Sari la conținut

Alessia Top 0748982056.


user2387

Postări Recomandate

Acum 3 minute, Vladescu86 a spus:

Cineva trebuie sa cedeze,nu?

Arata ca ești omul mai "bun" si închide subiectul. Dacă nu, tu mai spui ceva, Daniel ceva, mai vine cineva și mai zice nu știu ce și...ce rezolvați?

Gata...

Văd că esti băiat de treabă.  Uite te tu în urmă dacă eu am zis ceva fără să îmi zică cineva înainte. Sau dacă m-am Ledger de cineva sau am spus vreo înjurătură sau o vorbă urâtă.  Nu sunt perfect dar nici nebun

Link spre comentariu
Vizitator Vladescu86
Reputație: 0
Chiar acum, Gogaie86 a spus:

Văd că esti băiat de treabă.  Uite te tu în urmă dacă eu am zis ceva fără să îmi zică cineva înainte. Sau dacă m-am Ledger de cineva sau am spus vreo înjurătură sau o vorbă urâtă.  Nu sunt perfect dar nici nebun

Dacă vrei, fa un topic în Discuții Generale, cum a zis și Bogdan și discutam acolo.

Dar aici, haideți sa încetam ca toată ziua a fost asa...serios acum.

Link spre comentariu
Acum 6 minute, bogdan icx a spus:

@daniel312 si @Gogaie86 terminati cu umplerea de "rahat" si de dezbateri,certuri si enigme pe topicul fetei ? vad ca nu intelegeti si e greu, certati-va pana va iese acru la Discutii generale, deschideti topic si vorbiti pana va saturati acolo, ACUM puneti punct si numai poluati topicul pentru un subiect dezbatut din nimic, plus ca sunt certuri de copii !

Eu îmi văd liniștit de treabă nu am nimic cu nimeni. Dar poate nu mai e loc de mine că le chinui auzi. Eu nu mă stresez. Să-și vadă de treaba lor fiecare nu de a mea. O seară bună îți doresc 

Link spre comentariu
Vizitator Alessia10
Reputație: 0

Pfoaii ce e aici,nu va mai certați vă rog,ca nu aveți de ce.Ajungeți sa va jigniți din nimic,măcar dacă era un motiv întemeiat  mai ziceam..apreciez că vă bagati pentru mine,dar dacă eu am ales sa tac si sa-mi vad de treaba același lucru vreau sa-l faceți și voi🙏🙏 jignirile între voi nu-si au rostul..sunteți bărbați în toată firea ! Vă pup! 💋

Link spre comentariu
Acum 40 minute, Alessia10 a spus:

Pfoaii ce e aici,nu va mai certați vă rog,ca nu aveți de ce.Ajungeți sa va jigniți din nimic,măcar dacă era un motiv întemeiat  mai ziceam..apreciez că vă bagati pentru mine,dar dacă eu am ales sa tac si sa-mi vad de treaba același lucru vreau sa-l faceți și voi🙏🙏 jignirile între voi nu-si au rostul..sunteți bărbați în toată firea ! Vă pup! 💋

Ai dreptate. Dar se găsesc câte unii să comenteze parcă i-aș fi putut pe ei. 

Noapte bună 😴🥰

Link spre comentariu
  • Oras:Home
  • Oras:Home
La 10.09.2021 la 2:07, Alessia10 a spus:

Pfoaii ce e aici,nu va mai certați vă rog,ca nu aveți de ce.Ajungeți sa va jigniți din nimic,măcar dacă era un motiv întemeiat  mai ziceam..apreciez că vă bagati pentru mine,dar dacă eu am ales sa tac si sa-mi vad de treaba același lucru vreau sa-l faceți și voi🙏🙏 jignirile între voi nu-si au rostul..sunteți bărbați în toată firea ! Vă pup! 💋

Pe care dintre ei îl vezi tu bărbat în toată firea? 

Nu au cu cine se certa acasă... 

Link spre comentariu
Vizitator Vladescu86
Reputație: 0
La 10.09.2021 la 2:07, Alessia10 a spus:

Pfoaii ce e aici,nu va mai certați vă rog,ca nu aveți de ce.Ajungeți sa va jigniți din nimic,măcar dacă era un motiv întemeiat  mai ziceam..apreciez că vă bagati pentru mine,dar dacă eu am ales sa tac si sa-mi vad de treaba același lucru vreau sa-l faceți și voi🙏🙏 jignirile între voi nu-si au rostul..sunteți bărbați în toată firea ! Vă pup! 💋

Auzi, ce zice aici:

"De 3 zile nu am somn, stau cu ochii-n telefon...

Inima ma da de gol, ca de tine-mi este dor..."😁😅.

Pup😘🥰🤗

Link spre comentariu
Vizitator Alessia10
Reputație: 0
Acum 2 minute, Vladescu86 a spus:

Auzi, ce zice aici:

"De 3 zile nu am somn, stau cu ochii-n telefon...

Inima ma da de gol, ca de tine-mi este dor..."😁😅.

