Sari la conținut

Alessia Top 0748982056.


user2387

Postări Recomandate

Vizitator Vladescu86
Reputație: 0
Acum 23 minute, Alessia3 a spus:

Hei dragilor!

Zilele viitoare voi avea în plan sa revin la voi!🥰🥰🤗

Voi revenii cu detalii legate de locatie și restul 💋 

Pupiciiii💋💋🤗

:2qm40hg:inlovee

Link spre comentariu
Vizitator Vladescu86
Reputație: 0
Acum 17 ore, Alessia3 a spus:

Hei dragilor!

Zilele viitoare voi avea în plan sa revin la voi!🥰🥰🤗

Voi revenii cu detalii legate de locatie și restul 💋 

Pupiciiii💋💋🤗

:slap2:ph34r::bravo

Link spre comentariu
Vizitator david2020
Reputație: 0
La 31.01.2022 la 21:03, Alessia3 a spus:

Hei dragilor!

Zilele viitoare voi avea în plan sa revin la voi!🥰🥰🤗

Voi revenii cu detalii legate de locatie și restul 💋 

Pupiciiii💋💋🤗

Ai ajuns la noi??

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 07 noi 2 si-ale tale buze moi
  • Oras:Pe taramul Viselor
  • Telefon: 07 noi 2 si-ale tale buze moi
  • Oras:Pe taramul Viselor
Acum 11 minute, havana a spus:

bai dar voi chiar nu intelegeti ca nu e pregatita ?

ca daca zic de peste va simtiti ofensati si voi si ea

asa si ? nu vad scopul vorbelor tale ? sensul, la ce folosesc ? ...daca taceai filozof ramaneai.

te-ai simtit sa dai tu explicatii in locul ei ? nu cred ca avea rost din moment ce nu-i porti de grija ..:wink2

” if i make you my emotional home .. i give you the power to make me homeless. Because on the day you decide to abandon me, betray me, hurt me, and i've put my emotional eggs in your basket, i've put all my emotional dependence in your bank, i've put my emotional wellbeing in your hands, and you abandon me, reject me, betray me, i am rendered instantly homeless in that moment, it's like i was kicked onto the streets ...i have no address because you were my address, you were my home ..”

Link spre comentariu
  • Oras:pitesti
  • Oras:pitesti
Acum 2 minute, bogdan icx a spus:

asa si ? nu vad scopul vorbelor tale ? sensul, la ce folosesc ? ...daca taceai filozof ramaneai.

te-ai simtit sa dai tu explicatii in locul ei ? nu cred ca avea rost din moment ce nu-i porti de grija ..:wink2

Omul este complexat îți dai seama a mai comentat aiurea la adresa ei... 

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator Alessia3
Reputație: 0
La 08.02.2022 la 15:26, havana a spus:

bai dar voi chiar nu intelegeti ca nu e pregatita ?

ca daca zic de peste va simtiti ofensati si voi si ea

🤣🤣🤣 Glumeț rau ești tu! Prefer sa ma abțin și sa nu mai bag în seama vorbele voastre..vad ca nici bine nu am venit la voi și începem de la capăt cu aceleași chestii ca de fiecare data! Indiferenta doare mai mult..și asta voi face de acum încolo.. indiferent  ce veți avea de comentat! Seara frumoasa! 😌

Link spre comentariu
Acum 7 ore, Alessia3 a spus:

🤣🤣🤣 Glumeț rau ești tu! Prefer sa ma abțin și sa nu mai bag în seama vorbele voastre..vad ca nici bine nu am venit la voi și începem de la capăt cu aceleași chestii ca de fiecare data! Indiferenta doare mai mult..și asta voi face de acum încolo.. indiferent  ce veți avea de comentat! Seara frumoasa! 😌

Cel mai bine este asa. Sa fi indiferenta. 

Te pup si te astep cat mai repede .

Link spre comentariu
  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti
9 hours ago, Alessia3 said:

🤣🤣🤣 Glumeț rau ești tu! Prefer sa ma abțin și sa nu mai bag în seama vorbele voastre..vad ca nici bine nu am venit la voi și începem de la capăt cu aceleași chestii ca de fiecare data! Indiferenta doare mai mult..și asta voi face de acum încolo.. indiferent  ce veți avea de comentat! Seara frumoasa! 😌

Buna Alessia! Sa inteleg ca ai ajuns? Din vorbele tale? Te pup 😘😘🤗🤗

Link spre comentariu
Vizitator Vladescu86
Reputație: 0

🤣🤣🤣 Mama, mama, zici că sunteți niște copii în Ajunul Crăciunului și nu mai aveți răbdare să deschideți cadourile...😅

Fraților, a zis fata ca revine cu detalii legate de locație, servicii, prețuri, când ajunge...

Dacă nu a zis nimic până acum, ori nu știe clar când ajunge, ori ne lasă să "fiarbă sângele ".🤭😅

În ambele situații, eu zic să avem puțin mai multă răbdare, dacă postează în fiecare zi cineva întrebări de genul : " Ai venit? Când vii? Ai ajuns", nu rezolvăm nimic și mai umplem și topicul degeaba. 

Dacă își dorea să ne spună, o făcea până acum, corect?

Știu că suntem dornici s-o revedem sau s-o întâlnim, după caz, dar haideți să avem răbdare, părerea mea...n-au întrat zilele-n sac.

Baftă 😉

Link spre comentariu
  • Oras:peste tot
  • Oras:peste tot
Acum 20 minute, Vladescu86 a spus:

🤣🤣🤣 Mama, mama, zici că sunteți niște copii în Ajunul Crăciunului și nu mai aveți răbdare să deschideți cadourile...😅

Fraților, a zis fata ca revine cu detalii legate de locație, servicii, prețuri, când ajunge...

Dacă nu a zis nimic până acum, ori nu știe clar când ajunge, ori ne lasă să "fiarbă sângele ".🤭😅

În ambele situații, eu zic să avem puțin mai multă răbdare, dacă postează în fiecare zi cineva întrebări de genul : " Ai venit? Când vii? Ai ajuns", nu rezolvăm nimic și mai umplem și topicul degeaba. 

Dacă își dorea să ne spună, o făcea până acum, corect?

Știu că suntem dornici s-o revedem sau s-o întâlnim, după caz, dar haideți să avem răbdare, părerea mea...n-au întrat zilele-n sac.

Baftă 😉

Mda Vladescu,mda

  • Like 1
  • Haha 1
Link spre comentariu
Vizitator Alessia3
Reputație: 0

Hei frumosilor! Momentan sunt prinsa cu câteva chestii,le rezolv și vin cât de repede pot!😅💋

P.S:Ma bucura faptul ca vad atat de nerăbdători sa ma vedeți 😊💋💋

Link spre comentariu

Vizitator daniel312
Reputație: 0
Acum 3 minute, Alessia3 a spus:

Hei frumosilor! Momentan sunt prinsa cu câteva chestii,le rezolv și vin cât de repede pot!😅💋

P.S:Ma bucura faptul ca vad atat de nerăbdători sa ma vedeți 😊💋💋

Spor in rezolvarea "chestiilor" mai repede 😅🙈😁🥰😘

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...