Salt la continut

Prieteni Buni:

Fotografie
- - - - -

Buna tuturor!!! Numele meu este Mihaela si tocmai am ajuns in orasul vostru 0765489986

• Te rugam sa te loghezi ca sa poti raspunde.
12 raspunsuri in acest thread

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#1 mihaela323

mihaela323

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
  • 69 Postari:
  • Inscris la:
    07 mei 2020

Postat 14 oktober 2020 - 09:30

Hello, everyone! Numele meu este Mihaela, am 25 ani si la insistentele unora dintre voi am hotarat sa va fac o vizita. Tocmai am ajuns in oras, dar o sa imi incep programul de maine, voi fi disponibila zilnic intre orele 12-00. Locatia este pe str Onestilor, mai multe detalii la telefon.
Preturile mele sunt: 150 lei finalizarea (OP, NP)- 300 lei ora. ON se plateste 50 lei in plus.
Nu fac anal, finalizare orala si nu ma sarut. Accept sarutari in zona intima daca igiena orala a clientului corespunde.
Ca servicii ofer sex oral, normal, masaj erotic si de relaxare, accept orice pozitie si sunt deschisa oricarei fantezii, in limita bunului simt. :))
Programarile se fac cu minim 10 minute inainte de intalnire pt a nu intampina probleme.

Mai multe despre mine gasiti aici: https://nimfomane.co...65489986/page-7

Va pup si va astept:*
  • 1

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#2 >unikum29<

unikum29

Serious Contributor

• >Serious Contributor<
  • 346 Postari:
  • Inscris la:
    12 september 2012

Postat 14 oktober 2020 - 09:51

Bine ai venit !
  • 1

#3 rechinii77

rechinii77

Platinum Member

• Platinum Member
  • 9152 Postari:
  • Inscris la:
    30 november 2013

Postat 14 oktober 2020 - 10:00

Bine ai venit Mihaela,te pwp
  • 2

#4 sanyi2020

sanyi2020

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
  • 162 Postari:
  • Inscris la:
    14 september 2020

Postat 14 oktober 2020 - 10:03

Hello, everyone! Numele meu este Mihaela, am 25 ani si la insistentele unora dintre voi am hotarat sa va fac o vizita. Tocmai am ajuns in oras, dar o sa imi incep programul de maine, voi fi disponibila zilnic intre orele 12-00. Locatia este pe str Onestilor, mai multe detalii la telefon.
Preturile mele sunt: 150 lei finalizarea (OP, NP)- 300 lei ora. ON se plateste 50 lei in plus.
Nu fac anal, finalizare orala si nu ma sarut. Accept sarutari in zona intima daca igiena orala a clientului corespunde.
Ca servicii ofer sex oral, normal, masaj erotic si de relaxare, accept orice pozitie si sunt deschisa oricarei fantezii, in limita bunului simt. :))
Programarile se fac cu minim 10 minute inainte de intalnire pt a nu intampina probleme.

Mai multe despre mine gasiti aici: https://nimfomane.co...65489986/page-7

Va pup si va astept:*

Cam multe nu accepți.10 minute sunt intre clienți,cam pe banda rulanta.Faci dus intre clienți sau folosești și tu. Celebrele șervețele umede.
  • 2

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#5 sanyi2020

sanyi2020

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
  • 162 Postari:
  • Inscris la:
    14 september 2020

Postat 14 oktober 2020 - 10:21

Fata nu prea are recenzii bune la Bacău.
  • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#6 >noel_dwane<

noel_dwane

Serious Contributor

• >Serious Contributor<
  • 370 Postari:
  • Inscris la:
    22 februari 2020

Postat 14 oktober 2020 - 10:37

Bine ai venit Mihaela
  • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#7 mihaela323

mihaela323

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
  • 69 Postari:
  • Inscris la:
    07 mei 2020

Postat 14 oktober 2020 - 11:39

Cam multe nu accepți.10 minute sunt intre clienți,cam pe banda rulanta.Faci dus intre clienți sau folosești și tu. Celebrele șervețele umede.

