Sari la conținut

Cred ca am nevoie de terapie


Postări Recomandate

Vizitator cocalar20
Reputație: 0

Pai fa ceva !

Lasa porcariile precum Badoo,Tinder, OkCupid, Instagram, Facebook si Tik-Tok ca sunt vreo alte cateva zeci de milioane de cretini care agata fete pe astea si tot raman labagii si dupa cativa ani.

Aplicatiile astea online sunt niste cacaturi din care unii smecheri fac bani din datele tale personale si din microtranzactii.

 

 

 

Treci la actiune. Evident, cand s-o termina valul 2 de pandemie.

Ai timp sa strangi bani si sa tii regim pana atunci, iar ....

 

.....la primavara , IA VREO 100-200 DE LIRE, pune-i in buzunar, iesi afara ca plm, stai in Anglia, muncesti pe un salariu mult mai mare decat in Romania, si mergi la vanatoare de indience, araboaice, negrese, chinezoaice, japoneze si pakistaneze. Dar mai ales indience. Gasesti destule indience fierbinti care arata bine pe unde stai tu.

 

Te duci la fiecare florareasa.

Te duci la fiecare casierita sau lucratoare.

Sau abordezi vreo studenta mai pricajita asa.

 

Nu conteaza daca e frumoasa sau urata, important e sa nu fie o GRASA.

Evita grasele.

 

O slabanoaga, asa urata si stramba cum e, cu banii tai o poti imbraca, o coafa si o machia. O poti face FRUMOASA dupa cum vrei si ea iti va fi recunoscatoare....cel putin o vreme.

 

 

Le abordezi cu un subiect, le zambesti, le ajuti, le intrebi daca sunt singure (nu in mod direct, dar cred ca-ti dai seama dupa un timp) si le inviti la un suc, la o pizza, la o prajitura, la o mancare indiana cu curry.

Si dupa cateva zile de ieseala, de plimbat prin parc sau chiar si vizitat orasul in care stai, mai scoti bani, mai cheltuiesti vreo 300-500 lire, mai vizitati Manchester sau chiar Londra (plm, aveti ce vizita, nu e Bucurestiul).

 

 

Eu as fi vrut sa fiu in Anglia, ca acolo mai intalnesti femei serioase si de calitate.

Ti-au marit doza ? Stii la ce ma refer incepe cu X si se termina cu anax 🤣

Oameni buni din ciclurile bipolaritatii va prezentam noul depresiv: Optimistul 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Tomitza, iar ai halucinatii? 

 

Probabil de la statueta cand te-a lovit Amada. 

Poate ne zici si noua pentru ce ai chemat-o pe Amada la tine in casa. Sa-i dai limbute in pizda ei purulenta? Nu te-ai inteles la nr. de limbute si ai vrut sa o lingi mai mult?

Ce statueta era aia cu care te-a lovit?

Sa nu-mi spui ca era una cu Fecioara Maria! 

 

Era un peste de sticla lasat de mata' mostenire , ca si casa 9Ca el un trantore paliu , ce putea sa realizeze in toata existenta sa , ca pana si diplome plagiate i-a pus in brate mata' , doar o progresa si el in viata-i de putoare odinara ), pe care i l-a lasat cu gura de moarte , poate devine si el un peste de succes , dar cand colo , a devenit vioara altor proxeneti/promovatori , ulterior un pendofil libidinos cu aere de Don juan , cand de fapt este un harb de mos obraznic si descreierat , ce nu-si poate gasi locul intr-o societe normala

 

 

Link spre comentariu
  • Oras:Middle of Nowhere
  • Oras:Middle of Nowhere

Pai fa ceva !

Lasa porcariile precum Badoo,Tinder, OkCupid, Instagram, Facebook si Tik-Tok ca sunt vreo alte cateva zeci de milioane de cretini care agata fete pe astea si tot raman labagii si dupa cativa ani.

Aplicatiile astea online sunt niste cacaturi din care unii smecheri fac bani din datele tale personale si din microtranzactii.

 

 

 

Treci la actiune. Evident, cand s-o termina valul 2 de pandemie.

Ai timp sa strangi bani si sa tii regim pana atunci, iar ....

 

.....la primavara , IA VREO 100-200 DE LIRE, pune-i in buzunar, iesi afara ca plm, stai in Anglia, muncesti pe un salariu mult mai mare decat in Romania, si mergi la vanatoare de indience, araboaice, negrese, chinezoaice, japoneze si pakistaneze. Dar mai ales indience. Gasesti destule indience fierbinti care arata bine pe unde stai tu.

 

Te duci la fiecare florareasa.

Te duci la fiecare casierita sau lucratoare.

Sau abordezi vreo studenta mai pricajita asa.

 

Nu conteaza daca e frumoasa sau urata, important e sa nu fie o GRASA.

Evita grasele.

 

O slabanoaga, asa urata si stramba cum e, cu banii tai o poti imbraca, o coafa si o machia. O poti face FRUMOASA dupa cum vrei si ea iti va fi recunoscatoare....cel putin o vreme.

 

 

Le abordezi cu un subiect, le zambesti, le ajuti, le intrebi daca sunt singure (nu in mod direct, dar cred ca-ti dai seama dupa un timp) si le inviti la un suc, la o pizza, la o prajitura, la o mancare indiana cu curry.

Si dupa cateva zile de ieseala, de plimbat prin parc sau chiar si vizitat orasul in care stai, mai scoti bani, mai cheltuiesti vreo 300-500 lire, mai vizitati Manchester sau chiar Londra (plm, aveti ce vizita, nu e Bucurestiul).

