Sari la conținut

Alessia Top 0748982056.


user2387

Postări Recomandate

  • Membru Premium
  • Oras:-
  • Oras:-
Acum 7 minute, Alessia3 a spus:

Hei frumosilor! Momentan sunt prinsa cu câteva chestii,le rezolv și vin cât de repede pot!😅💋

P.S:Ma bucura faptul ca vad atat de nerăbdători sa ma vedeți 😊💋💋

Cu tiktokurile :))). Buna! :*

  • Like 2
  • Haha 1

               :jerkoff L.A.W. 🔞

Link spre comentariu
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles
Acum 23 ore, Alessia3 a spus:

Hei frumosilor! Momentan sunt prinsa cu câteva chestii,le rezolv și vin cât de repede pot!😅💋

P.S:Ma bucura faptul ca vad atat de nerăbdători sa ma vedeți 😊💋💋

Și ție îți place să ne fierbi 😁

Link spre comentariu
  • Oras:Oradea Arad Timisoara Bucuresti Constanta Pitesti Ploiesti
  • Oras:Oradea Arad Timisoara Bucuresti Constanta Pitesti Ploiesti
La 10.02.2022 la 22:43, Vladescu86 a spus:

🤣🤣🤣 Mama, mama, zici că sunteți niște copii în Ajunul Crăciunului și nu mai aveți răbdare să deschideți cadourile...😅

Fraților, a zis fata ca revine cu detalii legate de locație, servicii, prețuri, când ajunge...

Dacă nu a zis nimic până acum, ori nu știe clar când ajunge, ori ne lasă să "fiarbă sângele ".🤭😅

În ambele situații, eu zic să avem puțin mai multă răbdare, dacă postează în fiecare zi cineva întrebări de genul : " Ai venit? Când vii? Ai ajuns", nu rezolvăm nimic și mai umplem și topicul degeaba. 

Dacă își dorea să ne spună, o făcea până acum, corect?

Știu că suntem dornici s-o revedem sau s-o întâlnim, după caz, dar haideți să avem răbdare, părerea mea...n-au întrat zilele-n sac.

Baftă 😉

Neata!
Ideea nu era sa o stresez dragul meu!

Trebuie sa stii ca in viata asta:

-e foarte frumos sa stii ca femeie ca esti asteptata si dorita…….…….cumva e ca fix  atunci cand stii ca esti frumoasa!

Nu ti mai trebuiesc validari ca le-ai primit pana te-ai plictisit de ele ……..insa iti place sa auzi chestia asta “again and again”.

@Alessia3 te rog sa ma contrazici daca gresesc!

Bine….tu esti si talentata…..si frumoasa, …….si dorita …….si asteptata

 ….Pffff

❤️🥂

Link spre comentariu
  • Oras:Oradea Arad Timisoara Bucuresti Constanta Pitesti Ploiesti
  • Oras:Oradea Arad Timisoara Bucuresti Constanta Pitesti Ploiesti
La 10.02.2022 la 22:43, Vladescu86 a spus:

🤣🤣🤣 Mama, mama, zici că sunteți niște copii în Ajunul Crăciunului și nu mai aveți răbdare să deschideți cadourile...😅

Fraților, a zis fata ca revine cu detalii legate de locație, servicii, prețuri, când ajunge...

Dacă nu a zis nimic până acum, ori nu știe clar când ajunge, ori ne lasă să "fiarbă sângele ".🤭😅

În ambele situații, eu zic să avem puțin mai multă răbdare, dacă postează în fiecare zi cineva întrebări de genul : " Ai venit? Când vii? Ai ajuns", nu rezolvăm nimic și mai umplem și topicul degeaba. 

Dacă își dorea să ne spună, o făcea până acum, corect?

Știu că suntem dornici s-o revedem sau s-o întâlnim, după caz, dar haideți să avem răbdare, părerea mea...n-au întrat zilele-n sac.

Baftă 😉

 

prin partea cu Ajunul Craciunului …ma faci sa scriu putin acum😂😂….

…..sa stii ca viata mea e creata de mine pt mine …..in asa fel……… in care …..fiecare zi e Craciunul!Stiu ca o sa iti para ireal!

Ca vibe, ca program si cel mai important ca libertate mentala.

Scriam pe niste topice trecute….. ca fericirea e utopie pentru multi…………… insa…..ea chiar poate fi atinsa usor pentru ca 35-40% e gratis si accesibila oricui……iar restul de 60-65% e data de faptele tale care adunate si facute cum trebuie iti dau starea…….ca fericirea e o stare permanenta sau semi-permanenta de bine de sentimentul acela care l-ai punctat tu …..perfect as spune…………..…”Craciunul”……….emotia aceea cand te trezesti ca stii ca vei lua parte la o mare sarbatoare care iti da sentimentul de bine peste care se suprapune bucuria cadourilor, a persoanelor apropiate ….gen friends cu vibe si in spirit de holiday feeling…iar daca partea financiara ne mai permite sa mai facemsi  “arogante” ca a fratelui nostru @delimitator….. reteta perfecta e atinsa .

Sa fiti fericiti fratii mei de suferinta, sa avem trairi in care emotia primeaza, unde creierul face arteziene de serotonina, adrenalina si oxycitina iar timpul sa ne demonstreze ca nu am gresit  cand am ales sa traim cu adevarat si nu doar sa mimam fericirea.

La sfarsit toti vom trage linie….

Care dintre noi va avea cele mai putine regrete ….ala o sa fie cel care a trait frumos……

sa ne amintim mereu de “tempus fugit” ca sa imbratisam “carpe diem”

Week-end minunat fratii mei cu ciocane tari!🥂

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator Knoxx
Reputație: 0
Acum 19 minute, v.antonov a spus:

 

prin partea cu Ajunul Craciunului …ma faci sa scriu putin acum😂😂….

