Sari la conținut

Blonda miniona 0730298613


Postări Recomandate

  • Telefon: 0766343457
  • Oras:Baia Mare
  • Telefon: 0766343457
  • Oras:Baia Mare

 Vizitat azi titulara topicukui. Dupa ce la vizita precedenta am ratat o , mi am zis ca acm tre neaparat sa o incerc (in ultima ei zi la noi)

Facut programare pe wtp, si sunat pt confirmare si adresa complecta cand am ajuns . Gasit usor. Ma intampinat, am cerut un dus de improspatare, si am mers in camera de serviciu unde ma astepta goala in pat. Dupa cateva povesti ma intrebat cum vreau oralul, am ales on si am inceput. Intr adevar stie meserie, unul din cele mai bune sedinte de oral de care am avut parte. Dupa cateva min de oral am cerut 69 si am mai continuat cateva min dupa care am trecut la un  np , in doggystyle unde am finalizat .  Curata , miros placut, (la fel si locatia) si la np se implica, atitudine pro client.  M am simtit ok. Ea nu ma grabit, pacat ca m am grabit eu

De revizitat? Categoric da. Data viitoare am sa iau o ora.

Ciocane tari tuturor

  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0730298613
  • Oras:Mangalia
  • Disponibila
  • Telefon: 0730298613
  • Oras:Mangalia
  • Disponibila
1 oră în urmă, rosusifrumos a spus:

 Vizitat azi titulara topicukui. Dupa ce la vizita precedenta am ratat o , mi am zis ca acm tre neaparat sa o incerc (in ultima ei zi la noi)

Facut programare pe wtp, si sunat pt confirmare si adresa complecta cand am ajuns . Gasit usor. Ma intampinat, am cerut un dus de improspatare, si am mers in camera de serviciu unde ma astepta goala in pat. Dupa cateva povesti ma intrebat cum vreau oralul, am ales on si am inceput. Intr adevar stie meserie, unul din cele mai bune sedinte de oral de care am avut parte. Dupa cateva min de oral am cerut 69 si am mai continuat cateva min dupa care am trecut la un  np , in doggystyle unde am finalizat .  Curata , miros placut, (la fel si locatia) si la np se implica, atitudine pro client.  M am simtit ok. Ea nu ma grabit, pacat ca m am grabit eu

De revizitat? Categoric da. Data viitoare am sa iau o ora.

Ciocane tari tuturor

Mulțumesc frumos pentru vizita și recenzie.te pup și te mai aștept. 💋💋

Link spre comentariu

Salutare,

Am fost si eu la aceasta domnuca si doresc sa-i las o recenzie.

Am observat ca gusturile nu se discuta si nu se pot compara nici in acest domeniu, asa ca o sa fiu scurt si la subiect, nu o sa imi exprim sentimentele aici, in schimb o sa imi spun propria parere.

Este o femeie serioasa care trateaza aceste lucruri cu bun simt. Am optat pentru 1 ora, nu m-a grabit.

Serviciile dansei sunt destul de multe si cred ca acopera in mare parte cam tot ceea ce ai dori.

Am finalizat de 2 ori, prima data am inceput cu oral, apoi normal, iar a doua oara doar oral. Consider ca are printre servicii acele lucruri bune cand e vorba de finalizare.

Per total a meritat sa ii fac o vizita!

  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0730298613
  • Oras:Mangalia
  • Disponibila
  • Telefon: 0730298613
  • Oras:Mangalia
  • Disponibila
Acum 4 ore, ExcitedMe a spus:

Salutare,

Am fost si eu la aceasta domnuca si doresc sa-i las o recenzie.

Am observat ca gusturile nu se discuta si nu se pot compara nici in acest domeniu, asa ca o sa fiu scurt si la subiect, nu o sa imi exprim sentimentele aici, in schimb o sa imi spun propria parere.

Este o femeie serioasa care trateaza aceste lucruri cu bun simt. Am optat pentru 1 ora, nu m-a grabit.

Serviciile dansei sunt destul de multe si cred ca acopera in mare parte cam tot ceea ce ai dori.

Am finalizat de 2 ori, prima data am inceput cu oral, apoi normal, iar a doua oara doar oral. Consider ca are printre servicii acele lucruri bune cand e vorba de finalizare.

Per total a meritat sa ii fac o vizita!

Mulțumesc frumos pentru vizita și recenzie.te pup 😘

Link spre comentariu
  • Telefon: 0730298613
  • Oras:Mangalia
  • Disponibila
  • Telefon: 0730298613
  • Oras:Mangalia
  • Disponibila
Acum 5 ore, Bdd77 a spus:

Draguto la Baia Mare cand ajungi? 💋

În primăvara cred.

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0730298613
  • Oras:Mangalia
  • Disponibila
  • Telefon: 0730298613
  • Oras:Mangalia
  • Disponibila
Acum 2 ore, Bdd77 a spus:

La Baia Mare mai ajungi ? 😘

Am fost la Baia Mare, am plecat Duminica de acolo.

Link spre comentariu

  • Oras:Baia Mare
  • Oras:Baia Mare
La 06.03.2024 la 10:58, catalin43 a spus:

Nu mai e ce a fost, trec anii.  Schimbari vizibile la corp, cam mult prea vizibile, chiar și la atitudine, ușor ușor. 

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...