Sari la conținut

Alessia Top 0748982056.


user2387

Postări Recomandate

  • Oras:Oradea Arad Timisoara Bucuresti Constanta Pitesti Ploiesti
  • Oras:Oradea Arad Timisoara Bucuresti Constanta Pitesti Ploiesti
Acum 13 ore, max2506 a spus:

Vine ea singură stai liniștit. In Pitești sunt mai multi oameni cu bani decât în Bacău.

Nu e vorba doar de bani drag confrate…

Fetele au evoluat mult prea mult fata de acum 20 ani cand mergeam in giulesti, gara de nord, plateam garantii etc…

Piata a dovedit ca se poate face meseria asta si altfel…..adica fata noastra sa primeasca dublu…..respect ca are o meserie grea (grea rau din punctul meu de vedere care se tine in brate cu depresia) si plata binemeritata care era oricum si acum 20 ani la fel.

Deci elementul care face o fata buna sa stea intr o comunitate este fix self esteem ul care ea il poate avea raportat la felul cum e tratata de comunitate.

La pitesti sunt mai multi care fac ambele laturi decat cei care doar platesc…..

Este un surplus de educatie in barbatii de aici si asta va inclina balanta in favoarea comunitatii noastre……😁

Daca suntem atenti si ii educam putin si pe confratii care mai au “mici “ scapari….va garantez ca vom avea fete ca la brasov cluj etc….Ca la Bucuresti mai greu insa poate am putea egala macar Bv…..sper si eu ☺️

La bv gasesti calitate oricand.

La noi ……cateodata asteptam calitatea din cauza iesirilor anumitor baieti din comunitatea noastra…..🥂🍾

Era o vb mare…:.”Fa Rai din ce ai!!!”

Va salut cu drag!🍷

Link spre comentariu
  • Oras:Oradea Arad Timisoara Bucuresti Constanta Pitesti Ploiesti
  • Oras:Oradea Arad Timisoara Bucuresti Constanta Pitesti Ploiesti
Acum 8 ore, mrs3 a spus:

Eu zic să o asteptam cum se cuvine... băieții care știu sa respecte o fata va stii ce inseamna ,,cum se cuvine" 

exact!!!

Sa se simta “acasa” pt ca atunci intra in filmul care trebuie si scoate ce e mai bun din ea!

Gandesc fix ca tine!

Bravos!🥂

Link spre comentariu
  • Oras:Oradea Arad Timisoara Bucuresti Constanta Pitesti Ploiesti
  • Oras:Oradea Arad Timisoara Bucuresti Constanta Pitesti Ploiesti
Acum 8 ore, danni1974 a spus:

"Tarani" sunt peste tot, asa ca remarca ta nu cred ca are legatura cu plecarea ei.

Danni, eu cred ca fetele au un “bagaj tampon” cum se mai spune……incaseaza, incaseaza….si incaseaza pana bagajul acela se umple… cu experiente nu foarte placute…..iar atunci face o pauza( pleaca)

O sa revina ce i drept cand va fi pregatita si vine  un nou bagaj pe care la fel il va umple si totul se repeta

Problema e ca in acest interval noi ramanem fara ea….ne lipseste….iar atunci cand te inveti cu binele si calitatea nu iti mai place mediocritatea.

Frumos e sa avem mereu calitate….

Zi frumoasa!

 

 

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator Alessia3
Reputație: 0
Acum 8 ore, v.antonov a spus:

Danni, eu cred ca fetele au un “bagaj tampon” cum se mai spune……incaseaza, incaseaza….si incaseaza pana bagajul acela se umple… cu experiente nu foarte placute…..iar atunci face o pauza( pleaca)

O sa revina ce i drept cand va fi pregatita si vine  un nou bagaj pe care la fel il va umple si totul se repeta

Problema e ca in acest interval noi ramanem fara ea….ne lipseste….iar atunci cand te inveti cu binele si calitatea nu iti mai place mediocritatea.

Frumos e sa avem mereu calitate….

Zi frumoasa!

