Sari la conținut

Alessia Top 0748982056.


user2387

Postări Recomandate

Vizitator Alessia10
Reputație: 0
Acum 2 ore, Vladescu86 a spus:

Super fata, super caracter, super, super...😁

Tare mă bucur că am făcut cum am făcut, și am ajuns și astăzi la tine...visss.

Te pup🥰😘😘😘😋

Mulțumesc din suflet "B"..pentru toate cuvintele frumoase dar și pentru experiențele minunate alături de tine..am citit mesajul și am zis sa îți răspund aici,să nu deranjez înapoi cu un răspuns.. putini mai sunt ca tine și îmi pare bine că am avut parte de niște experiente bune alături de tine,ești o persoana minunata asa cum trebuie..îmi pare rău că ne-am descoperit asa de "târziu"  și nu am apucat să ne descoperim "toate nebuniile/plăcerile" noastre ascunse în totalitate..sunt sigură că mai ai🙈🤭 un om ca tine merita toate respectele mele! Valabil și pentru toți cei care a-ti apucat sa petreceți puțin timp cu mine mai mult sau mai puțin.. sunteți cu toții niște persoane deosebite..chiar nu ma asteptam după experienta avuta aici "anul trecut"! Mai stau puțin aici la voi..și chiar îmi pare rău că nu pot să vă răspund la toți sau sa fac în asa fel încat sa vă mulțumesc pe fiecare în parte și sa ajungeți sa ma cunoașteți.. programul este unul scurt iar cererile de programari sunt foarte multe..sper ca pana duminică sa reușim să ne întâlnim, vă pup pe fiecare în parte vă urez o seara frumoasa..programul meu sa încheiat mai devreme..vă mulțumesc încă odată pentru tot, oameni frumosi!💋

Link spre comentariu
Vizitator Vladescu86
Reputație: 0
Acum 19 minute, Alessia10 a spus:

Mulțumesc din suflet "B"..pentru toate cuvintele frumoase dar și pentru experiențele minunate alături de tine..am citit mesajul și am zis sa îți răspund aici,să nu deranjez înapoi cu un răspuns.. putini mai sunt ca tine și îmi pare bine că am avut parte de niște experiente bune alături de tine,ești o persoana minunata asa cum trebuie..îmi pare rău că ne-am descoperit asa de "târziu"  și nu am apucat să ne descoperim "toate nebuniile/plăcerile" noastre ascunse în totalitate..sunt sigură că mai ai🙈🤭 un om ca tine merita toate respectele mele! Valabil și pentru toți cei care a-ti apucat sa petreceți puțin timp cu mine mai mult sau mai puțin.. sunteți cu toții niște persoane deosebite..chiar nu ma asteptam după experienta avuta aici "anul trecut"! Mai stau puțin aici la voi..și chiar îmi pare rău că nu pot să vă răspund la toți sau sa fac în asa fel încat sa vă mulțumesc pe fiecare în parte și sa ajungeți sa ma cunoașteți.. programul este unul scurt iar cererile de programari sunt foarte multe..sper ca pana duminică sa reușim să ne întâlnim, vă pup pe fiecare în parte vă urez o seara frumoasa..programul meu sa încheiat mai devreme..vă mulțumesc încă odată pentru tot, oameni frumosi!💋

Am vorbit cât se poate de serios, chiar ești o persoana deosebită 🤗🥰. Mulțumesc pentru răspuns😍😘. Ca s-o mai dam puțin în "caterincă", dacă te taxau ăștia la cuvinte,  te simțeai ca la lăutari: fără serie, fără număr 🤣🤣🤣.

Te pup și sper să ne mai revedem😘😘😘🤗

Link spre comentariu
Vizitator Alessia10
Reputație: 0
Acum 34 minute, Vladescu86 a spus:

Am vorbit cât se poate de serios, chiar ești o persoana deosebită 🤗🥰. Mulțumesc pentru răspuns😍😘. Ca s-o mai dam puțin în "caterincă", dacă te taxau ăștia la cuvinte,  te simțeai ca la lăutari: fără serie, fără număr 🤣🤣🤣.

