Sari la conținut

Cred ca am nevoie de terapie


Postări Recomandate

  • Oras:Sinaia
  • Oras:Sinaia

Mosul screlozat pedofan asa face. Se baga in seama ca ob-ul, jignete si injura de toate Sfante, iar cand isi primeste portia de muie de la multi se plange la motan ca sunt clonele si proxenetii, care nu il lasa in pace si se victimeaza. Din cauza mosului violat de statueta , au disparut multi recenzori, banat din cauza mosului pensionatului abuzat.

Labagiule bătrân și stafidit, O sa dispari și tu în curând clonatule! 

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Ba mosule ce plm iti trb?Asta-i topicul meu un pic depresiv daca nu-ti convine du-te pe alte topice si nu ma mai fute la cap.

Bă, pulică frânaru', eu ți-am vorbit frumos, deși la gradul tău de confuzie psihică și la nivelul tău intelectual, ar gi fost mai nimerit să te muiesc! Bă, amețitule, nu e topicul tău, ci topic deschis de tine, nu e forumul tău și nu poți să interzici postările nimănui! Capisci? Tu crezi că interesează pe cineva că ești un loser depresiv ce viețuiește prin UK, la marginea societății motiv pentru care a intrat în depresie? Fii mulțumit că te-ai ales doar cu ironii până acum!

 

Inevitabil, INCA un bukkake pe chelia lui picon.

 

De ce oare?

 

Pentru ca il roade pe el, nu-i convine lui, ca unii abereaza p-acilea.

 

De ce?

 

Pentru ca e prost si mizantrop.

 

Sa ma pis pe el.

Băi, lake cu pedale, adică mizantrop înseamnă pentru tine că dacă nu suporți aberațiile, ești mizantrop? 'ca-mi-ai juma'dă pulă întreagă!

 

Mosul screlozat pedofan asa face. Se baga in seama ca ob-ul, jignete si injura de toate Sfante, iar cand isi primeste portia de muie de la multi se plange la motan ca sunt clonele si proxenetii, care nu il lasa in pace si se victimeaza. Din cauza mosului violat de statueta , au disparut multi recenzori, banat din cauza mosului pensionatului abuzat.

Se putea să nu se bage și supozitorul în seamă? Marș, bă, jigodie!
  • Like 1
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:Middle of Nowhere
  • Oras:Middle of Nowhere

Bă, pulică frânaru', eu ți-am vorbit frumos, deși la gradul tău de confuzie psihică și la nivelul tău intelectual, ar gi fost mai nimerit să te muiesc! Bă, amețitule, nu e topicul tău, ci topic deschis de tine, nu e forumul tău și nu poți să interzici postările nimănui! Capisci? Tu crezi că interesează pe cineva că ești un loser depresiv ce viețuiește prin UK, la marginea societății motiv pentru care a intrat în depresie? Fii mulțumit că te-ai ales doar cu ironii până acum!

 

Băi, lake cu pedale, adică mizantrop înseamnă pentru tine că dacă nu suporți aberațiile, ești mizantrop? 'ca-mi-ai juma'dă pulă întreagă!

 

Se putea să nu se bage și supozitorul în seamă? Marș, bă, jigodie!

Daca nu intereseaza pe nimeni topicul deschis de mine tu ce plm cauti pe topicul asta?Tu traiesti pe forum,alta viata nu ai.50000 de postari 90% injuraturi si certuri.Altceva nu stii.Du-te si lasa-ma ca ma plictisesti.
  • Like 2
Link spre comentariu

Bă, pulică frânaru', eu ți-am vorbit frumos, deși la gradul tău de confuzie psihică și la nivelul tău intelectual, ar gi fost mai nimerit să te muiesc! Bă, amețitule, nu e topicul tău, ci topic deschis de tine, nu e forumul tău și nu poți să interzici postările nimănui! Capisci? Tu crezi că interesează pe cineva că ești un loser depresiv ce viețuiește prin UK, la marginea societății motiv pentru care a intrat în depresie? Fii mulțumit că te-ai ales doar cu ironii până acum!