 

 

👏

Link spre comentariu
Vizitator Vladescu86
Reputație: 0
Acum 36 minute, gicacontra2012 a spus:

Alessia dacă tot ai plecat în turneu, poate te gândești și ne faci vizita și pe la București. Hai ca te așteptăm cu bratele deschise. 🙂

Nu ne interesează pe noi unde o așteptați voi, poți sa-i dai frumos PM sau sa-i faci topic pe București. Nu este fair play...

Aici este topic de Pitesti și noi o așteptăm la Pitești. 

Mulțumesc pentru înțelegere. 

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 07 noi 2 si-ale tale buze moi
  • Oras:Pe taramul Viselor
  • Telefon: 07 noi 2 si-ale tale buze moi
  • Oras:Pe taramul Viselor
Acum 8 minute, mrs3 a spus:

Alessia, hai acasă te rog că plâng copiii!!!

 

Plângeți mă și voi.😂😂😂

uuueaaa ueaaa ueaaaa ueaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 🤦‍♂️ :icon_cry:cry2:laugh2

  • Haha 1

” if i make you my emotional home .. i give you the power to make me homeless. Because on the day you decide to abandon me, betray me, hurt me, and i've put my emotional eggs in your basket, i've put all my emotional dependence in your bank, i've put my emotional wellbeing in your hands, and you abandon me, reject me, betray me, i am rendered instantly homeless in that moment, it's like i was kicked onto the streets ...i have no address because you were my address, you were my home ..”

Link spre comentariu
  • Oras:Oradea Arad Timisoara Bucuresti Constanta Pitesti Ploiesti
  • Oras:Oradea Arad Timisoara Bucuresti Constanta Pitesti Ploiesti
Acum 7 ore, mrs3 a spus:

Alessia, hai acasă te rog că plâng copiii!!!

 

Plângeți mă și voi.😂😂😂

😂😂😂😂😂

sxuze …am gresit emoticonul….

😭😭😭😭😭asa? …sau

😢😢😢😢😢asa?

 

@Alessia3 ne mai tii mult pe jar?

Fac baietii icter de suparare……

Veni/vidi/vici…Amavi!❤️

  • Haha 1
Link spre comentariu
Vizitator Vladescu86
Reputație: 0

Da, se pare ca "toate drumurile, duc la Roma", în cazul nostru, Bacău 😅.

@mrs3 , în curând cred ca ne auzim pentru o "deplasare", ca nu se mai poate asa 🤭😁.

 

Link spre comentariu
  • Oras:pitesti
  • Oras:pitesti
Acum 6 minute, Vladescu86 a spus:

Da, se pare ca "toate drumurile, duc la Roma", în cazul nostru, Bacău 😅.

@mrs3 , în curând cred ca ne auzim pentru o "deplasare", ca nu se mai poate asa 🤭😁.

 

Păi doar câțiva au plâns... ma asteptam să fie jale mare.

Nu mai este nici Bacăul a fost... suntem cam în ceață, dacă soarele ăsta al nostru nu vrea să ne lumineze și pe noi. Rămânem cu speranța...

Link spre comentariu
Vizitator Alessia3
Reputație: 0
Acum 7 ore, mrs3 a spus:

Păi doar câțiva au plâns... ma asteptam să fie jale mare.

Nu mai este nici Bacăul a fost... suntem cam în ceață, dacă soarele ăsta al nostru nu vrea să ne lumineze și pe noi. Rămânem cu speranța...

Sunt plecata din țară!

Link spre comentariu
Vizitator Alessia3
Reputație: 0
La 14.01.2022 la 21:24, mihaitapre a spus:

Unde? Ai planuri sa revii in viitorul apropiat in Pitești?

Sigur că da! Voi anunța când voi avea în plan sa revin! Va pup Piteșteni frumosi❤❤❤

Link spre comentariu
Vizitator Vladescu86
Reputație: 0
Acum 5 minute, Alessia3 a spus:

Sigur că da! Voi anunța când voi avea în plan sa revin! Va pup Piteșteni frumosi❤❤❤

🥳🥳🥳 te așteptăm, moldoveancă frumoasă 😁😜😘😘.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...