Sari la conținut

De ce nu raspund femeile pe aplicatiile de intalniri?


Postări Recomandate

  • Oras:Middle of Nowhere
  • Oras:Middle of Nowhere

Acum 2 zile am scris vreo 15 mesaje pe Badoo.Mi-au raspund doar 2 dintre care una era din alt oras si alta mi a zis doar Hello si atat.Pana la urma cata rabdare sa ai?Nu stiu ce sa mai scriu,ce-ar avea efect.Eu nu sunt sa zici ca vreun tip urat sau ceva dar nu par a fi interesate sa vorbeasca doar si au creat cont ca sa fie acolo si sa intre maimutoii pe ele,probabil le place doar sa fie admirate.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:România
  • Oras:România

Acum 2 zile am scris vreo 15 mesaje pe Badoo.Mi-au raspund doar 2 dintre care una era din alt oras si alta mi a zis doar Hello si atat.Pana la urma cata rabdare sa ai?Nu stiu ce sa mai scriu,ce-ar avea efect.Eu nu sunt sa zici ca vreun tip urat sau ceva dar nu par a fi interesate sa vorbeasca doar si au creat cont ca sa fie acolo si sa intre maimutoii pe ele,probabil le place doar sa fie admirate.

 

 

Au mirosul fin, stii ce zic.  :laugh2

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Middle of Nowhere
  • Oras:Middle of Nowhere

Au mirosul fin, stii ce zic. :laugh2

Ete pl.Daca pozam in vreun Ferrari primeam zeci de mesaje,mi-e scarba de modul in care a ajuns lumea asta,doar dupa lucruri materiale.Daca mai imi zice cineva ca femeile nu sunt 99% dintre ele dupa bani il si scuip.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Middle of Nowhere
  • Oras:Middle of Nowhere

Au mirosul fin, stii ce zic. :laugh2

Si sa ne intelegem pe profilul meu nu am poze facute la tara :)))) sau acasa in oglinda cum isi fac multi.Sunt poze din vacante,de la Paris,din Anglia de la meciuri,din America(Las Vegas,Hollywood)

Dar recunosc nu am rabdare sa scriu zilnic o gramada de mesaje ca doar doar poate raspunde vreuna lol,ma fut in ele mai bine ies pe undeva(club,bar,restaurant,etc).

Waste of time...

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Outcall
  • Oras:Outcall

Acum 2 zile am scris vreo 15 mesaje pe Badoo.Mi-au raspund doar 2 dintre care una era din alt oras si alta mi a zis doar Hello si atat.Pana la urma cata rabdare sa ai?Nu stiu ce sa mai scriu,ce-ar avea efect.Eu nu sunt sa zici ca vreun tip urat sau ceva dar nu par a fi interesate sa vorbeasca doar si au creat cont ca sa fie acolo si sa intre maimutoii pe ele,probabil le place doar sa fie admirate.

Badoo pe Romănia nu prea mai merge, a mers în trecut. În străinătate dă roade, dacă ești prin delegații și vrei să dai ceva gagici 

vezi și aici https://nimfomane.com/forum/topic/94957-fete-de-futut-pe-badoo/

  • Like 7
Link spre comentariu

Si sa ne intelegem pe profilul meu nu am poze facute la tara :)))) sau acasa in oglinda cum isi fac multi.Sunt poze din vacante,de la Paris,din Anglia de la meciuri,din America(Las Vegas,Hollywood)

Dar recunosc nu am rabdare sa scriu zilnic o gramada de mesaje ca doar doar poate raspunde vreuna lol,ma fut in ele mai bine ies pe undeva(club,bar,restaurant,etc).

Waste of time...

 

   Pentru ca cele mai multe sunt conturi false.Paradoxal, ar trebui sa raspunda, sa te tina de vorba.

   Un exemplu concret este sugardaters, unde multe conturi, cel putin cele din Suedia/Danemarca/Norvegia sunt conturi false, generate chiar de detinatorii site-ului, iar tu, baietzas cu poze de la Hollywood te conversezi cu vreau bwlangiu.

 

   Doar un exemplu, nu o lua in nume personal.Badoo nu cred ca face exceptie.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Middle of Nowhere
  • Oras:Middle of Nowhere

Pentru ca cele mai multe sunt conturi false.Paradoxal, ar trebui sa raspunda, sa te tina de vorba.

