Sari la conținut

Alessia Top 0748982056.


user2387

Postări Recomandate

Vizitator Vladescu86
Reputație: 0
Acum 1 oră, Alessia10 a spus:

Bună,sunt plecata din țară..și de revenit nu cred ca voi face asta..aveți atâtea fete frumoase,bucurati-vă de ele..nu le "fugariti" !

Spor sa aveți 

🤗 ce veste minunata ne-ai dat 😅

"Cred" de lângă "nu" este infinit mai important, deci mai exista încă speranță 😚.

Spor și ție 

Link spre comentariu
Vizitator Knoxx
Reputație: 0
Acum 13 minute, Vladescu86 a spus:

🤗 ce veste minunata ne-ai dat 😅

"Cred" de lângă "nu" este infinit mai important, deci mai exista încă speranță 😚.

Spor și ție 

Merge pe o sticla de Jack ca se întoarce?

Link spre comentariu
Vizitator Knoxx
Reputație: 0
Acum 2 minute, Vladescu86 a spus:

Cu drag și sper din suflet...sa pierd🤭🥃🥃

La 0.7 măcar, nu vii cu pipeta d-aia la 0.5 😁

 

Acum 1 minut, daniel_86 a spus:

Pe 2 sticle că e în România? 

Nu ma bag, o fii, eu vorbeam de întors la lucru în Pitești, ca am o presimțire ca se va întoarce. I-a mers prea bine aici și toate se întorc periodic.

Link spre comentariu
Vizitator Vladescu86
Reputație: 0
Acum 6 minute, daniel_86 a spus:

Pe 2 sticle că e în România? 

Este frumos sa pui pariu pe un meci care deja s-a terminat? Nu cred, stii ce zic?🤫😉

Link spre comentariu
Vizitator Vladescu86
Reputație: 0
Acum 7 minute, Knoxx a spus:

La 0.7 măcar, nu vii cu pipeta d-aia la 0.5 😁

 

Nu ma bag, o fii, eu vorbeam de întors la lucru în Pitești, ca am o presimțire ca se va întoarce. I-a mers prea bine aici și toate se întorc periodic.

Knoxx, nu mai sunt de 0.7 de vreo 15 ani. La 1l fratelo, sa fie veselie😉.

Link spre comentariu
Vizitator Vladescu86
Reputație: 0
Acum 5 minute, delimitator a spus:

Baiiiii a ti innebunit,in ce tara,ce oras,ce aveti  Femeia se fute unde vrea unde doreste,zic,sa o asteptam cu dragggg.?

Wtf??? Asta ziceam și noi...🤭

Vorbim împreună, ne înțelegem separat??🙄

Bafta 😉

Link spre comentariu
Vizitator Knoxx
Reputație: 0
Acum 10 minute, Vladescu86 a spus:

Knoxx, nu mai sunt de 0.7 de vreo 15 ani. La 1l fratelo, sa fie veselie😉.

Cum sa nu fie la 0.7 ??? Vezi sa nu îl confunzi cu motorul de Logan 😁

 

Acum 6 minute, delimitator a spus:

Baiiiii a ti innebunit,in ce tara,ce oras,ce aveti  Femeia se fute unde vrea unde doreste,zic,sa o asteptam cu dragggg.?

Tu ce ai ma? Te trezești vorbind?

Link spre comentariu
Vizitator Vladescu86
Reputație: 0
Acum 3 minute, daniel_86 a spus:

De întors la lucru nu mă bag că nu ține de mine si nu e treaba mea. Si nu vreau să zic ceva ce nu trebuie că nu ar fi politicos.  Dar eu zic că e în România.  Fac și pariu, dar personal, fată în față, nu aici la vrăjeala 

Sunt de acord cu tine 100%, asta este și ideea...

Dar este ca și cum ti-as zice eu sa facem pariu ca FCSB bate la handicap pe CS Mioveni, înțelegi ce zic?🤣😁

Link spre comentariu
Vizitator Vladescu86
Reputație: 0
Acum 5 minute, daniel_86 a spus:

Nu mă privește pe mine ce ai tu de zis. Ne-am înțeles? Să vorbești cu mine când te voi întreba eu, adică niciodată 

Atunci de ce te bagi în seama?🤔

Era o discuție între mine și Knoxx, dacă tot ma iei pe "tonul" asta?😒

Link spre comentariu
Chiar acum, Vladescu86 a spus:

Sunt de acord cu tine 100%, asta este și ideea...

