Sari la conținut

Alessia Top 0748982056.


user2387

Postări Recomandate

Reputație: 1332
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles
Acum 2 ore, Alessia02 a spus:

Îmi cer scuze,dar sunt plecată,o sa revin in țara cel mai probabil în August! Zi frumoasa! 

Aveam și eu niște bani puși deoparte, pana ii august ii cheltui la mare 😋

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cuba
  • Oras:Cuba
Acum 16 ore, Alessia02 a spus:

Îmi cer scuze,dar sunt plecată,o sa revin in țara cel mai probabil în August! Zi frumoasa! 

in sfarsit un peste cu experienta , pai te tinea ala pe maruntis macar acu faci de o bacnota 

  • Haha 1
Link spre comentariu
Reputație: 1332
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles
1 oră în urmă, havana a spus:

in sfarsit un peste cu experienta , pai te tinea ala pe maruntis macar acu faci de o bacnota 

Ce mai e și aia "bacnota"? Ca nu am mai auzit pana acum. E nota de la bac?

  • Haha 2
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 07 noi 2 si-ale tale buze moi
  • Oras:Pe taramul Viselor
  • Telefon: 07 noi 2 si-ale tale buze moi
  • Oras:Pe taramul Viselor
Acum 2 ore, havana a spus:

in sfarsit un peste cu experienta , pai te tinea ala pe maruntis macar acu faci de o bacnota 

ca intrebare asa pentru tine  .. de ce esti asa interesat, ? e problema ei, nu inteleg de ce unii, inclusiv tu, incepi sa bati campii, ce crezi ca o sa castigi ? care-i satisfactia ? pari putin frustrat gen ofticat de ceva anume, daca continui cu vorbe aiurea pun pariu ca o sa iti inchida usa, in cazul in care doresti sa o mai vezi din nou cred ca nu o sa te mai primeasca ea, dar asa sunt oamenii "frustrati" si se uita in curtea vecinului, numai poti fi fericit din cauza ei ca are sau nu peste, unu mai bun, ca o tine sau nu, si pe unde, te macina curiozitatea este >? :wink2

” if i make you my emotional home .. i give you the power to make me homeless. Because on the day you decide to abandon me, betray me, hurt me, and i've put my emotional eggs in your basket, i've put all my emotional dependence in your bank, i've put my emotional wellbeing in your hands, and you abandon me, reject me, betray me, i am rendered instantly homeless in that moment, it's like i was kicked onto the streets ...i have no address because you were my address, you were my home ..”

Link spre comentariu
  • Oras:Cuba
  • Oras:Cuba
Acum 24 minute, bogdan icx a spus:

ca intrebare asa pentru tine  .. de ce esti asa interesat, ? e problema ei, nu inteleg de ce unii, inclusiv tu, incepi sa bati campii, ce crezi ca o sa castigi ? care-i satisfactia ? pari putin frustrat gen ofticat de ceva anume, daca continui cu vorbe aiurea pun pariu ca o sa iti inchida usa, in cazul in care doresti sa o mai vezi din nou cred ca nu o sa te mai primeasca ea, dar asa sunt oamenii "frustrati" si se uita in curtea vecinului, numai poti fi fericit din cauza ei ca are sau nu peste, unu mai bun, ca o tine sau nu, si pe unde, te macina curiozitatea este >? :wink2

usa ti-o deschide pestele , baga fise si merge garantat , fericitule 😂

Link spre comentariu
Reputație: 1332
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles
Acum 39 minute, havana a spus:

aiai si spuneam , tu sti de maruntis 

Esti mai prost decât prevede legea. Eu iti explicam ca nu știi, atenție "știi", nu "sti" sa scrii.

Adica în plm, dacă tot ne bagam sa facem mistouri, macar sa nu ne facem singuri de râs. 

Link spre comentariu
  • Oras:Cuba
  • Oras:Cuba
Acum 7 minute, Amado a spus:

Esti mai prost decât prevede legea. Eu iti explicam ca nu știi, atenție "știi", nu "sti" sa scrii.

Adica în plm, dacă tot ne bagam sa facem mistouri, macar sa nu ne facem singuri de râs. 

mistoul inseamna si un anumit mod de exprimare , ca sa sti 

Link spre comentariu
Reputație: 1332
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles
Acum 1 minut, havana a spus:

mistoul inseamna si un anumit mod de exprimare , ca sa sti 

Sa nu îmi spui ca intenționat te-ai "coborât" un anumit nivel, ca nu te cred 😉

Asta e ca aia cu autocorrectul, scriem orice și apoi dam vina pe el 😁

  • Haha 2
Link spre comentariu
La 28.05.2022 la 10:56, havana a spus:

in sfarsit un peste cu experienta , pai te tinea ala pe maruntis macar acu faci de o bacnota 

Havana…ai aceleași vorbe de un an de zile,mai schimba și tu stilul sa fi și tu important 😂🖕

