Sari la conținut

AMIRA 0764029999


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
La 10.12.2020 la 0:29, cristi-123 a spus:

Va salut,

Am ajuns si eu la Giulia in seara asta. Nu o sa dau note pentru ca as fi foarte foarte subiectiv.

Locatie: pe Burebista, aproape de rondul de la Piata Alba Iulia, decenta, se gasesc de toate, inclusiv papuci de mers la dus 🙂

Aspect: o femeie foarte frumoasa, satena cu ochi verzi, cam la 1.70, foarte bine proportionata. Sani marisori si fermi, orgasmici, fund la fel, marisor, cu forma frumoasa, foarte futabil. 

Oral np: foarte bine executat, se vede intr-adevar si experienta de maseuza. Nimic de obiectat.

Normal: am avut parte cred ca de cel mai bun futai de la toate fetele de pe forum la care am fost. Mi-a facut mai intai masaj, m-a starnit si m-a rascolit tot cu miscarile ei. Foarte implicata, energica, pasionala, saruturi pe corp...de vis. Se umezeste natural, geme frumos si te anunta daca ii faci ce-i place 🙂 Am facut LOT, misionar si doggy, nu ma mai saturam de ea, excelent.

Atitudine: am facut click imediat, e foarte placuta, relaxata, zambeste si te face sa te simti foarte bine in compania ei. Nu te grabeste, n-are treaba cu telefonul cat e cu tine, nu te intreaba din minut in minut daca ai terminat.

Concluzie: cei mai bine investiti 300 de lei pentru o ora de futai. Cu siguranta voi reveni din nou si din nou. Giulia e o femeie deosebita, ca o cireasa bine coapta si zemoasa, care asteapta sa fie devorata.

 

Bafta si ciocane tari!

De acord cu recenzia ta, am fost și eu sapt asta la ea , e cum ai scris aici, totul ok, cam asa s-a întâmplat și la mine.Am plecat mulțumit,  o sa mai revin,  nu mai scriu altceva ...doar ca mi-a indoit un bulangiu  un ștergător la masina ..dubioasa zona aia prin spatele blocurilor de pe Burebista pe unde am parcat...

 

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Salutare dragii mei,

dupa multi ani de nepostat (motive personale) am hotarat sa postez o recenzie la o fata.

Am ajuns la aceasta domnisoara dupa ce citisem vineri descrierile facute de antevorbitori mei (multumesc pe aceasta cale tuturor, daca ne vedem dau eu prima baterie de vin). Am sunat vineri pentru programare sambata la pranz. Programarea a fost respectata, am sunat din fata locatiei (grija mare unde parcati masina, eu am gasit loc de parcat la bulevard) si am fost ghidat la faimoasa garsoniera de pe bd.Burebista.

Sincer, nu ma asteptam la ceva special pentru ca locatia imi era foarte cunoscuta si in trecut aici au mai activat si alte fete cu care nu am rezonat.

Nu vreau sa ma intind la povesti, deci:

Giulia este o MILFA frumoasa si senzuala, varsta peste 30ani, are vreo 60 kg, dar sunt bine asezate, pozele sunt reale, sani siliconati, un fund bestial numai bun de futut, o piele fina si cu o atitudine pro client (nota 10).

Curatenie impecabila, am primit apa, am fumat 2-3 tigari cu ea, apoi papuci, prosop curat/uscat si la dus (ea facuse inainte sa vin).

GFE nu am cuvinte, precum colegii care au scris inaintea mea mi-am amintit de EXcortele de acum 10-8 ani  care te faceau sa devii client fidel. Oral np soft cu tentative multiple de deep, se umezeste natural, geme intr-un mare fel (am avut senzatia ca este cu mine in poveste), restul tin pentru mine.

Pot spune ca au fost cei mai bine investiti 3:):) lei de la inceputul acestui an si nu vor fi ultimii cat inca mai sta fata asta pe la noi ...

Giulia, iti multumesc pentru momentele deosebite, ne revedem cat de curand cand ma intorc din .... :):):) drumetie.

 

Bafta si ciocane tari !

 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucale
  • Oras:Bucale
On 12/20/2020 at 7:19 PM, andreibb24 said:

fratilor, scurt si la obiect,

 

Locatia/zona: 10 garsoniera super ok, foarte curata cu tot ce trebuie in ea. Pat mare si foarte confortabil

Sa iti fie de bine!!

Care zona frate???spuneti si voi zona in care se afla locatia,cat a costat distractia,si daca stiti ce program are!!

pnm...astea info utile.

 

 

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Salutare tuturor,

Intors din drumetii si atras de amintirea experientei anterioare am ajuns ieri pentru a doua oara la Giulia/Amira. Femeia este 100% pe gustul meu ( gusturile nu se discuta ;) . GFE - MAXIM, pe scurt very good guality time 300lei/h/Bd.Burebista , o recomand cu mare drag celor doritori de astfel de experiente.

Giulia, precum colegul iogy doresc si eu abonament daca lansezi aceasta varianta pecuniara ... :):):)

 

 

 

Link spre comentariu
Acum 8 ore, pictorul88 a spus:

Salutare tuturor,

Intors din drumetii si atras de amintirea experientei anterioare am ajuns ieri pentru a doua oara la Giulia/Amira. Femeia este 100% pe gustul meu ( gusturile nu se discuta ;) . GFE - MAXIM, pe scurt very good guality time 300lei/h/Bd.Burebista , o recomand cu mare drag celor doritori de astfel de experiente.

Giulia, precum colegul iogy doresc si eu abonament daca lansezi aceasta varianta pecuniara ... :):):)

 

 

 

Te astept cu drag din nou, multumesc pentru vizitele si cuvintele frumoase. Te sarut!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...