Sari la conținut

🥰DOAR DEPLASARI HOTEL/DOMICILIU (0729605610)💖�


emaema01

Postări Recomandate

  • Membru Premium
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Începătoare pe forum, dar la fel de începătoare e și WhatsApp. La apel nu răspunde iar la mesaje din an în Paști și atunci când o face nu duce dialogul până la sfârșit. Am renunțat să o mai caut.

  • Like 2

Chiar și atunci când vorbim despre alții, cuvintele vorbesc mereu  despre noi.
Ele ne spun cine suntem. Ne  definesc.

Astăzi nu avem timp... Mâine nu vom avea puteri... Iar poimâine nu vom mai fi... Nu amânați, trăiți acum!

Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

Începătoare pe forum, dar la fel de începătoare e și WhatsApp.    Cred ca este antitehnologie!!    La apel nu răspunde iar la mesaje din an în Paști și atunci când o face nu duce dialogul până la sfârșit.    Bine ca nu suna inapoi!Am renunțat să o mai caut.

  • Like 3
Link spre comentariu

‭Reclama foarte agresiva !!!

“Doar deplasari la hotel/domiciliu” e defapt “fata fara locatie” iar cele mai mari tepe documentate pe forum au fost date de astfel de persoane care ori sunt obligate sa faca asta, ori sunt total neserioase...

 

Ai recomandari/recenzii bune in orasele in care ai mai lucrat ?

Daca nu, ia-ti si tu chirie intai undeva sa vedem si noi ce si cum apoi poti sa incluzi si deplasarile in meniu.

eu sincer cred că fatuca e venita la facultate și mai face un ban...oricum e scumpă la vorbă..daca am noutăți și mă corelez cu ea fac o recenzie
Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

eu sincer cred că fatuca e venita la facultate și mai face un ban...oricum e scumpă la vorbă..daca am noutăți și mă corelez cu ea fac o recenzie

 studenta nu cred, ar trebui sa o gasim tot anul.

 

Pentru taxi nu mi-a spus zona de unde vine. Daca vine de prin Valea  Lupului, la taxi poate fi si 70+, caz in care sunt alte variante.

Daca o iei cu masina, poate ne spui si noua zona , asa la general.

Link spre comentariu

studenta nu cred, ar trebui sa o gasim tot anul.acum să răspundă daca reușesc să fac ceva fac recenzie

 

Pentru taxi nu mi-a spus zona de unde vine. Daca vine de prin Valea  Lupului, la taxi poate fi si 70+, caz in care sunt alte variante.

Daca o iei cu masina, poate ne spui si noua zona , asa la general.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...