Sari la conținut

Amalia 19 Michelangelo's delight 0746843174


filipcozma

Postări Recomandate

uite așa se face off-topic, cu atacuri la persoana celui care postează, cu discutii despre altele pe topicul uneia, cu generalitati filipcozma a inceput

 

deci sparg 150 de lei (de care nu imi pare rau), ma duc la bulina, ii fac și recenzie... și scriu pentru palmares și nr de postari sa ajung la 1000???? imi pare rau filipcosma n-ai deloc dreptate.

 

ma uitam și ma gândeam, care-i Denisa de sub podul nicolina... e fine dining! problema la ea, sa fiu cât pot eu de diplomat, nu este constantă....

 

dacă le-ai pune in linie pe cele trei de la Amalia, doar ea iese in fata prin simplul fapt ca din trei alegeri proaste o iei pe aia cel mai puțin rea

 

m-a contrat ironila pe topicul lui julix, dar fata, disperata, tot scria sa o lase in pace și aveam prea multe pagini deschise in tel, așa ca m-am oprit sa îl mai combat

 

in acceptiunea de pe forum oralul neprotejat e bun dar fk nu. din păcate văd lucrurile invers. eu ma spăl mai des la gura decât la coco și fetele care fac așa ceva au e igiena peste medie (totuși sunt realist)

am un exemplu din vara... cu o fata mica, blonda, plimbareata, roșie, apreciata unanim de forum și in iasi și in alte localități care la doua întâlnire a avut un gust... sa zicem ca la majoritatea le-ar fi fost greață și ar fi hulit, pe buna dreptate, pe forum. pe mine m-a amuzat. de atunci le trimit pe toate care stiu ca au apa de gura sa se duca sa o folosească. indiferent dacă ne pupam sau nu. sa văd cine știe numele fetei....

 

cum spunea codex, roza are anunt activ de luni, săptămâna asta. merita măcar o data in zi sa dai cu ochiul prin publi.... he he

 

potolea, tot spui ca ai pățit, ca nu stiu care (mai mult de una) is nasoale. dar nu scrii nimic. ții pentru tine. îți verși mațele. eu ma stiu pe mine, is mai timid in a scrie. nu imi place sa deschid topice, deși am doua despre care forumul nu a scris nimic... nu totul e de bine. dacă știi ceva, te încurajez, scrie-ne. de preferat, pe topicul impricinatelor

 

ma întorc... “dezgrop topicul” pai dacă e despre fata din topic, unde sa scriu? sa scriu la masaj erotic? la lori? la adreea7 bulina cu oralul 3000? încerc sa scriu unde trebuie

Link spre comentariu
  • Telefon: 0711111111
  • Oras:Iasi
  • Telefon: 0711111111
  • Oras:Iasi

uite așa se face off-topic, cu atacuri la persoana celui care postează, cu discutii despre altele pe topicul uneia, cu generalitati filipcozma a inceput

 

deci sparg 150 de lei (de care nu imi pare rau), ma duc la bulina, ii fac și recenzie... și scriu pentru palmares și nr de postari sa ajung la 1000???? imi pare rau filipcosma n-ai deloc dreptate.

Care filipcozma a inceput offtopic, tunde-te-ar hingherii?

Ai scris ceva ff urat ii recenzia ta, ca si cum vrei sa lovesti, de asta am postat.

 

N-o mai fa pe inocentu, ai trecut de 800 postari, te-au alungat altii de pe alte topice si mananci si tu cacao pe unde poti sa ajungi la 1000.

Link spre comentariu
  • Oras:Belorussiya
  • Oras:Belorussiya

A spart si el 150 lei, esti nebun ???

A facut o recenzie, si restul 99 % offtopic, oricum nu am si nici n-am avut incredere in recenziile lui, nici nu citesc ce scrie baietasul asta, scrie prost rau de tot pe aproape orice topic ...

 

Weekend placut tuturor.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0711111111
  • Oras:Iasi
  • Telefon: 0711111111
  • Oras:Iasi

A spart si el 150 lei, esti nebun ???

A facut o recenzie, si restul 99 % offtopic, oricum nu am si nici n-am avut incredere in recenziile lui, nici nu citesc ce scrie baietasul asta, scrie prost rau de tot pe aproape orice topic ...

