugerez sa il rogi pe pisicutz sa inchida acest topic. Sincer, m-am Saturat sa te tot cat. Multumesc!

 

Acum 6 ore, bogdan icx a spus:

de ce sa inchida topicul doar pentru ca sugerezi tu ? :D nope ...

PS : "sa te cat ? " ce-i aia ?

Aoleoo 🤣🤣🤣 de unde apar astia ma nene ? 

Auzi sa inchida topicul ca i sa luat lui sa "cate" domne pai frate daca ti s a luat sa "cati" orienteaza te spre alt topic sau publi24 si alege de acolo si relaxeaza te nu trebuie sa inchida @Alessia10 topicul ca ti s a luat tie sa o tot "cati" 

Si da nu isi au rostul intrebari d astea stupide de mesagrie, unde activezi sau ca i s a luat la vreunu sa "cate" este foarte simplu puteti da cateva pagini inapoi si se vede ce si cum si puteti intreba frumos daca revine si cand asa e mai ok.

Hai sa fiti sanatosi 😊

Link spre comentariu
Vizitator Alessia10
Reputație: 0
La 15.10.2021 la 0:46, chitacion a spus:

Alessia, activezi sau nu?!?! Daca ai cerc inchis sugerez sa il rogi pe pisicutz sa inchida acest topic. Sincer, m-am Saturat sa te tot cat. Multumesc!

Nu mai activez la voi de pe data de 24 Septembrie! 😳

Link spre comentariu
Vizitator Alessia10
Reputație: 0
Acum 5 ore, sycran_2012 a spus:

Bună Alessia, mai revii în Pitești? Sau unde activezi? Aș vrea să te întâlnesc! 

Bună,sunt plecata din țară..și de revenit nu cred ca voi face asta..aveți atâtea fete frumoase,bucurati-vă de ele..nu le "fugariti" !

Spor sa aveți 

Link spre comentariu

Vizitator Knoxx
Reputație: 0
Acum 58 minute, Alessia10 a spus:

Bună,sunt plecata din țară..și de revenit nu cred ca voi face asta..aveți atâtea fete frumoase,bucurati-vă de ele..nu le "fugariti" !

Spor sa aveți 

Dar niciuna nu e ca tine 😍

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...