 

Băi, lake cu pedale, adică mizantrop înseamnă pentru tine că dacă nu suporți aberațiile, ești mizantrop? 'ca-mi-ai juma'dă pulă întreagă!

 

Se putea să nu se bage și supozitorul în seamă? Marș, bă, jigodie!

Ma pis pe tine.

 

Deja ai inceput cu aceeasi placa fumata, pe care o utilizezi de fiecare data.

 

Daca nu erai prost si mizantrop, erai mai detasat si nu iti bagai nasul/chelia peste tot, de la virgule, la aberatii pseudofilosofice si recenzii la superlativ.

Lasa oamenii in pace, lasa-i sa fie penibili, ca nu e treaba ta si nici forumul lu' ma-ta.

 

In rest, licet bovi sa ma pis pe tine.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Sinaia
  • Oras:Sinaia

Ma pis pe tine.

 

Deja ai inceput cu aceeasi placa fumata, pe care o utilizezi de fiecare data.

 

Daca nu erai prost si mizantrop, erai mai detasat si nu iti bagai nasul/chelia peste tot, de la virgule, la aberatii pseudofilosofice si recenzii la superlativ.

Lasa oamenii in pace, lasa-i sa fie penibili, ca nu e treaba ta si nici forumul lu' ma-ta.

 

In rest, licet bovi sa ma pis pe tine.

Este evident  ca ai nevoie de ajutor de specialitatea Sandilaule! Renunță la. laba, bautură și droguri, în rest ai șanse sa îți revii! 

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Nu s-a auzit chiar pana la vecini(cred) oricum au dat si muzica :))).Eu stau intr-o casa.Poate nu m-am exprimat bine,la subsol e un fel de pivnita sau cum sa-i zic e o camera practic unde proprietarul isi lasa tot felul de unelte,sau aparate de fitness,haltere,etc tot felul de chestii dar este si un pat amenajat acolo poti sa traiesti linistit nu e frig sau ceva.Si cei 2 protagonisti si-au tras-o acolo :)))

Asta era beciul?

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Daca nu intereseaza pe nimeni topicul deschis de mine tu ce plm cauti pe topicul asta?Tu traiesti pe forum,alta viata nu ai.50000 de postari 90% injuraturi si certuri.Altceva nu stii.Du-te si lasa-ma ca ma plictisesti.

 

E treaba mea ce caut, e treaba de ce intervin, că nu e forumul tău. Ziceam doar că voi ăștia depresivi, complexați, frustrați ori ratați, căutați-vă în altă parte dev sănătate, nu pe un site de curve! În afară de miștouri ori sfaturi de la unii ca voi (deci inutile), nu veți găsi, așa că acceptați-le, dacă altă treabă nu ați avut decât să le expuneți într-un spațiu virtual public. Ai înțeles acum?

 

 

Ma pis pe tine.

 

Deja ai inceput cu aceeasi placa fumata, pe care o utilizezi de fiecare data.

 

Daca nu erai prost si mizantrop, erai mai detasat si nu iti bagai nasul/chelia peste tot, de la virgule, la aberatii pseudofilosofice si recenzii la superlativ.

Lasa oamenii in pace, lasa-i sa fie penibili, ca nu e treaba ta si nici forumul lu' ma-ta.

 

In rest, licet bovi sa ma pis pe tine.

Nu e nici forumul celei ce trebuia să te înghită  , știi ce spun!

Ai tremurici, ești nervos, de dai dublă postare, debilule? Sau te-a lovit Parkinsonul? 

10 gât!

Ma pis pe tine.

 

Deja ai inceput cu aceeasi placa fumata, pe care o utilizezi de fiecare data.

 

Daca nu erai prost si mizantrop, erai mai detasat si nu iti bagai nasul/chelia peste tot, de la virgule, la aberatii pseudofilosofice si recenzii la superlativ.

Lasa oamenii in pace, lasa-i sa fie penibili, ca nu e treaba ta si nici forumul lu' ma-ta.

 

In rest, licet bovi sa ma pis pe tine.