Un exemplu concret este sugardaters, unde multe conturi, cel putin cele din Suedia/Danemarca/Norvegia sunt conturi false, generate chiar de detinatorii site-ului, iar tu, baietzas cu poze de la Hollywood te conversezi cu vreau bwlangiu.

 

Doar un exemplu, nu o lua in nume personal.Badoo nu cred ca face exceptie.

Bag pl in ei.Multe dau doar read si atat lol

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Pe toate aplicatiile de dating femeile primesc cel putin 50-100 de mesaje pe zi sau matchuri in cazul Tinder

 

Indiferent cat sunt de atragatoare, barbatii o incearca, ca vorba aia ‘si cu apa tulbure stingi focul’. Deci, daca si o urata e cautata, iti poti imagina cam cat de asaltata este o femeie atragatoare. Probabil ca unele se cred si mai frumoase decat sunt pentru acest motiv si au niste pretentii de diva

 

De aici lipsa raspunsurilor si personal, eu le inteleg. Daca vrei sa futi pe astea ai nevoie de rabdare si sa bagi fise mai ceva ca la pacanele

 

Norocul nostru ca exista nimfomane, pe bani, dar exista😂

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator cocalar20
Reputație: 0

Si sa ne intelegem pe profilul meu nu am poze facute la tara :)))) sau acasa in oglinda cum isi fac multi.Sunt poze din vacante,de la Paris,din Anglia de la meciuri,din America(Las Vegas,Hollywood)

Dar recunosc nu am rabdare sa scriu zilnic o gramada de mesaje ca doar doar poate raspunde vreuna lol,ma fut in ele mai bine ies pe undeva(club,bar,restaurant,etc).

Waste of time...

Pai acuma serios, ai impresia ca in club/bar/restaurant rata de succes e mai mare?

Majoritatea vin cu toarta(prietenul sau prietena care te blocheaza). Daca parchezi Ferarri-ul afara si te vede cand o faci da o sa ai mai mult succes dar daca iesi imbracat normal arati normal, de ce plm crezi ca o sa te futa pe tine si nu pe unul cu 1 cm mai inalt? 😂

Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Ele nu au voie sa observe întâi terenul de vânătoare înainte de a se lasă acostate?

  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu

Pana la urma cata rabdare sa ai?Nu stiu ce sa mai scriu,ce-ar avea efect.

Dacă încă n-ai pulverizat telefonul pe vreun perete, ai destulă răbdare de rezervă.

 

Nimic din ce scriem nu valorează nimic, apropo, aşa c-ai face bine să ieşi pe piață zâmbitor, purtând cămăşuța călcată temeinic.

 

Îmi pare rău, da' mereu bărbații mereu ajung pe tarabă.

Cucoanele vin, văd, aleg, pun pizda pe tine şi restul e istorie.

Link spre comentariu

Acum 2 zile am scris vreo 15 mesaje pe Badoo.Mi-au raspund doar 2 dintre care una era din alt oras si alta mi a zis doar Hello si atat.Pana la urma cata rabdare sa ai?Nu stiu ce sa mai scriu,ce-ar avea efect.Eu nu sunt sa zici ca vreun tip urat sau ceva dar nu par a fi interesate sa vorbeasca doar si au creat cont ca sa fie acolo si sa intre maimutoii pe ele,probabil le place doar sa fie admirate.

Bai badmadafaka

 

 

Unde ti-e topicul in care te laudai ca ai futut o englezoaica urata si grasa fara balon?  

Link spre comentariu
  • Oras:Sinaia
  • Oras:Sinaia

Acum 2 zile am scris vreo 15 mesaje pe Badoo.Mi-au raspund doar 2 dintre care una era din alt oras si alta mi a zis doar Hello si atat.Pana la urma cata rabdare sa ai?Nu stiu ce sa mai scriu,ce-ar avea efect.Eu nu sunt sa zici ca vreun tip urat sau ceva dar nu par a fi interesate sa vorbeasca doar si au creat cont ca sa fie acolo si sa intre maimutoii pe ele,probabil le place doar sa fie admirate.

Este labagiu..... 

  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Mai este un topic aici legat de aplicatii de dating : https://nimfomane.com/forum/topic/151480-recenzii-tinderbadootwoo/?hl=tinder

 

Parerea mea personala e ca iti trebuie rabdare daca vrei sa faci sex prin intermediul aplicatilor de dating.

