Sari la conținut

Alessia Top 0748982056.


user2387

Postări Recomandate

Vizitator daniel312
Reputație: 0
Acum 6 minute, Alessia10 a spus:

Iuhuu pot sa dau reacții...o sa va umplu de inimioareeee😘💋❤❤❤ nustiu exact ce sa întâmplat dar mulțumesc tare mult..mi sa schimbat contul într-unul galben🥺❤❤❤ mulțumesc foarte,foarte mult celui ce a făcut asta 🙏🙏🙏 

Multumesc pt inimioara 😘😘😘 off ce pofta aveam si eu de tine astazi papusica 😘 

Link spre comentariu
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles
Acum 29 minute, Alessia10 a spus:

Iuhuu pot sa dau reacții...o sa va umplu de inimioareeee😘💋❤❤❤ nustiu exact ce sa întâmplat dar mulțumesc tare mult..mi sa schimbat contul într-unul galben🥺❤❤❤ mulțumesc foarte,foarte mult celui ce a făcut asta 🙏🙏🙏 

Tu ai făcut asta, la 200 de postări contul se face galben și poți sa dai reacții și sa trimiți mesaje cui vrei. 

Link spre comentariu
Vizitator Alessia10
Reputație: 0
Acum 23 minute, Amado a spus:

Tu ai făcut asta, la 200 de postări contul se face galben și poți sa dai reacții și sa trimiți mesaje cui vrei. 

Iuhuuuuu🤗🙆‍♀️🙆‍♀️

Link spre comentariu
  • Oras:pitesti
  • Oras:pitesti
Acum 1 oră, Vladescu86 a spus:

N-ai cum să nu o apreciezi, n-ai cum să nu-ti doresti să fii cu ea cât mai des și cât mai mult...😍

N-ai cum...dacă-ți place frumosul, este inevitabilă. Sunt dispus să fac pariu că în curând o să-i facă recenzie și cineva care a catalogat-o altfel.😅

Bafta și spor la futut.😉

Chiar n-ai cum, este o fata foarte frumoasa, sociabila, deschisa la orice, arată traznet deci nu ai cum sa nu te duci măcar odată sa ai o întâlnire cu ea. Asa sa întâmplat la mine am urmarit-o  din umbra, nu exagerez dar aproape un an... apoi mi-am luat inima în dinți și am reușit sa ajung la ea. Și cred ca la ea voi rămâne...

Mulțumesc mult fetiță frumoasa!!!😘😘😘

Link spre comentariu
Vizitator Vladescu86
Reputație: 0
Acum 44 minute, mrs3 a spus:

Chiar n-ai cum, este o fata foarte frumoasa, sociabila, deschisa la orice, arată traznet deci nu ai cum sa nu te duci măcar odată sa ai o întâlnire cu ea. Asa sa întâmplat la mine am urmarit-o  din umbra, nu exagerez dar aproape un an... apoi mi-am luat inima în dinți și am reușit sa ajung la ea. Și cred ca la ea voi rămâne...

Mulțumesc mult fetiță frumoasa!!!😘😘😘

Fratziwere, ai grijă! Vad ca tu le cam pui la "corazon". Sa nu faci confuzie între Alessia si Roxana.

Alessia este fata care te așteaptă de fiecare data cu zâmbetul pe buze, senzuala și gata de "joaca".

Roxana este fata cu planul ei, agenda ei, sentimentele ei. Sa nu faci confuzie între cele doua, ca poate te arzi...zic și eu🤔

Bafta și ai grijă 😉

Link spre comentariu
  • Oras:pitesti
  • Oras:pitesti
Acum 17 minute, Vladescu86 a spus:

Fratziwere, ai grijă! Vad ca tu le cam pui la "corazon". Sa nu faci confuzie între Alessia si Roxana.

Alessia este fata care te așteaptă de fiecare data cu zâmbetul pe buze, senzuala și gata de "joaca".

Roxana este fata cu planul ei, agenda ei, sentimentele ei. Sa nu faci confuzie între cele doua, ca poate te arzi...zic și eu🤔

Bafta și ai grijă 😉

Nici gram, stiu ce vreau asa ca....

Link spre comentariu
Vizitator Knoxx
Reputație: 0
Acum 28 minute, fratelo 1968 a spus:

Mulți stau în umbra citesc și urmăresc și și-o doresc🥰

Dar de ce sa stai în umbra, sa citești, sa ti-o dorești și sa nu te duci ?

Care ar fi logica ?

Link spre comentariu
Vizitator Vladescu86
Reputație: 0
Acum 3 minute, Knoxx a spus:

Dar de ce sa stai în umbra, sa citești, sa ti-o dorești și sa nu te duci ?

Care ar fi logica ?

Ca-i mai ieftin🤣🤣😁...ai văzut ce zicea ala, al cărui nume nu-l pronunț, facem coada la bănci pentru credite în ritmul asta😅😅.

Link spre comentariu
Vizitator Vladescu86
Reputație: 0
Acum 18 minute, mrs3 a spus:

Nici gram, stiu ce vreau asa ca....

Și eu zic că știu ce vreau, dar mă mai "parlesc" din când în când...🤣😋

Link spre comentariu
  • Oras:pitesti
  • Oras:pitesti
Acum 24 minute, Vladescu86 a spus:

Și eu zic că știu ce vreau, dar mă mai "parlesc" din când în când...🤣😋

Asta este acum... nu suntem nici primii nici ultimii... 😁 suntem oameni până la urmă nu roboti

Link spre comentariu
Vizitator Vladescu86
Reputație: 0

De când și-a schimbat Alessia contul și si-a pus poza la profil, de fiecare dată când intru pe topic-ul ei, mă uit la poza ei și "salivez"  vreo 2-3 sec și apoi trec mai departe 😅😁.

A mai pățit-o cineva?🤔😊

Link spre comentariu
Vizitator Alessia10
Reputație: 0
Acum 1 minut, Vladescu86 a spus:

De când și-a schimbat Alessia contul și si-a pus poza la profil, de fiecare dată când intru pe topic-ul ei, mă uit la poza ei și "salivez"  vreo 2-3 sec și apoi trec mai departe 😅😁.

A mai pățit-o cineva?🤔😊

Haha :)) 💋

Link spre comentariu
  • Oras:pitesti
  • Oras:pitesti
Acum 12 minute, Vladescu86 a spus:

De când și-a schimbat Alessia contul și si-a pus poza la profil, de fiecare dată când intru pe topic-ul ei, mă uit la poza ei și "salivez"  vreo 2-3 sec și apoi trec mai departe 😅😁.

A mai pățit-o cineva?🤔😊

Nu cred.... cred ca ești singurul🤣🤣🤣

Link spre comentariu
Vizitator Vladescu86
Reputație: 0
Acum 3 minute, mrs3 a spus:

Nu cred.... cred ca ești singurul🤣🤣🤣

Așa mă gândeam și eu, dar am vrut să verific.😅

N-am ce să fac, dacă sunt "pofticios".😋😛🥰

Link spre comentariu
  • Oras:pitesti
  • Oras:pitesti
Acum 7 minute, Vladescu86 a spus:

Așa mă gândeam și eu, dar am vrut să verific.😅

N-am ce să fac, dacă sunt "pofticios".😋😛🥰

Bine și eu... mai mult ca tine recunosc....

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...