Sari la conținut

SIBEL 0738556542


Postări Recomandate

  • Membru Premium
  • Telefon: 1234567890
  • Oras:constanta
  • Telefon: 1234567890
  • Oras:constanta

daca nu are finalizare in program si te obliga sa stai o ora nu merg ca sunt sigur ca nu sa renteaza!

 

Stie cineva cum arata?

Daca are un catel mic

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Am fost eu acum 2 săptămâni , pozele sunt reale , micuța de ani (20 cred ) studenta , tipa arată bine , se descurca binișor in pat , oral decent (6-7) dar când vine vorba de futut sa terminat povestea , cred ca are o problema , asa miros nu am simțit in viața mea , am încercat câteva minute dar nu poți sa rezisti , dacă o mai pui și capra te-a omorât , ne-am oprit , M-am scuzat politicos și aia a fost . O sa mai trec pe la când o sa am covid ca am înțeles ca nu mai simți mirosul ...

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

nu raspunde niciodata la telefon . am trimis sms si m-a invitat la ea , zona city .

tarif comunicat ,atentie! 300 f 500 h ! nici macar nu venise craciunul sau revlionul .

alta cu marketing extraordinar !

Link spre comentariu

Obi , majoritatea afiseaza tarife de fomiste , ramai masca , muiala pe fata in prestatii si comunicare dar cer frate, cer..

Ma rezum la cateva fete carora le-am fost client fidel si nu sar calul (150/250). In rest mi-e scarba , apar anunturi de genul : am revenit la cererea voastra :))) sau la mine nu e ca la altele , creez dependenta :)) , nu mai stiu cu sa te agate..Deh , apa , aerul si fraierul !

 

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

pai cu 500 pe ora ma duc la ultimele mele 2 descoperiri , in aceeasi zona , fut 2 am show lesby cu amindoua si daca am putin noroc mai fac o data revelionul cu ele . 

am avut bunavointa si eram tentat sa o vizitez pe sibel , dar s-a sters singura de pe lista mea cu preturile prohibitive.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 1234567890
  • Oras:constanta
  • Telefon: 1234567890
  • Oras:constanta
La 06.12.2020 la 9:16, claudiu93 a spus:

Am fost eu acum 2 săptămâni , pozele sunt reale , micuța de ani (20 cred ) studenta , tipa arată bine , se descurca binișor in pat , oral decent (6-7) dar când vine vorba de futut sa terminat povestea , cred ca are o problema , asa miros nu am simțit in viața mea , am încercat câteva minute dar nu poți sa rezisti , dacă o mai pui și capra te-a omorât , ne-am oprit , M-am scuzat politicos și aia a fost . O sa mai trec pe la când o sa am covid ca am înțeles ca nu mai simți mirosul ...

oaka oaka, cred ca merita un pussy to mouth sa miroasa si ea sa inteleaga poate iti restituia o parte din bani.

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta
La 06.12.2020 la 9:16, claudiu93 a spus:

Am fost eu acum 2 săptămâni , pozele sunt reale , micuța de ani (20 cred ) studenta , tipa arată bine , se descurca binișor in pat , oral decent (6-7) dar când vine vorba de futut sa terminat povestea , cred ca are o problema , asa miros nu am simțit in viața mea , am încercat câteva minute dar nu poți sa rezisti , dacă o mai pui și capra te-a omorât , ne-am oprit , M-am scuzat politicos și aia a fost . O sa mai trec pe la când o sa am covid ca am înțeles ca nu mai simți mirosul ...

tie tot 300 fin  ti-a cerut?

Link spre comentariu
  • Oras:peste tot
  • Oras:peste tot
1 oră în urmă, georgei a spus:

Eu nu reusesc sa dau de ea la telefon (nu stiu de ce, imi zice un robot “ne pare rau nu mai este spatiu disponibil”) nu am vorbit niciodata cu ea, si nici pe instagram nu raspunde. :-??

care e insta-ul ei? 

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:peste tot
  • Oras:peste tot
Acum 2 ore, georgei a spus:

Eu nu reusesc sa dau de ea la telefon (nu stiu de ce, imi zice un robot “ne pare rau nu mai este spatiu disponibil”) nu am vorbit niciodata cu ea, si nici pe instagram nu raspunde. :-??

trimite-mi în privat,ca nici la mine nu răspunde 

  • Minus 1
Link spre comentariu

  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
La 08.01.2021 la 0:36, vitceibo a spus:

tie tot 300 fin  ti-a cerut?

300 , avea locație in navodari lângă lidl ( Mamaia nord)zicea ca se muta la City , acum ca am covid ( fără gust și miros ) pot sa merg liniștit ...

  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...