  • Like 1
  • Minus 4
Link spre comentariu

E treaba mea ce caut, e treaba de ce intervin, că nu e forumul tău. Ziceam doar că voi ăștia depresivi, complexați, frustrați ori ratați, căutați-vă în altă parte dev sănătate, nu pe un site de curve! În afară de miștouri ori sfaturi de la unii ca voi (deci inutile), nu veți găsi, așa că acceptați-le, dacă altă treabă nu ați avut decât să le expuneți într-un spațiu virtual public. Ai înțeles acum?

 

 

Nu e nici forumul celei ce trebuia să te înghită , știi ce spun!

Ai tremurici, ești nervos, de dai dublă postare, debilule? Sau te-a lovit Parkinsonul?

10 gât!

Ai de :) mea, asta-i mai distrus decat Advanced, citeaza de doua ori si tot el acuza.

 

Iesi dreaq afara de mosneag fariseu.

  • Like 2
Link spre comentariu

Marș, bă, terminatule!

Tomitza, iar ai halucinatii? 

 

Probabil de la statueta cand te-a lovit Amada. 

Poate ne zici si noua pentru ce ai chemat-o pe Amada la tine in casa. Sa-i dai limbute in pizda ei purulenta? Nu te-ai inteles la nr. de limbute si ai vrut sa o lingi mai mult?

Ce statueta era aia cu care te-a lovit?

Sa nu-mi spui ca era una cu Fecioara Maria! 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Militari
  • Oras:Militari

Tomitza, iar ai halucinatii? 

 

Probabil de la statueta cand te-a lovit Amada. 

Poate ne zici si noua pentru ce ai chemat-o pe Amada la tine in casa. Sa-i dai limbute in pizda ei purulenta? Nu te-ai inteles la nr. de limbute si ai vrut sa o lingi mai mult?

Ce statueta era aia cu care te-a lovit?

Sa nu-mi spui ca era una cu Fecioara Maria!

 

:laugh2
  • Like 3
  • Minus 2
Link spre comentariu

Nu prea bine :))) dar mai vedem ;)

 

Pai fa ceva ! 

Lasa porcariile precum Badoo,Tinder, OkCupid,  Instagram, Facebook si Tik-Tok ca sunt vreo alte cateva zeci de milioane de cretini care agata fete pe astea si tot raman labagii si dupa cativa ani.   

Aplicatiile astea online sunt niste cacaturi din care unii smecheri fac bani din datele tale personale si din microtranzactii.  

 

 

 

Treci la actiune.   Evident, cand s-o termina valul 2 de pandemie.   

Ai timp sa strangi bani si sa tii regim pana atunci, iar .... 

 

.....la primavara , IA VREO 100-200 DE LIRE, pune-i in buzunar, iesi afara  ca plm, stai in Anglia, muncesti pe un salariu mult mai mare decat in Romania,  si mergi la vanatoare de indience, araboaice, negrese,  chinezoaice, japoneze si pakistaneze.   Dar mai ales indience.  Gasesti destule indience fierbinti care arata bine pe unde stai tu.  

 

Te duci la fiecare florareasa.

Te duci  la fiecare casierita sau lucratoare.

Sau abordezi vreo studenta mai pricajita asa. 

 

Nu conteaza daca e frumoasa sau urata, important e sa nu fie o GRASA.

Evita grasele.

 

O slabanoaga, asa urata si stramba cum e, cu banii tai  o poti imbraca, o coafa si o machia.  O poti face FRUMOASA dupa cum vrei si ea iti va fi recunoscatoare....cel putin o vreme. 

 

 

Le abordezi cu un subiect, le zambesti, le ajuti, le  intrebi daca sunt singure (nu in mod direct, dar cred ca-ti dai seama dupa un timp) si le inviti la un suc, la o pizza, la  o prajitura, la o mancare indiana cu curry.  

Si dupa cateva zile de ieseala, de plimbat prin parc sau chiar si vizitat  orasul in care stai,  mai scoti bani, mai cheltuiesti vreo 300-500 lire, mai vizitati  Manchester sau chiar  Londra (plm, aveti ce vizita, nu e Bucurestiul).

 

 

Eu as fi vrut sa fiu in Anglia, ca acolo mai intalnesti femei serioase si de calitate.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...