Sari la conținut

0722996334 Janeta


Postări Recomandate

Daca imi permiteti...

Nu cred ca ma insel are si a avut multiple anunturi pe net...

Cred ca e o fosta sau actuala.colega a fetelor de la zepter actual pe dacia si la unirii...in functie de timp si la.uncii la bcr daca nu ma insel...am foat la ea cred acum vreo 3 ani...bunicica matura de etnie dar buna la ce face...artista dar dim pacate fust fuck desi nu o arata ca pustoaicele astea cordite stie sa te faca sa termini rapid dar torusi sa nu te simti chiar in largul tau ca timp...igiena ei e buna dar a locatiilor grav naspa deoarece totdeauna e in locatii cu minim 3/4 prestatoare...pentru 70 ron finalizarea mergea dar acum cu ingheauiala asta sinoreturile probabil crescute...as zice pas

Link spre comentariu
  • Oras:DA
  • Oras:DA

Ca varsta are in jur de 40,face sex total la 100 finalizarea,70 este pentru oral si normal.Este foarte veche in meserie,am cunoscut-o in urma cu vreo 10 ani cand activa vis-a- vis de Zepter ,in blocul cu BCR la etajul 2,are topice deschise dar cine le mai gseste din moment ce a schimbat 100 de numere de telefon?Erau 4 fete in apartament,Adela blonda care este de vreo doi ani in Romana era matroana

Link spre comentariu
  • Oras:DA
  • Oras:DA
Acum 11 minute, da da da a spus:

Va dati seama cum arata adunarea generala a asociatiei de proprietari in blocul ala ? :)

Va dati seama cum arata etajul doi in 2019? Patru apartamente pe palier,intr-un apartament era Vera cutrei fete,in al doilea era Betty nemtoaica cu o colega,in al treilea era Andreeabubu cu doua colege

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:romania
  • Oras:romania
La 15.03.2021 la 5:58, sevastian1990 a spus:

Este o doamna la 35 de ani cu forme . Sincer am stat o ora si m am simtit fbine o sa mai merg

Sevastian esti pestele ei,prea ai facut o recenzie de doi bani,probabil ca vocabularul vostru este limitat,majoritatea proxenetilor nu au mai mult de 6 clase primare...

  • Haha 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...