  • Like 1
  • Haha 2
Link spre comentariu
La 28.05.2022 la 13:07, bogdan icx a spus:

ca intrebare asa pentru tine  .. de ce esti asa interesat, ? e problema ei, nu inteleg de ce unii, inclusiv tu, incepi sa bati campii, ce crezi ca o sa castigi ? care-i satisfactia ? pari putin frustrat gen ofticat de ceva anume, daca continui cu vorbe aiurea pun pariu ca o sa iti inchida usa, in cazul in care doresti sa o mai vezi din nou cred ca nu o sa te mai primeasca ea, dar asa sunt oamenii "frustrati" si se uita in curtea vecinului, numai poti fi fericit din cauza ei ca are sau nu peste, unu mai bun, ca o tine sau nu, si pe unde, te macina curiozitatea este >? :wink2

M-ar linge și nu știe cum sa o spună😂😂 nu va mai bateți capul cu el ca doar atât știe sa spună “Pești,bani,mașini” e mai ceva ca Ernest..de curiozitate Havana,tu asta care îmi “știi viața” ce mai aveam de făcut azi,ca am uitat!? 😂😂

  • Like 1
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Oras:Cuba
  • Oras:Cuba
Acum 8 ore, Alessia02 a spus:

M-ar linge și nu știe cum sa o spună😂😂 nu va mai bateți capul cu el ca doar atât știe sa spună “Pești,bani,mașini” e mai ceva ca Ernest..de curiozitate Havana,tu asta care îmi “știi viața” ce mai aveam de făcut azi,ca am uitat!? 😂😂

hai ca nu e nimic de rau , te-am lins mi-ai supt-o ce mai conteaza , esti o tipa misto si ti-am mai spus asta . Ca eu le zic pesti , ca tu le zici vtm este doar o figura de stil , important este sa faci bani si sa fiti fericiti .

  • Haha 2
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 07 noi 2 si-ale tale buze moi
  • Oras:Pe taramul Viselor
  • Telefon: 07 noi 2 si-ale tale buze moi
  • Oras:Pe taramul Viselor
La 30.05.2022 la 1:37, Alessia02 a spus:

M-ar linge și nu știe cum sa o spună😂😂 nu va mai bateți capul cu el ca doar atât știe sa spună “Pești,bani,mașini” e mai ceva ca Ernest..de curiozitate Havana,tu asta care îmi “știi viața” ce mai aveam de făcut azi,ca am uitat!? 😂😂

ai de gand sa mai treci prin Pitesti in urmatoarele 2 luni ? daca nu lasa-mi un mesaj in privat sa vorbim acolo, te pup :* 

  • Haha 1

” if i make you my emotional home .. i give you the power to make me homeless. Because on the day you decide to abandon me, betray me, hurt me, and i've put my emotional eggs in your basket, i've put all my emotional dependence in your bank, i've put my emotional wellbeing in your hands, and you abandon me, reject me, betray me, i am rendered instantly homeless in that moment, it's like i was kicked onto the streets ...i have no address because you were my address, you were my home ..”

Link spre comentariu
La 03.07.2022 la 19:17, bogdan icx a spus:

ai de gand sa mai treci prin Pitesti in urmatoarele 2 luni ? daca nu lasa-mi un mesaj in privat sa vorbim acolo, te pup :* 

Bunaa! Sunt plecată din țara! Poate ne vedem în Elveția dacă ai drum pe acolo :)) 

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 07 noi 2 si-ale tale buze moi
  • Oras:Pe taramul Viselor
  • Telefon: 07 noi 2 si-ale tale buze moi
  • Oras:Pe taramul Viselor
Acum 6 ore, Alessia02 a spus:

Bunaa! Sunt plecată din țara! Poate ne vedem în Elveția dacă ai drum pe acolo :)) 

am avut :))) bagami-as, pe la Geneva -Laussane pe partea cu Franta ...numai am, poate vi spre sfarsitul lui august pe acasa putin, daca nu ata ete :D cand se mai poate ne vedem noi, ca plec si eu din tara pe 4 septembrie si mai trec o vacanta scurta de sarbatori,

te pup ai grija de tine si daca e ceva lasa-mi un mesaj in privat :* 

  • Like 1

” if i make you my emotional home .. i give you the power to make me homeless. Because on the day you decide to abandon me, betray me, hurt me, and i've put my emotional eggs in your basket, i've put all my emotional dependence in your bank, i've put my emotional wellbeing in your hands, and you abandon me, reject me, betray me, i am rendered instantly homeless in that moment, it's like i was kicked onto the streets ...i have no address because you were my address, you were my home ..”

Link spre comentariu

Vizitator JohnBranch
Reputație: 0
La 16.07.2022 la 5:02, Alessia02 a spus:

Bunaa! Sunt plecată din țara! Poate ne vedem în Elveția dacă ai drum pe acolo :)) 

Bună. 

Până la urmă, mai ai de gând să te întorci în Pitești ( indiferent când 😅)?

Mi-ar plăcea să te cunosc😘

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...