Sari la conținut

🥰DOAR DEPLASARI HOTEL/DOMICILIU (0729605610)💖�


emaema01

Postări Recomandate

  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

 

Buna sunt ema ,21 ani ,1,65,55kg sunt aici pentru a fa satisface toate placerile ,pentru detalii va astept pe whatssap .

(0729605610)

 

 

 

 

Buna sunt ema ,21 ani ,1,65,55kg sunt aici pentru a fa satisface toate placerile ,pentru detalii va astept pe whatssap .

(0729605610)

 

 

 

Buna sunt ema ,21 ani ,1,65,55 kg ,ofer placeri domnilor ,pentru detalii va astept pe whatssap .

 

Servicii: 150 1 numar ,200 ora (sex protejat )oral neprotejat ,masaj cu sarutaria pe corp ,sarut normal. (Serviciie extra se platesc)

 

 

Buna sunt ema ,21 ani ,1,65,55 kg ,ofer placeri domnilor ,pentru detalii va astept pe whatssap .

 

Servicii: 150 1 numar ,200 ora (sex protejat )oral neprotejat ,masaj cu sarutari pe corp ,sarut normal. (Serviciie extra se platesc)

Nu trebuie sa deschizi topic la fiecare postare!! ai deschis deja 4 topice....

  • Like 4
  • Minus 1
Link spre comentariu

‭Reclama foarte agresiva !!!

“Doar deplasari la hotel/domiciliu” e defapt “fata fara locatie” iar cele mai mari tepe documentate pe forum au fost date de astfel de persoane care ori sunt obligate sa faca asta, ori sunt total neserioase...

 

Ai recomandari/recenzii bune in orasele in care ai mai lucrat ?

Daca nu, ia-ti si tu chirie intai undeva sa vedem si noi ce si cum apoi poti sa incluzi si deplasarile in meniu.

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Sunt noua,nu am mai facut pana acum asta ...va place doar sa criticati ...

Asa mai glumesc baietii pana vad situatia din teren.

 

Pe-aici au mai fost niste tinere de 21 cu flapping jowls. 

 

Pe sectorul deplasari aici nu e nimic serios/atractiv la momentul de fata, daca arati bine cred ca ai de treaba pe cateva luni . 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0711111111
  • Oras:Iasi
  • Telefon: 0711111111
  • Oras:Iasi

Buna sunt ema ,21 ani ,1,65,55 kg ,ofer placeri domnilor ,pentru detalii va astept pe whatssap .

 

Servicii: 150 1 numar ,200 ora (sex protejat )oral neprotejat ,masaj cu sarutari pe corp ,sarut normal. (Serviciie extra se platesc)

Persoanele serioasa sunt binevenite. 

Aia cu masaj cu sarutari pe corp cum e? Adica un pupic pe gat e 50+? Sau sunt altele la extra?

Link spre comentariu

dacă ești complet incepatoare, cum spui, deși am îndoieli, nu prea ai ce cauta așa direct pe forum și direct doar deplasari... părerea mea

Parerea mea e ca are ce cauta pe forum ca si incepatoare dar trebuie sa-si gaseasca o locatie in regim hotelier la fel ca celelalte fete.

Oricum, segmentul deplasari la domiciliu e de nisa si cam periculos pentru fete.

Link spre comentariu
  • Oras:iasi
  • Oras:iasi

Salutare! In dupaamiaza asta m-am intalnit cu domnisoara Ema,este o tipa inocenta la inceput de drum in domeniul asta,tipa e destul de ok ca si atitudine fara figuri sau fite nu comenteaza aiurea,stie sa se faca placuta comunicativa,ca si varsta e pe acolo cum zice ea in anunt este copilaroasa la fata. Igiena impecabila fara mirosuri suspecte,am ales oral si normal,pozele par afi ale ei arata foarte bine la corp sanii sunt maricei si rotunzi numai buni de jucat cu ei.un dezavantaj ar fi ca nu are locatie eu nefiind din iasi am hotarat sa facem in masina si am gasit un loc foarte greu pentru actiune.

Note

Igiena 10

Atitudine 10

On 7-8 se cunoaste ca e incepatoare dar isi da interesul sa invete

Np 8-9 este destul de stramta si se implica

150 fin sau 200 ora

 

Eu am sa mai trec pe la ea chiar imi place de ea,arata destul de bine si curata!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Are patru topice deschise. Trei trebuie închise.

Chiar și atunci când vorbim despre alții, cuvintele vorbesc mereu  despre noi.
Ele ne spun cine suntem. Ne  definesc.

Astăzi nu avem timp... Mâine nu vom avea puteri... Iar poimâine nu vom mai fi... Nu amânați, trăiți acum!

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Post dublu.

Chiar și atunci când vorbim despre alții, cuvintele vorbesc mereu  despre noi.
Ele ne spun cine suntem. Ne  definesc.

Astăzi nu avem timp... Mâine nu vom avea puteri... Iar poimâine nu vom mai fi... Nu amânați, trăiți acum!

Link spre comentariu

  • Membru Premium
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Nu stiu sa le inchid am incercat,sunt noua ,so nu prea ma pricep ..

Stai liniștită, lucrurile s-au rezolvat! Scrie doar aici fără să mai deschizi alt topic.

Chiar și atunci când vorbim despre alții, cuvintele vorbesc mereu  despre noi.
Ele ne spun cine suntem. Ne  definesc.

Astăzi nu avem timp... Mâine nu vom avea puteri... Iar poimâine nu vom mai fi... Nu amânați, trăiți acum!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...