 

Weekend placut tuturor.

Nu stie ce e cu el. Fata e pe cadou 100/200. Am crezut ca s-a marit cadoul , dar este doar dan1984 .

Problema e ca chiar daca nu e periculos in libertate, prin postarile lui poate face deranj mare.

 

Mie mi-a placut ce a raspuns o alta fata cand i-am zis sa fie atenta cu timpul: "eu sunt venita aici cu un scop si nu sunt cu pacaleli sau grabire". Cam toate toate sunt venite cu un scop, care poate diferi (fie ca doreste sa stranga de un avans la garsoniera sau pentru mutare prin Canada, fie ca pur si simplu nu gaseste de munca nici confectionera in oraselul ei), dar cand ti se nimereste la usa un schizo poti sa fii fortata sa iti faci bagajele. Asta este dan.(1984)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0711111111
  • Oras:Iasi
  • Telefon: 0711111111
  • Oras:Iasi

Pentru schizo care a mancat cacao ca fata e pazita de colege.

Azi am fost si era singura cu catelul. Nu stiu unde erau colegele, dar e foarte probabil sa fi crezut ca sunt si eu un prostan care vede numai victime . Proababil ca m-au lasat sa o rapesc, stiu eu, s-o duc in Burj Khalifa la ultimul etaj sub trei lacate.

Asa sunt unii schizo calificati  sa semene neincredere si atmosfera proasta peste tot.

  • Like 1
Link spre comentariu

A spart si el 150 lei, esti nebun ???

A facut o recenzie, si restul 99 % offtopic, oricum nu am si nici n-am avut incredere in recenziile lui, nici nu citesc ce scrie baietasul asta, scrie prost rau de tot pe aproape orice topic ...

 

Weekend placut tuturor.

ca tot is cu telefonul in mâna....

 

nu era 150, au fost 100 de roni. am ținut minte 150 pentru ca asta e costul standard și rar ajung sa plătesc 100.

 

având in vedere ca am scris de ironila și a apărut danrobert21 sa dea replica imi întărește părere ca is una și aceeasi persoana

 

e de prost gust sa te lauzi, cu orice. mai ales cu “am spart 1000 de lei intr-o zi pe femeiâ€. nu ești singurul...

lasă se te laude alții (chiar dacă is tot conturile tale)

😄😄😄😄😄😄😄

 

ps eu am un singur cont

Link spre comentariu
  • Telefon: 0711111111
  • Oras:Iasi
  • Telefon: 0711111111
  • Oras:Iasi

ca tot is cu telefonul in mâna....

 

nu era 150, au fost 100 de roni. am ținut minte 150 pentru ca asta e costul standard și rar ajung sa plătesc 100.

 

având in vedere ca am scris de ironila și a apărut danrobert21 sa dea replica imi întărește părere ca is una și aceeasi persoana

 

e de prost gust sa te lauzi, cu orice. mai ales cu “am spart 1000 de lei intr-o zi pe femei”. nu ești singurul...

lasă se te laude alții (chiar dacă is tot conturile tale)

 

 

ps eu am un singur cont

A plecat fata. Poti sa fii satisfacut de mizeria pe care ai scris-o. Lasa astea cu 100lei, ironii, esti o mizerie de om.

 

Era doar o fata timida, venita sa isi stranga si ea niste bani, si a trebui sa apari tu sa spui ca e o autista pazita, pentru ca a facut o ironie cu tine, cu marele, unicul dan1984. Am fost la ea dupa mizeria scrisa de tine, si era singura, nepazita, chiar putin vesela si mai vorbareata acum dupa ce ne-am mai apropiat .

Dupa tine si Samira si altele care vorbesc putin sau sunt timide, sunt autiste, daca nu iti fac FKul sau alte chestii.

  • Like 1
Link spre comentariu

ce pot sa extrag din toate jignirile la adresa mea făcute de fillipcosma

 

in opinia mea avem voie sa scriem lucruri mai puțin bune chiar negative pe forum, despre fete. dacă aceste păreri, percepții sunt și argumentate, foarte bine. nu își au locul atacurile la persoana între consumatori, dar văd și stiu ca sunt inevitabile....