Dar este ca și cum ti-as zice eu sa facem pariu ca FCSB bate la handicap pe CS Mioveni, înțelegi ce zic?🤣😁

Tu nu înțelegi omule că tu și cu tovarășul ăla al tău "paduche" Daniel312 nu valorati nimic pentru mine? Eu nu uit și nu iert pe nimeni.  Vrei să-ți aflu tot dosarul și tie? Mai bine las-o așa și vezi-ți de treabă ta si nu căuta vorbă cu mine. Că voi am mai întâlnit, nu prea merge dulcegariile cu mine, nu poți să-mi schimbi părerea.  Așa că mergi pe drumul tău liniștit 

Link spre comentariu
Vizitator Vladescu86
Reputație: 0
Acum 4 minute, daniel_86 a spus:

Tu nu înțelegi omule că tu și cu tovarășul ăla al tău "paduche" Daniel312 nu valorati nimic pentru mine? Eu nu uit și nu iert pe nimeni.  Vrei să-ți aflu tot dosarul și tie? Mai bine las-o așa și vezi-ți de treabă ta si nu căuta vorbă cu mine. Că voi am mai întâlnit, nu prea merge dulcegariile cu mine, nu poți să-mi schimbi părerea.  Așa că mergi pe drumul tău liniștit 

Din respect pentru Alessia, închei orice discuție cu tine aici. Dacă tu ai o problema cu mine, sa fii sănătos. Dar ca idee, mai ușor cu amenințările...ca nu te-am jignit cu nimic, nu ma cunoști, nu te cunosc.

La revedere.

Link spre comentariu
Acum 5 minute, Vladescu86 a spus:

Atunci de ce te bagi în seama?🤔

Era o discuție între mine și Knoxx, dacă tot ma iei pe "tonul" asta?😒

Mă bag în seamă cu cei care am mai vorbit și au răspuns cum trebuie. Cu tine si cu cei că tine n-ai să vezi. Sau iar trebuie să-ți cer ție voie? Vrei să te iei singur de urechi? Papagalule lasă ciripitul mai mic. Că nu ești anonim aici. Mâine dacă mă forțez îți zic si până la ce vârstă ai dormit cu degetul în gură

Link spre comentariu
Chiar acum, Vladescu86 a spus:

Din respect pentru Alessia, închei orice discuție cu tine aici. Dacă tu ai o problema cu mine, sa fii sănătos. Dar ca idee, mai ușor cu amenințările...ca nu te-am jignit cu nimic, nu ma cunoști, nu te cunosc.

La revedere.

Nu avem nici o discuție noi doi, ți-am zis destul de clar că nu avem ce discuta, dar văd că nu înțelegi, e problema ta. Mie tupeisti nu prea îmi plac, mai ales cei care se ascund după un telefon. Tupeu de pizda cum se mai zice. Vezi-ți de treabă ta si nu ai treabă cu cine vorbesc eu. Că așa faceți pe toate topicele, trebuie să vă băgați voi ăștia "marii smecheri" în seamă repede, nu mai poate nimeni să zică nimic de voi, nici măcar fetele. Trebuie să urmăriți și să comentați la toți care intră.  Chiar și nebagati în seamă.  Alessia v-am permis, Iuliana la fel, dar cine nu va permite nu ziceți nimic. Eu cred că voi cam profitati de omul bun din câte se vede, și cam așa e.

Link spre comentariu
Vizitator Vladescu86
Reputație: 0
Acum 46 minute, Knoxx a spus:

Cum sa nu fie la 0.7 ??? Vezi sa nu îl confunzi cu motorul de Logan 😁

 

Tu ce ai ma? Te trezești vorbind?

Sticla la 0.7 l știu ca exista, ma refeream pariul sa fie pe una de 1l, sa fie intr-un ceas bun, cum se zice😉

Link spre comentariu
Vizitator Alessia10
Reputație: 0
Acum 16 ore, daniel_86 a spus:

De întors la lucru nu mă bag că nu ține de mine si nu e treaba mea. Si nu vreau să zic ceva ce nu trebuie că nu ar fi politicos.  Dar eu zic că e în România.  Fac și pariu, dar personal, fată în față, nu aici la vrăjeala 

Hmm🤣

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...