Sari la conținut

Alessia Top 0748982056.


user2387

Postări Recomandate

Vizitator alessia1567
Reputație: 0

+40770807022 mă suna acest tip mai devreme,sper sa se arate aici..Nu pot reproduce exact cuvintele pe care mi le-a spus acest "idiot" ca nu-mi sta în caracter sa vorbesc urat.

Era ceva de genul "Sa-mi manânci slob###l","Nu-ti ajunge fă un milion","Esti f###ă zilnic si esti ca o vacă la p###ă "..plus multe alte jigniri..îți spun o chestie vin-o la mine și îți dau eu 100 de lei de milă om infect ce esti! Ma suni sa-mi vorbesti urat? Ții umbra pământului degeaba nimicule..vin-o naiba la mine să-ți dau banii sa ai sa f##i să iti treaca naibii nervii aia din tine si sa nu mai jignesti si sa vorbesti urat!

Link spre comentariu
  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti

+40770807022 mă suna acest tip mai devreme,sper sa se arate aici..Nu pot reproduce exact cuvintele pe care mi le-a spus acest "idiot" ca nu-mi sta în caracter sa vorbesc urat.

Era ceva de genul "Sa-mi manânci slob###l","Nu-ti ajunge fă un milion","Esti f###ă zilnic si esti ca o vacă la p###ă "..plus multe alte jigniri..îți spun o chestie vin-o la mine și îți dau eu 100 de lei de milă om infect ce esti! Ma suni sa-mi vorbesti urat? Ții umbra pământului degeaba nimicule..vin-o naiba la mine să-ți dau banii sa ai sa f##i să iti treaca naibii nervii aia din tine si sa nu mai jignesti si sa vorbesti urat!

Sa-l sunam si noi? :P

Link spre comentariu
  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti

Tipa e pusa pe făcut bani. Ea pentru orice lucru banal cere 50 lei suplimentar. Ajunge 250 lei finalizarea după gândirea ei. Am fost și am plecat. Noi suntem fraierii că le acceptăm harfele. 100-150 lei maxim ar trebui sa fie finalizarea. Cum a mai spus cineva, un om muncește o zi pentru banii ăștia. Sa le fie rușine acestor dudui

Foarte tare asta cu "tipa e pusa pe facut bani". Ba, ce ai vrea sa faca, goblen? Ai fost si ai plecat, ok, dar nu stii ce ai pierdut. Sa nu mai iei cu peste, cu sprot sau mai stiu eu ce ca 100% nu sunt. Alessia e o fata minunata, merita absolut toti banii. Si e ok ce face, isi selecteaza clientii, nu cred ca-i convine sa vina la ea toti nespalatii cu cascavalul la plua. Eu asa merge in fiecare zi la fata asta.

Link spre comentariu
Vizitator enzo__
Reputație: 0

Foarte tare asta cu "tipa e pusa pe facut bani". Ba, ce ai vrea sa faca, goblen? Ai fost si ai plecat, ok, dar nu stii ce ai pierdut. Sa nu mai iei cu peste, cu sprot sau mai stiu eu ce ca 100% nu sunt. Alessia e o fata minunata, merita absolut toti banii. Si e ok ce face, isi selecteaza clientii, nu cred ca-i convine sa vina la ea toti nespalatii cu cascavalul la plua. Eu asa merge in fiecare zi la fata asta.

Stai liniștit ca sunt destui cu cașcaval și în buzunar și la pula, nu are nicio legătură.

Link spre comentariu
Vizitator enzo__
Reputație: 0

+40770807022 mă suna acest tip mai devreme,sper sa se arate aici..Nu pot reproduce exact cuvintele pe care mi le-a spus acest "idiot" ca nu-mi sta în caracter sa vorbesc urat.

Era ceva de genul "Sa-mi manânci slob###l","Nu-ti ajunge fă un milion","Esti f###ă zilnic si esti ca o vacă la p###ă "..plus multe alte jigniri..îți spun o chestie vin-o la mine și îți dau eu 100 de lei de milă om infect ce esti! Ma suni sa-mi vorbesti urat? Ții umbra pământului degeaba nimicule..vin-o naiba la mine să-ți dau banii sa ai sa f##i să iti treaca naibii nervii aia din tine si sa nu mai jignesti si sa vorbesti urat!

Ori e freun frustrat, ori e pus de cineva, ori e freun guvide.

Dar și tu sa ii faci numărul public nu e ok sincer

Link spre comentariu
Vizitator alessia1567
Reputație: 0

Heiiiiâ¤

Disponibilă până la ora 22:00

Locatia-la Lidl în Gavana (blocul nou)

Servicii:oral/normal

Pret:150-o finalizare/300 o ora cu 2 finalizari

Am si colegăâ¤

De mâine ne găsiți în spate la Argintex la blocurile Rezidentiale(blocurile noi cu barieră)

Pupiciii😘☺

Program de lucru mâine:12:00-22:00

Link spre comentariu
Vizitator maximus79
Reputație: 0

Eu am incercat sa sun azi pe domnisoara chiar i am scris si pe watsap dar is blocat,asta e poate data viitoare cand mai ajung prin orasul pitesti o voi suna eventual pe colega ei care,din cate am intele,ii ana.

Insista colegule, merită 😀

Asa ii place ei cu blockurile astea, nu vezi ca le tot schimba 😂😂😂

Link spre comentariu
Vizitator alessia1567
Reputație: 0

Maximus79

Te credeam o persoana ok dar m-am înșelat!Ai luat-o si tu pe urma celorlalți..păcat!

Ce legătură are ca imi schimb eu locația? Sau ce legătură are ca a stat Adelina sau cum o cheamă pe aceea fata?! Imi schimb locația ori de câte ori vreau..o fac ca sa aveti voi acees cat mai usor,toata lumea stie de Rezident..daca esti buna esti luată de proasta din cate vad,ti-am spus te credeam altfel,dar m-am înșelat!

Link spre comentariu

Vizitator alessia1567
Reputație: 0

Xxx1969

Nu trebuie sa îți ceri tu scuze,nu mi-ai greșit tu cu nimic! Ma deranjat faptul că se vorbește aiurea..Si nu ma asteptam chiar de la el sa "glumeasca" Asa!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...