Sari la conținut

Blonda miniona 0730298613


Postări Recomandate

Vizitator alina2009
Reputație: 0

E altceva la mijloc dar o felicit pe Alina ca sa prins și ca e Smart.Mai bine dați cu recenzi decât cu vrajeala aiurea.

Părerea mea.

Probabil are vreo fata preferată pe aici prin oras si vrea să-i facă reclamă sau altceva,ca am văzut k la multe fete a comentat aiurea .Chiar nu ma suparam daca era adevarat ceva din ce spune ,dar sunt doar minciuni.Nu am nimic de ascuns ,eu sunt singură in locatie,am înnebunit ca nu am cu cine vorbii si cañd vine un client vorbesc mai mult decat el.in plus nu mi se pare corect sa sperie oamenii ca sunt pești.Acum toata lumea suna si intreaba daca sunt singură. Mi sa facut o nedreptate.Oricum sper ca oameni care au materie cenușie sa nu creada in vorbele lui. Va pup
Link spre comentariu
Vizitator alina2009
Reputație: 0
La 07.12.2020 la 20:53, neo99 a spus:

Salut, Andreea. Un numar de Whatsapp ai? Nu prea pot vorbi la telefon.

Din pacate nu mai sunt in B.M ,nu folosesc whatsapp, dar cand vi reveni ma poti contacta pe nr din anunturi.

Link spre comentariu
Vizitator alina2009
Reputație: 0
Acum 10 ore, divinul a spus:

Super Andreea. La. Mulți ani!!! 

Pana când stai?

Ești la sfârșit de săptămână? 

La multi ani! Da voi fi si la sfârșit de săptămână.

Link spre comentariu
  • Oras:Baia Mare
  • Oras:Baia Mare
Acum 8 ore, alina2009 a spus:

Buna dragilor !De joi 4 februarie voi fi disponibilă în Baia Mare. Aceiași locație, ma puteti suna dupa ora 12.00 .Va pup😘😘😘

Te așteptăm. Sper ca cu aceleasi servici ireproșabile, și cu oralul ala bun asa cum ști tu, plus finalizrea în... 😜😜😜

Link spre comentariu
Vizitator alina2009
Reputație: 0
Acum 33 minute, relurelu1313 a spus:

Te așteptăm. Sper ca cu aceleasi servici ireproșabile, și cu oralul ala bun asa cum ști tu, plus finalizrea în... 😜😜😜

Sigur ca da,nu s-a schimbat nimic .serviciile sunt aceleasi si pretul neschimbat. Va astept .😘

Link spre comentariu
  • Oras:Baia Mare
  • Oras:Baia Mare

Eu am fost la ea în celalte rânduri caand a fos în oraș. Nu am nimic ce sa reproșez. Este ea ca și în poze. Poate ca nu e pe gustul tuturor sau nu știu eu ce bunaciuen, dar este foarte de treaba și serviciile ei sunt de nota 10. Face un oral NP femeia asta de nota 10. Și suma modica de 100 de lei nici nu ai ce zice. Locatia e ok undeva pe gării la parter. Eu recunosc nu ma rezistat mai mult de 5 min. Oral demențial plus finalizarea în guriță. Femeia e ok din toate punctele de vedre, arat ca este un pic mai plinuța nu e pt pretențioși. O sa te mai vizitez draga când ajungi 😜😜

Acum 11 ore, alina2009 a spus:

😘😘😘

 

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...