Te pup și sper să ne mai revedem😘😘😘🤗

Ce poftă de lăutari mi-ai făcut :)))

Link spre comentariu
  • Oras:pitesti
  • Oras:pitesti
1 oră în urmă, Alessia10 a spus:

Mulțumesc din suflet "B"..pentru toate cuvintele frumoase dar și pentru experiențele minunate alături de tine..am citit mesajul și am zis sa îți răspund aici,să nu deranjez înapoi cu un răspuns.. putini mai sunt ca tine și îmi pare bine că am avut parte de niște experiente bune alături de tine,ești o persoana minunata asa cum trebuie..îmi pare rău că ne-am descoperit asa de "târziu"  și nu am apucat să ne descoperim "toate nebuniile/plăcerile" noastre ascunse în totalitate..sunt sigură că mai ai🙈🤭 un om ca tine merita toate respectele mele! Valabil și pentru toți cei care a-ti apucat sa petreceți puțin timp cu mine mai mult sau mai puțin.. sunteți cu toții niște persoane deosebite..chiar nu ma asteptam după experienta avuta aici "anul trecut"! Mai stau puțin aici la voi..și chiar îmi pare rău că nu pot să vă răspund la toți sau sa fac în asa fel încat sa vă mulțumesc pe fiecare în parte și sa ajungeți sa ma cunoașteți.. programul este unul scurt iar cererile de programari sunt foarte multe..sper ca pana duminică sa reușim să ne întâlnim, vă pup pe fiecare în parte vă urez o seara frumoasa..programul meu sa încheiat mai devreme..vă mulțumesc încă odată pentru tot, oameni frumosi!💋

Suna a retragere cumva? Sau doar o vacanta?

Link spre comentariu
  • Oras:Mallorca https://maps.app.goo.gl/pk6WRQ1W8AxKWheV9
  • Oras:Mallorca https://maps.app.goo.gl/pk6WRQ1W8AxKWheV9
Acum 1 oră, Alessia10 a spus:

Plec din țară! 

🙂👏👏👏👏👏👏😉 mult spor 🌹🌹🌹

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator Vladescu86
Reputație: 0
Acum 6 ore, Alessia10 a spus:

Plec din țară! 

😅 când vedeam că postezi așa devreme, mă gândeam: ce fată matinală...😊

De fapt, tu ești ceva de genul: 

"Când voi vă treziți din somn,

Eu atunci mă duc să dorm"🤣🤣

Link spre comentariu
Vizitator Alessia10
Reputație: 0
Acum 1 oră, Vladescu86 a spus:

😅 când vedeam că postezi așa devreme, mă gândeam: ce fată matinală...😊

De fapt, tu ești ceva de genul: 

"Când voi vă treziți din somn,

Eu atunci mă duc să dorm"🤣🤣

😂😂😂 

Link spre comentariu
Vizitator Alessia10
Reputație: 0
Chiar acum, mrs3 a spus:

Poate îmi răspunzi și mie la mesaj 038 la sfarsit😘

Bunaaa,nu mi-am deschis "telefonul" încă..în jur de ora 15:30-16:00 îmi voi începe programul! 💋

Link spre comentariu
  • Oras:pitesti
  • Oras:pitesti
Acum 10 minute, Alessia10 a spus:

Bunaaa,nu mi-am deschis "telefonul" încă..în jur de ora 15:30-16:00 îmi voi începe programul! 💋

Vorbim atunci când deschizi telefonul pupici😘😘

Link spre comentariu
Vizitator Alessia10
Reputație: 0
Chiar acum, de niro a spus:

Alessia, care este nr de telefon cel bun ?!...multumesc anticipat.

Bună! Cel din titlu de aici nu mai este valabil

0748982056-poti să mă contactezi la acesta doar ca momentan nu sunt ajunsă la locație.. după ora 15:30💋

 

Link spre comentariu
Acum 1 oră, Alessia10 a spus:

Bună! Cel din titlu de aici nu mai este valabil

0748982056-poti să mă contactezi la acesta doar ca momentan nu sunt ajunsă la locație.. după ora 15:30💋

 

Ms frumos,sigur te sun..sper sa ne si potrivim.😘😘

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...