Pup😘🥰🤗

Ha ha🤭😅 ce simpatic! De maine o sa revin dragilor..după ora 14..va pup cu drag🧸🥰💋💋

Link spre comentariu
Vizitator daniel312
Reputație: 0
Acum 32 minute, Alessia10 a spus:

Ha ha🤭😅 ce simpatic! De maine o sa revin dragilor..după ora 14..va pup cu drag🧸🥰💋💋

Haideee pitico ca te astept ca pe painea calda 🤣🥰😘

Link spre comentariu
Vizitator Vladescu86
Reputație: 0
Acum 23 ore, Alessia10 a spus:

Ha ha🤭😅 ce simpatic! De maine o sa revin dragilor..după ora 14..va pup cu drag🧸🥰💋💋

Ti-am dat mesaj😋😘.

Poate-ti mai ștergi și tu din mesajele de aici, sa vb si noi ca oamenii prin PM😁😅.

😘🤗

Link spre comentariu
Vizitator Vladescu86
Reputație: 0
Acum 8 minute, daniel312 a spus:

Ahhhhhhh iti mananc pasa guritza si nasucul de fapt pe toata te mananc pitico esti perfecta ❤❤❤❤❤🥰🥰😘😘😘 

Vezi frate cu "amenințările " astea cu "mâncatul ", ca ai văzut ce s-a întâmplat data trecută 🤣🤣🤣

Link spre comentariu
Vizitator daniel312
Reputație: 0

Recenzie :

De abia asteptam sa ajung la cea mai minunata fiinta de pe Pamant si asta s a intamplat astazi . Cuvintele sunt de prisos pt a descrie ce s a intamplat acolo dar la ea este Raiul pe Pamant si altceva nu. Roxana te ador maxim si o data si o data o sa te mananc ti am zis 🤣🤣🤣 ❤ esti febletea mea pitico 😘 Pe scurt primit pe tocuri strampi ceva mic pe trupul ei perfect imbratisari saruturi imi venea s o mananc. Mers la tigare un suculet o vorba (comunic super cu ea am ce discuta nota 1 mie) mers la dus facut repede ca sa ma intorc rapid la ea nu terminase tigarea si am inceput sa o sarut peste tot si s o ling in pasa pe scaun acolo pe balcon aoleo cum face ❤ deja ma gandeam sa facem dragoste acolo dar am zis ca e mai comod in pat am mers in camera s a pus capra (aoleooo cum se vede) unde n ai cum sa nu o lingi deci pur si simplu n ai cum s a umezit foarte frumos am pus balonul si am inceput usor pe la spate of ce stramta e ori ca stau si eu bn pe baiat dar este stramta ❤ am pompat usor dupa care iar limbi apoi misionar unde n ai cum sa rezisti mult nici daca iei 20 pastile de maraton 🤣 Am ramas asa imbratisati cateva minute imi venea s o mananc cat de frumoasa si de dulce este . Am mers la dus apoi o tigara o vorba frumoasa si plecat spre treaba mea  Te sarut printesa mica si scumpa deabia astept sa te vad din nou . Pupici multi 😘😘❤ Iti multumesc ca existi si pt felul cum ma tratezi 😘😘

Link spre comentariu
Vizitator daniel312
Reputație: 0
Acum 11 minute, Vladescu86 a spus:

Vezi frate cu "amenințările " astea cu "mâncatul ", ca ai văzut ce s-a întâmplat data trecută 🤣🤣🤣

Stai linistit frate ca glumesc si eu cu ea dar pe bune e super dulcica iti vine s o mananci pe bune . Hai sa ai bafta

Link spre comentariu
Vizitator Vladescu86
Reputație: 0
Chiar acum, daniel312 a spus:

Stai linistit frate ca glumesc si eu cu ea dar pe bune e super dulcica iti vine s o mananci pe bune . Hai sa ai bafta

Du-te mah, ca nu te cred...pe bune???😅😁

Trebuie sa încerc și eu din "dulceata" asta😋😍.

Link spre comentariu
Vizitator Alessia10
Reputație: 0
Acum 51 minute, daniel312 a spus:

Recenzie :

De abia asteptam sa ajung la cea mai minunata fiinta de pe Pamant si asta s a intamplat astazi . Cuvintele sunt de prisos pt a descrie ce s a intamplat acolo dar la ea este Raiul pe Pamant si altceva nu. Roxana te ador maxim si o data si o data o sa te mananc ti am zis 🤣🤣🤣 ❤ esti febletea mea pitico 😘 Pe scurt primit pe tocuri strampi ceva mic pe trupul ei perfect imbratisari saruturi imi venea s o mananc. Mers la tigare un suculet o vorba (comunic super cu ea am ce discuta nota 1 mie) mers la dus facut repede ca sa ma intorc rapid la ea nu terminase tigarea si am inceput sa o sarut peste tot si s o ling in pasa pe scaun acolo pe balcon aoleo cum face ❤ deja ma gandeam sa facem dragoste acolo dar am zis ca e mai comod in pat am mers in camera s a pus capra (aoleooo cum se vede) unde n ai cum sa nu o lingi deci pur si simplu n ai cum s a umezit foarte frumos am pus balonul si am inceput usor pe la spate of ce stramta e ori ca stau si eu bn pe baiat dar este stramta ❤ am pompat usor dupa care iar limbi apoi misionar unde n ai cum sa rezisti mult nici daca iei 20 pastile de maraton 🤣 Am ramas asa imbratisati cateva minute imi venea s o mananc cat de frumoasa si de dulce este . Am mers la dus apoi o tigara o vorba frumoasa si plecat spre treaba mea  Te sarut printesa mica si scumpa deabia astept sa te vad din nou . Pupici multi 😘😘❤ Iti multumesc ca existi si pt felul cum ma tratezi 😘😘