 

 

Eu as fi vrut sa fiu in Anglia, ca acolo mai intalnesti femei serioase si de calitate.

Nu creste pizda in pom nici aici stai linistit.Si in UK majoritatea femeilor sunt pe interes.E adevarat ca parca englezoaicele se fut mai usor ca ale noastre dar na e munca de convingere si acolo :))).Ideea e ca eu nu ies prin baruri,cluburi ar trebui sa ies mai des plm vedem...

Link spre comentariu

 ).Ideea e ca eu nu ies prin baruri,cluburi ar trebui sa ies mai des plm vedem...

 

 

Bine. Nu-ti plac cluburile si barurile.  Nici mie nu-mi plac si cred ca ultima oara cand am fost intr-un club a fost la balul bobocilor din clasa a IX-a. 

Personal prefer sa-mi fac mancare acasa decat sa mananc la restaurant. Probabil sunt printre putinii care nu duc lipsa restaurantelor si fast-foodurilor. 

 

Ai alternative destule unde poti sa iesi cu o femeie normala, non-pitipoanca:  

 

  • Cluburi de carti.
  • Biblioteci
  • Sali de sport
  • Terenuri de sport unde sa jucati tenis 
  • Parcuri
  • Expozitii auto
  • Muzee
  • Monumente istorice
  • Sali de jocuri video
  • Cinema.........de fapt, puteti sa vedeti si un film sau serial pe Netflix acasa si sa discutati pe marginea lui , eventual sa va sexati la scenele de dragoste 

 

Sunt o gramada de modalitati prin care sa te distrezi, fara sa recurgi la baruri,cluburi si restaurante, unde in general se duce prostimea si cocalarimea. 

Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Tomitza, iar ai halucinatii? 

 

Probabil de la statueta cand te-a lovit Amada. 

Poate ne zici si noua pentru ce ai chemat-o pe Amada la tine in casa. Sa-i dai limbute in pizda ei purulenta? Nu te-ai inteles la nr. de limbute si ai vrut sa o lingi mai mult?

Ce statueta era aia cu care te-a lovit?

Sa nu-mi spui ca era una cu Fecioara Maria!

 

Depresivule, împușcă-te dreaq, să scapi odată!

Era un peste de sticla lasat de mata' mostenire , ca si casa 9Ca el un trantore paliu , ce putea sa realizeze in toata existenta sa , ca pana si diplome plagiate i-a pus in brate mata' , doar o progresa si el in viata-i de putoare odinara ), pe care i l-a lasat cu gura de moarte , poate devine si el un peste de succes , dar cand colo , a devenit vioara altor proxeneti/promovatori , ulterior un pendofil libidinos cu aere de Don juan , cand de fapt este un harb de mos obraznic si descreierat , ce nu-si poate gasi locul intr-o societe normala

Vezi bă, că vine iarna, strânge niște vreascuri din pădurea, că nu mai apuci primăvara!

Miky + Depresivu'= distrușii forumului. Tusea și junghiul!

  • Like 2
  • Minus 4
Link spre comentariu
Vizitator cocalar20
Reputație: 0

Nu creste pizda in pom nici aici stai linistit.Si in UK majoritatea femeilor sunt pe interes.E adevarat ca parca englezoaicele se fut mai usor ca ale noastre dar na e munca de convingere si acolo :))).Ideea e ca eu nu ies prin baruri,cluburi ar trebui sa ies mai des plm vedem...

Criza mondiala de pizda 🤣
Link spre comentariu

Ba deci sa va zic ce s-a intamplat.Vin eu frumos sambata dimineata de la lucru cand dau sa deschid usa o bruneta creata inalta frumoasa,in spatele ei un baiat un prieten de-al casei.Si ce crezi?O duce jos in beci unde e un pat frumos e ca o camera practic si i-o trage timp de o ora jumate.Eu ma duc la mine in camera stau sus la etaj,cand ies sa merg la baie se aude "Ahhh aaaaa ahhh",cand dau sa merg la bucatarie din nou "aaaa aaaa ahhh" deci sa imi bag pl...Ce naspa e cand esti singur si si-o trag unii cu tine in casa,m-a bagat in boala jur.Nu ma pot gandi decat la asta si la faptul de cat de mare bou sunt ca nu caut sa imi fac vreo gagica sau sa ies mai des in oras,ca la curve e prea usor si parca nu aduce asa mari satisfactii.

Deci mi-au dat dauna totala trb sa apelez la un psiholog ceva sa-mi revin.

Io doar acum am citit postarea initiala.

 

Esti in Greater London, shared house?

 

Doar acolo sunt chiriile imense.

Link spre comentariu
Vizitator inesislove
Reputație: 0
On 10/11/2020 at 9:30 PM, badmadafaka said:

Am vazut una Inesis pe adultwork cred ca era romanca...Sa fi fost ea?A fost pt cateva zile dupa aia nu i am mai vazut profilul.

Eu eram dar era cont fals si l au inchis 😂

Link spre comentariu
  • Oras:Middle of Nowhere
  • Oras:Middle of Nowhere
4 hours ago, inesislove said:

Eu eram dar era cont fals si l au inchis 😂

Ai fost in Anglia?Unde ai lucrat?

Si de ce postati cu conturi false nu inteleg.. Am vazut multe romance fac asa...Nu prezinta incredere.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...