Sari la conținut

Cred ca am nevoie de terapie


Postări Recomandate

Vizitator cocalar20
Reputație: 0

cocalare, asta reprezinți, ești o nulitate!

Esti mai rau ca cainele meu sa mor eu ala cum ma vede cum se baga in seama macar e pui🤣

M-ai ranit emotional nah multumit? 🤣

Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Ba deci sa va zic ce s-a intamplat.Vin eu frumos sambata dimineata de la lucru cand dau sa deschid usa o bruneta creata inalta frumoasa,in spatele ei un baiat un prieten de-al casei.Si ce crezi?O duce jos in beci unde e un pat frumos e ca o camera practic si i-o trage timp de o ora jumate.Eu ma duc la mine in camera stau sus la etaj,cand ies sa merg la baie se aude "Ahhh aaaaa ahhh",cand dau sa merg la bucatarie din nou "aaaa aaaa ahhh" deci sa imi bag pl...Ce naspa e cand esti singur si si-o trag unii cu tine in casa,m-a bagat in boala jur.Nu ma pot gandi decat la asta si la faptul de cat de mare bou sunt ca nu caut sa imi fac vreo gagica sau sa ies mai des in oras,ca la curve e prea usor si parca nu aduce asa mari satisfactii.

Deci mi-au dat dauna totala trb sa apelez la un psiholog ceva sa-mi revin.

Ești paznic de noapte? 

  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Techno District
  • Oras:Techno District

Adica va trebui sa te multumesti cu grasele.  

 

 

Si fii sigur ca pizdele cu marimi de 90-60-90 au pula destula si in perioada asta. 

Nu duc lipsa deloc. 

 

cu alte cuvinte, cine e gras să se îngrașe în continuare, iar cine e perfect, să se ridice în al nouălea cer

Link spre comentariu
  • Oras:Middle of Nowhere
  • Oras:Middle of Nowhere

poate o gasesti pe inesluta pa anglea acolo ca e amarata si bosumflata pentru ca si ea are aceasi problema ca tine

sta la comun cu alte 3 tarfe rupte ankoor si lesinate da bani ca ea, cu arfe de diva care mai acu 10 ani erau niste tiganci de la tara care mulgea vaca si nu stia ce e un lobbotin iara acuma sufera si ea cand vine colega cu un pularau pakistanez de o fute bine, din cauza careia asi face fantezi cu ala si apoi dupa ce trage Dero pa nas, intra pa topingu ei si abereaza toata seara despre iubitul ei slabanog cu pula mare care o urca pe pereti toata seara :X

Am vazut una Inesis pe adultwork cred ca era romanca...Sa fi fost ea?A fost pt cateva zile dupa aia nu i am mai vazut profilul.

Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Băi fraților - mai mult sau mai puțin în legătură cu topicul ăsta - nu mai faceți filosofie, politică, discuții savante despre probleme globale, nu mai dați sfaturi altora pe burta goală! Picați în penibil, pe bune!

Fără supărare!

  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:bucharest
  • Oras:bucharest

Pai mai bine vorbeste cu colegul de chirie sa-ti dea numarul tipei aleia, poate iese de o vrajeala.

Sau poate iesiti mai ieftin cu un threesome...

Nu mai e nevoie sa mergeti in basement si iti rezolvi si problema existentiala. :laugh2

Link spre comentariu
  • Oras:,,,
  • Oras:,,,

Băi fraților - mai mult sau mai puțin în legătură cu topicul ăsta - nu mai faceți filosofie, politică, discuții savante despre probleme globale, nu mai dați sfaturi altora pe burta goală! Picați în penibil, pe bune!

Fără supărare!

 

 

 In acest spiritul in care ne este sugerat cat suntem de penibili pe aici,  imi permit sa fac si eu nste sugestii lui nenea bed ma-ma fakar 

 Precizez  ca am mancat ceva azi!

 

  In afara de terapie sugerez un abonament la sala.  

Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

In acest spiritul in care ne este sugerat cat suntem de penibili pe aici,  imi permit sa fac si eu nste sugestii lui nenea bed ma-ma fakar 

 Precizez  ca am mancat ceva azi!

 

  In afara de terapie sugerez un abonament la sala.

 

Unii, doar unii sunt penibili.
  • Like 1
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:Middle of Nowhere
  • Oras:Middle of Nowhere

In acest spiritul in care ne este sugerat cat suntem de penibili pe aici, imi permit sa fac si eu nste sugestii lui nenea bed ma-ma fakar

Precizez ca am mancat ceva azi!

 

In afara de terapie sugerez un abonament la sala.

De multe ori mi-e lene sa ma ridic din pat dar mai sala =)).

Link spre comentariu
  • Oras:Middle of Nowhere
  • Oras:Middle of Nowhere

 

Atunci stai in pat, daca iti este lene! In scurt timp o sa deshizi un topic ca esti supraponderal. [/quote

 

Am facut putin burta :(((.Am o fosta colega de facultate e antrenoare de fitness buna rau,o intreb pe messenger ce exercitii fizice sunt recomandate pt a da jos burdihanul.

Poate ma cheama la sala ei dar nu ma duc ca mi se scoala pl cand o vad :))))

Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Azi ma simt parca mai bine.Am intrat pe Badoo sa combin niste gagici,am dat 15 mesaje mi-au raspuns 2.E bine...

As vrea sa gasesc una care vrea doar sa se futa,nu vreau relatie.

Ține-ne la curent, suntem extrem de intetesați!
  • Minus 4
Link spre comentariu

  • Oras:Zanea
  • Oras:Zanea

Ba mosule ce plm iti trb?Asta-i topicul meu un pic depresiv daca nu-ti convine du-te pe alte topice si nu ma mai fute la cap.

Mosul screlozat pedofan asa face. Se baga in seama ca ob-ul, jignete si injura de toate Sfante, iar cand isi primeste portia de muie de la multi se plange la motan ca sunt clonele si proxenetii, care nu il lasa in pace si se victimeaza. Din cauza mosului violat de statueta , au disparut multi recenzori, banat din cauza mosului pensionatului abuzat.

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...