 

Mie mi-a iesit cu o tipa, dar am avut Tinder-ul instalat pe o perioada de mai multe luni si am avut in jur de 100 de match-uri.

Am scris mesaje la vreo 50 de tipe, din cele 100, in jur de 20 mi-au raspuns.

 

Din 20 de tipe, cu 10 conversatia s-a impotmolit dupa cateva replici.

 

Au mai ramas 10, din care 5 aveau chef doar de povesti aiurea si isi imaginau o poveste romantica ca in filme in care povestim luni intregi pe Tinder si dupa apar eu cu o caruta de flori, am renuntat la ele.

 

Cu ultimele 5 am avut date-uri.

3 mai naspa in realitate decat in poze, adica pozele le avantajau mult.

1 nu a vrut - nu am facut click

Cu 1 a functionat

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Acum 2 zile am scris vreo 15 mesaje pe Badoo.Mi-au raspund doar 2 dintre care una era din alt oras si alta mi a zis doar Hello si atat.Pana la urma cata rabdare sa ai?Nu stiu ce sa mai scriu,ce-ar avea efect.Eu nu sunt sa zici ca vreun tip urat sau ceva dar nu par a fi interesate sa vorbeasca doar si au creat cont ca sa fie acolo si sa intre maimutoii pe ele,probabil le place doar sa fie admirate.

 

  Cred ca multi sunt in expectativa... sa vada cum evolueaza povestea cu virusul... Oamenilor le este cam teama de intalniri. Si eu m-am ferit sa ma intalnesc cu clienti noi.

  • Like 3
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Sao Paulo
  • Oras:Sao Paulo

Acum 2 zile am scris vreo 15 mesaje pe Badoo.Mi-au raspund doar 2 dintre care una era din alt oras si alta mi a zis doar Hello si atat.Pana la urma cata rabdare sa ai?Nu stiu ce sa mai scriu,ce-ar avea efect.Eu nu sunt sa zici ca vreun tip urat sau ceva dar nu par a fi interesate sa vorbeasca doar si au creat cont ca sa fie acolo si sa intre maimutoii pe ele,probabil le place doar sa fie admirate.

Link spre comentariu
  • Oras:Sao Paulo
  • Oras:Sao Paulo

 

Acum 2 zile am scris vreo 15 mesaje pe Badoo.Mi-au raspund doar 2 dintre care una era din alt oras si alta mi a zis doar Hello si atat.Pana la urma cata rabdare sa ai?Nu stiu ce sa mai scriu,ce-ar avea efect.Eu nu sunt sa zici ca vreun tip urat sau ceva dar nu par a fi interesate sa vorbeasca doar si au creat cont ca sa fie acolo si sa intre maimutoii pe ele,probabil le place doar sa fie admirate.

 

Frate stai linistit civilele care arata bine sunt pline de figuri sau pretentii .Ele  de la 20 de ani in sus nu se multumesc cu o plimbare in parc la terasa cu o pizza un hamburger sau cu un buchet de flori,vor baieti bazati cu masini joburi bine platite (pot sa iti dau vre-o 15 exemple din generala liceu sau facultate).Si eu am vorbit vara trecuta cu vre-o 30 de tipe pe facebook instagram badoo tinder ,am incercat chiar sa ma apropii de o tipa intalnita la sala,acea tipa chiar m-a blocat dupa ce i-am zis un simplu:" buna ce mai faci? " vorbind cu ea pe instagram m-am trezit blocat fara sa fiu marlan sau nesimtit.Cine spune ca niste simple cuvinte conteaza sau faptul ca esti un tip de treaba dragut care face numai complimente care vede doar binele in cele care ii plac adesea e un bun prieten suntem doar colegi amici si atat .Pentru mine o prietenie banala fara sex nu valoreaza nimic indiferent ce ar spune japitele de feministe sau tembelii religiosi!

Link spre comentariu

  • Oras:Techno District
  • Oras:Techno District

Ele  de la 20 de ani in sus nu se multumesc cu o plimbare in parc la terasa cu o pizza un hamburger sau cu un buchet de flori,vor baieti bazati cu masini joburi bine platite 

 

Ce poți să pretinzi de la hoții și curvele de la porțile Romei .. concluzia recentă a 50 de intelectuali români: "România este un cadavru viu!" 

 

Declarația rușilor: ne-ar lua o zi maxim două să "traversăm" Rrumania ..

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...