Sari la conținut

Blonda miniona 0730298613


Postări Recomandate

Vizitator danezudan
Reputație: 0

cred ca ma confunzi,nu am facut niciodata anal,prima dată când am venit în acest oraș a fost cand s-au facut primele recenzii.In plus aproape un an am facut pauza de la această meserie.Nu am facut si nu voi face anal niciodata indiferent de marime(penis) sau suma.In legatura cu numele ,numele meu real este Andreea .Pentru nimfomane mi-a facut cineva contul nu a reușit să pună Andreea si a pus Alina .va pup pe toti.

 

sarumana,

eu am specificat "daca nu ma inseala memoria" deci nu am zis 100% dar patania e a mea,la cate fomei am fost dracu mai stie dar daca miam adus eu aminte ceva o fi fost ceva dc nu am ajuns la tine,probleme mari nu dar na infine.Scuzama si bine a fi la prima vizita ;).

Succes!

Link spre comentariu
Vizitator danezudan
Reputație: 0

sarumana,

eu am specificat "daca nu ma inseala memoria" deci nu am zis 100% dar patania e a mea,la cate fomei am fost dracu mai stie dar daca miam adus eu aminte ceva o fi fost ceva dc nu am ajuns la tine,probleme mari nu dar na infine.Scuzama si bine a fi la prima vizita ;).

Succes!

 

ca sa lamurim totul sa nu dau in nimeni ca numi place ai avut cumva locatia in zona semiluna? sau nu ca atunci am incurcat eu borcanele rau si imi cer scuze.

Link spre comentariu
Vizitator alina2009
Reputație: 0

ca sa lamurim totul sa nu dau in nimeni ca numi place ai avut cumva locatia in zona semiluna? sau nu ca atunci am incurcat eu borcanele rau si imi cer scuze.

nici o problemă nu ai de ce sa iti ceri scuze .nu stiu la ce îi spuneti semiluna, eu am locație in spate la umbrelute(peste drum de stația autogării )aici am avuto in cele două dati cand am fost in oras(asta este a 3 data cand vin)😘
Link spre comentariu
Vizitator danezudan
Reputație: 0

nici o problemă nu ai de ce sa iti ceri scuze .nu stiu la ce îi spuneti semiluna, eu am locație in spate la umbrelute(peste drum de stația autogării )aici am avuto in cele două dati cand am fost in oras(asta este a 3 data cand vin)

 

eu am gresit treaba lamurita.

o zi frumoasa.

Link spre comentariu
  • Oras:romania
  • Oras:romania

am vizitat o si eu pe domnisoara 

locatie acceptabila curata langa gara, cam de nota 8 

este cea din poze destul de pufoasa dar draguta si cu atitudine super ok personal cred ca are mai mult de 29 ani declarati 

am facut doar un ON cu finalizare de 8.5 

cadoul 100 per total daca iti plac plinutele merge de o golire 

succesuri nebanuite va doresc colegi curvari !

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator alina2009
Reputație: 0

am vizitat o si eu pe domnisoara

locatie acceptabila curata langa gara, cam de nota 8

este cea din poze destul de pufoasa dar draguta si cu atitudine super ok personal cred ca are mai mult de 29 ani declarati

am facut doar un ON cu finalizare de 8.5

cadoul 100 per total daca iti plac plinutele merge de o golire

succesuri nebanuite va doresc colegi curvari !

.ms pt recenzie,data viitoare iti arat C.I sa vezi cati ani am.te astept oricand cu cea mai mare placere.💋
Link spre comentariu
Vizitator alina2009
Reputație: 0

Pe Gării nr 9? Am fost la tine anii trecuți erai bruneta.

In luna noiembrie anul 2020 am venit prima dată în Baia Mare.Dar tu nu stiu cu cine ma confunzi.te rog sa închizi subiectul acesta, nu isi are rostul.Vrei fă-mi o vizită sa te convingi.Nu umple tipicul aiurea cu aceste discuții.
Link spre comentariu
Vizitator danezudan
Reputație: 0

Pe Gării nr 9? Am fost la tine anii trecuți erai bruneta.

Prezentarea sa făcut mai sus alți au confirmat ca e reala,Nu are rost lungit subiectul.Lăsați fata in pace dacă lumea zice ca face treaba buna e binevenita in oras.

Link spre comentariu
  • Oras:peste tot
  • Oras:peste tot

Bine zici. De făcut face treabă e experta numai aveți grija ca e măritată. Nebuno da ce te ai îngrășat! Arătai mai bine acu câțiva ani și bruneta ești mai sexi. Bafta futaciosilor și fiți cu ochii în patru când întrați prin spate la umbreluțe. 😄😄😄

  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator alina2009
Reputație: 0

Prezentarea sa făcut mai sus alți au confirmat ca e reala,Nu are rost lungit subiectul.Lăsați fata in pace dacă lumea zice ca face treaba buna e binevenita in oras.

😘😘😘😘
Link spre comentariu

Vizitator alina2009
Reputație: 0

 

O sa ți fac vizita garantat. Lasa mi un nr de whatsapp și vb.[/quote Nu am nr de whatsapp,dar nu mai vb prostii,ma confunzi iti spun sigur.Nu stiu cu ce brunetă și cu ce soț ai avut tu de-aface in aceasta locație dar nu este vorba despre mine. Eu sunt singură in locatie iar cine ma vizitat poate sa confirme asta .

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...