Mulțumesc tare mult om frumos !❤❤❤❤❤

Link spre comentariu
Vizitator daniel312
Reputație: 0
1 oră în urmă, Alessia10 a spus:

Mulțumesc tare mult om frumos !❤❤❤❤❤

Iti multumesc din suflet ca existi pitico ❤ Mi ai facut ziua mai frumoasa 😘

Link spre comentariu
Vizitator Vladescu86
Reputație: 0

Văzând  ca iar se lasă cu "amenințări" pe aici😁😅, zic sa evit o noua "indisponibilitate" si sa ma grăbesc sa mai fac și eu o vizită la aceasta SUPERBĂ domnișoară.

Programare respectată de ambele părți, ajuns la locație unde îmi deschide Alessia, Doamne ce zâmbet, ce ochii, ce...nu mai zic...😅.

Cu toate ca am fost de câteva ori la ea, de fiecare dată mă "blochez" când o vad și am nevoie de 2-3 secunde să-mi revin...🤩

Mers la o tigara de vorba, fugit repede la dus pentru reîmprospătare și continuat spre "locul de joacă" 😁.

Alessia, încă era pe canapea când am revenit și tot ii spusesem data trecută ca n-am apucat "s-o încercăm", de data asta m-am dus "croit" pe ea😈.

Am început s-o sărut pe umeri, pe buze, pe sâni și am coborât spre păsărica ai catifelată și tocmai bună de futut😛😅. După un oral din partea mea de câteva minute, am luat-o pe sus și am mers în camera.

Ce s-a întâmplat acolo, nu mai detaliez...spun doar că este perfectă...nu știu cum face, dar scoate ce este mai bun din tine😋😘.

Igienizat, fumat o țigară si după o îmbrățișare îndelungată, am plecat.

Ca de fiecare dată, o experienta memorabilă...

Te pup dulce, fetiță scumpă 😘😘🥰🤭🤗

Link spre comentariu
Vizitator Alessia10
Reputație: 0
Acum 21 minute, Vladescu86 a spus:

Văzând  ca iar se lasă cu "amenințări" pe aici😁😅, zic sa evit o noua "indisponibilitate" si sa ma grăbesc sa mai fac și eu o vizită la aceasta SUPERBĂ domnișoară.

Programare respectată de ambele părți, ajuns la locație unde îmi deschide Alessia, Doamne ce zâmbet, ce ochii, ce...nu mai zic...😅.

Cu toate ca am fost de câteva ori la ea, de fiecare dată mă "blochez" când o vad și am nevoie de 2-3 secunde să-mi revin...🤩

Mers la o tigara de vorba, fugit repede la dus pentru reîmprospătare și continuat spre "locul de joacă" 😁.

Alessia, încă era pe canapea când am revenit și tot ii spusesem data trecută ca n-am apucat "s-o încercăm", de data asta m-am dus "croit" pe ea😈.

Am început s-o sărut pe umeri, pe buze, pe sâni și am coborât spre păsărica ai catifelată și tocmai bună de futut😛😅. După un oral din partea mea de câteva minute, am luat-o pe sus și am mers în camera.

Ce s-a întâmplat acolo, nu mai detaliez...spun doar că este perfectă...nu știu cum face, dar scoate ce este mai bun din tine😋😘.

Igienizat, fumat o țigară si după o îmbrățișare îndelungată, am plecat.

Ca de fiecare dată, o experienta memorabilă...

Te pup dulce, fetiță scumpă 😘😘🥰🤭🤗

Mulțumesc tare mult pentru vizita și pentru cuvintele frumoase! 😘💋💋

Link spre comentariu
Vizitator daniel312
Reputație: 0
Acum 6 minute, Alessia10 a spus:

Frumosilor nu mai sunt disponibilă pentru programări! 

Ne revedem mâine dupa ora 14💋

Va pup și seara frumoasa sa aveți!❤❤

Seara minunata si tie printesa scumpa ❤😘

Link spre comentariu

Vizitator Vladescu86
Reputație: 0
Acum 8 minute, Alessia10 a spus:

Frumosilor nu mai sunt disponibilă pentru programări! 

Ne revedem mâine dupa ora 14💋

Va pup și seara frumoasa sa aveți!❤❤

Seara frumoasă😚🥰🤗

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...