 

cu samira m-am văzut de fix doua ori. cu mine a fost foarte vorbăreață și deschisă. nu era cine știe ce din punct de vedere fizic. cel mai bine o făceai cu ea in penumbra. văd ca și-a inchis watsapp-ul... păcat

 

o fata nu trebuie sa se pupe cu mine ca sa performeze. cred ca trebuie doar sa fie cea mai pozitivă versiune a ei, doar atât

Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Cautand-o pe Samira am dat de o alta cunostinta pe Focsani. Cea mai frumoasa gurita pe care am vazut-o, pacat ca nu s-a simtit bine aici si nu a revenit pana acum.

Vad ca acolo a fost apreciata.

Ceva imi spune ca si Samira e activa si e apreciata pe undeva, dar nu am reusit sa identific dupa text sau poze.  

  • Like 1
Link spre comentariu

din câte stiu watsappul samirei a fost șters. cu ea a fost cel mai bine pe întuneric.... a doua oară. nu cred ca am scris, cum a fost și ce am făcut când ne-am văzut prima oară....

samira era din categoria de fete care stiu ca-s urate și fac tot posibilul sa compenseze

 

despre Amalia: in alt oras m-as deranja sa ma văd cu ea...

Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi
On 1/27/2021 at 4:03 PM, dan1984 said:

samira era din categoria de fete care stiu ca-s urate 

 

N-ai vrea tu sa faci un FK cu rozeta mea?  Nu stiu de ce pwla mea te simti tu obligat sa ne oferi expertiza ta si ultima parere pe topice care zici ca nu te intereseaza. 

Diferenta dintre mine si tine colegu este ca eu la Lori nu am scris aproape nimic, desi  nu mi-a placut experienta si puteam sa enumar macar vreo trei aspecte critice intr-o recenzie. Am vazut ca are atatia admiratori pe Iasi, intre care esti si tu, ce rost are sa ii dau vreun impuls sa ajunga prin Brasov, Arad , Oradea sau prin alte parti unde ar fi asteptata? Pai daca scriam eu la Lori ca-i **spam editat** sau ca e sechestrata si se tira , iti convenea bai rapanosule? Nu mai lovi murdar in fetele care nu iti fac tie FK . 

  • Minus 2
Link spre comentariu

excluzând atacurile la persoana....

vreau sa restabilesc adevarul istoric.

lui lory i-am dat și eu note mai mici. are și aspecte mai puțin pozitive. unele făcute publice și punctate, altele nu...

foarte important! cu lory nu ma pup. nu are așa oferă. nici Amalia nu oferea așa ceva. cât m-am văzut cu ea (Amalia) nu i-am propus sa ne pupam

amalia e sub lory din toate punctele de vedere. cum sunt multe altele deasupra ei (Amaliei)

 

nu fac discriminări între fete care se pupa cu mine și fete care nu se pupa cu mine. 

Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi
3 hours ago, dan1984 said:

vreau sa restabilesc adevarul istoric.

amalia e sub lory din toate punctele de vedere. cum sunt multe altele deasupra ei (Amaliei)

 

Asta e altceva colegule, e o opinie , ca oricare alta, si o  respect, desi eu am alta.

Insa in "adevarul istoric", intr-o postare pe care ai facut-o a fost altceva decat opinie sau critica. 

Sper sa nu mai recidivezi. Si, ca o paranteza, si eu si alti colegi avem parerea asta, ca si la blonda ai avut o contributie in retragere. La Samira stiu ca a fost altcineva. E o observatie ca unele fete rezista cu stoicism la vanatai, muscaturi , amenintari venite de la dragutii de reprezentanti ai concurentei, dar se retrag datorita unor clienti inocenti.

Link spre comentariu

cred ca blonda este blonda suava. 

am mai auzit treaba ca eu as fi fost și alt coleg, unul banat, duma... vreau sa spun ca nu sunt acea persoana. nu ma cunosc cu el. nu ma stiu cu el. nu a fost contul meu paralel.
recunosc am vorbit cu el in privat dar am șters toate conversațiile.... 🐒💩🙊🙈🙊
fata a fost prost informata, cred, ca ala care i-a făcut figuri era duma... pe forum și mai avea un cont dan1984 și sunt una și aceeasi persoana. ceea ce nu este adevărat

cel puțin cred ca despre așa ceva vorbeai

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...