…..sa stii ca viata mea e creata de mine pt mine …..in asa fel……… in care …..fiecare zi e Craciunul!Stiu ca o sa iti para ireal!

Ca vibe, ca program si cel mai important ca libertate mentala.

Scriam pe niste topice trecute….. ca fericirea e utopie pentru multi…………… insa…..ea chiar poate fi atinsa usor pentru ca 35-40% e gratis si accesibila oricui……iar restul de 60-65% e data de faptele tale care adunate si facute cum trebuie iti dau starea…….ca fericirea e o stare permanenta sau semi-permanenta de bine de sentimentul acela care l-ai punctat tu …..perfect as spune…………..…”Craciunul”……….emotia aceea cand te trezesti ca stii ca vei lua parte la o mare sarbatoare care iti da sentimentul de bine peste care se suprapune bucuria cadourilor, a persoanelor apropiate ….gen friends cu vibe si in spirit de holiday feeling…iar daca partea financiara ne mai permite sa mai facemsi  “arogante” ca a fratelui nostru @delimitator….. reteta perfecta e atinsa .

Sa fiti fericiti fratii mei de suferinta, sa avem trairi in care emotia primeaza, unde creierul face arteziene de serotonina, adrenalina si oxycitina iar timpul sa ne demonstreze ca nu am gresit  cand am ales sa traim cu adevarat si nu doar sa mimam fericirea.

La sfarsit toti vom trage linie….

Care dintre noi va avea cele mai putine regrete ….ala o sa fie cel care a trait frumos……

sa ne amintim mereu de “tempus fugit” ca sa imbratisam “carpe diem”

Week-end minunat fratii mei cu ciocane tari!🥂

Adevărat ai grăit, fratele meu...fericirea vine din lucrurile mici, o vila mica, o mașină mica (Ferrari, Lamborghini), o vacanta mica în Maldive... 😁

Hai sa fim sănătoși!

 

 

Link spre comentariu
Vizitator Knoxx
Reputație: 0
La 10.02.2022 la 22:43, Vladescu86 a spus:

🤣🤣🤣 Mama, mama, zici că sunteți niște copii în Ajunul Crăciunului și nu mai aveți răbdare să deschideți cadourile...😅

Fraților, a zis fata ca revine cu detalii legate de locație, servicii, prețuri, când ajunge...

Dacă nu a zis nimic până acum, ori nu știe clar când ajunge, ori ne lasă să "fiarbă sângele ".🤭😅

În ambele situații, eu zic să avem puțin mai multă răbdare, dacă postează în fiecare zi cineva întrebări de genul : " Ai venit? Când vii? Ai ajuns", nu rezolvăm nimic și mai umplem și topicul degeaba. 

Dacă își dorea să ne spună, o făcea până acum, corect?

Știu că suntem dornici s-o revedem sau s-o întâlnim, după caz, dar haideți să avem răbdare, părerea mea...n-au întrat zilele-n sac.

Baftă 😉

Așa-s vedetele, întra pe scena doar în uralele publicului 😉

Te pupam și te așteptăm @Alessia3 cu ciocanele tari și portofelele pline 😁🍾

Și @Vladescu86 cu sticla de Jack la rece 😁🥃🥃

Link spre comentariu
  • Oras:Oradea Arad Timisoara Bucuresti Constanta Pitesti Ploiesti
  • Oras:Oradea Arad Timisoara Bucuresti Constanta Pitesti Ploiesti
Acum 15 minute, Knoxx a spus:

Adevărat ai grăit, fratele meu...fericirea vine din lucrurile mici, o vila mica, o mașină mica (Ferrari, Lamborghini), o vacanta mica în Maldive... 😁

Hai sa fim sănătoși!

 

 

dar le am zis si pe astea in aia 65% 😂😂🥂

Link spre comentariu
Vizitator Alessia3
Reputație: 0
Acum 17 ore, fratelo 1968 a spus:

Se termina și jarul și Alessia nu mai apare🤣🤣mai punem câte un lemn să-l mentina🤣👍

Pune,pune. Te rog!😂😂

Link spre comentariu
Vizitator Vladescu86
Reputație: 0
Acum 15 ore, Knoxx a spus:

Ne cam întărâți si doar atât.

Poate se gândește fata că-mi da "gaura" în buget de la sticla aia de Jack😅😁, frate @Knoxx.

@Alessia3 poți veni liniștită, bugetul s-a dus dreaq de mult🤭.

Acum, "unde s-a dus casa, se duce și gardul "🤣🤣🤣.

Pwp😘

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 07 noi 2 si-ale tale buze moi
  • Oras:Pe taramul Viselor
  • Telefon: 07 noi 2 si-ale tale buze moi
  • Oras:Pe taramul Viselor

numai oferiti sugestii cu "predictii" de tot felul ... lasa-ti fata in pace ca o sa vina ea, daca o stresati asa tot timpul "cand vi" o sa vina la vara :wink2 ...invata-ti sa fiti rabdatori si sa nu stresati, cum sunt eu, desi de fel nu sunt un om rabdator, invat sa ma abtin pentru ca ce-i frumos vine la urma :P 

” if i make you my emotional home .. i give you the power to make me homeless. Because on the day you decide to abandon me, betray me, hurt me, and i've put my emotional eggs in your basket, i've put all my emotional dependence in your bank, i've put my emotional wellbeing in your hands, and you abandon me, reject me, betray me, i am rendered instantly homeless in that moment, it's like i was kicked onto the streets ...i have no address because you were my address, you were my home ..”

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...