Te astept sa te convingi daca folosesc celebrele servetele umede :))
Intotdeauna imi acord minim 10 minute intre clienti tocmai pt improspatarea igienei.

Va puo, ne vedem maine!
  • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#8 >ursuletulpanda<

ursuletulpanda

Serious Contributor

• >Serious Contributor<
  • 310 Postari:
  • Inscris la:
    19 februari 2019

Postat 15 oktober 2020 - 02:18

Te astept sa te convingi daca folosesc celebrele servetele umede :))
Intotdeauna imi acord minim 10 minute intre clienti tocmai pt improspatarea igienei.

Va puo, ne vedem maine!

Dragă Mihaela, colegul a încercat să-ți transmită un mesaj pe care nici cum nu vrei, sau nu îl poți înțelege. Încerc să te ajut. Cu o pregătire de 10 minute între clienți nu o să te poți ridica la nivelul așteptărilor de aici. Suntem învățați cu domnițe mai organizate, care se spală bine, schimbă cearșaful, pregătește baia între clienți etc. Nu uita, ești om nu robot, poate ai nevoie de câteva minute bune și pentru tine. Dar cred, cu această atitudine de "min. 10 minute între" vei avea suficient timp între clienți să te pregătești. Sper să-l folosești cu folos și să nu te superi pe noi!
  • 2

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#9 bmv

bmv

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
  • 183 Postari:
  • Inscris la:
    12 mei 2014

Postat 15 oktober 2020 - 05:05

Pe mine cele "10 min intre clienti" m au convins și nu o sa ii calc pragul. Sa o futa cine a insistat si a chemat-o in Oradea.
  • 3

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#10 mihaela323

mihaela323

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
  • 69 Postari:
  • Inscris la:
    07 mei 2020

Postat 15 oktober 2020 - 11:11

Cand am spus “programarile se fac cu minim 10 minute inainte” am spus ca doresc sa fiu anuntata inainte ca urmeaza sa soseasca un client. Tocmai de aceea eu nu lucrez pe banda rulanta. Exact, nu sunt robot. Corect si normal asa se procedeaza. Daca ar suna toata lumea din fata blocului cum ar fi? Eu nu raspund la telefon cand sunt ocupata. Va astept la mine sa ma cunoasteti!

Disponibila! :*
  • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#11 barbosu14

barbosu14

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
  • Pip
  • 7 Postari:
  • Inscris la:
    24 juni 2020

Postat 16 oktober 2020 - 12:21

Salutare baieti,de data aceasta sparg eu gheata aici😁am vizitat-o aseara pe Mihaela(programarea a fost facuta pe WhatsApp inainte cu cateva ore).Nu vreau sa ma lungesc mult cu vorba asa ca povestesc mai pe scurt.
Locatia este in Prima Onestilor,am optat pentru 1 ora(300 lei).Am ajuns in apartament,si am intalnit-o pe Mihaela,din pacate nu arata chiar ca si in pozele de pe Publi(are cateva kg in plus,sanii mari dar lasati).Dupa ce am platit,m-am igienizat(baia e curata si cu de toate).
Ca si aspect e de nota 7(doar parerea mea).
Ca si servicii am avut parte de O.P (cam de nota 6,fara artificii),N.P am schimbat 2 pozitii (e destul de stramta),dupa ce am finalizat am mers din nou sa ma igienizez si am revenit in camera.Am fost prea obosit pentru al 2lea nr asa ca am ales un masaj.Dupa vreo 40 de min am auzit prin casa un alt telefon care suna(nu stiu al cui era,nu am vazut pe nimeni in apartament),moment in care am si plecat.
Pentru mine personal a fost prima si ultima data cand voi merge la Mihaela(nu am fost foarte atras de ea si nu am fost pe acelasi vibe).
Spor la futut si un weekend fain sa aveti😁
  • 2

#12 mihaela323

mihaela323

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
  • 69 Postari:
  • Inscris la:
    07 mei 2020

Postat 16 oktober 2020 - 05:08

Salutare baieti,de data aceasta sparg eu gheata aiciam vizitat-o aseara pe Mihaela(programarea a fost facuta pe WhatsApp inainte cu cateva ore).Nu vreau sa ma lungesc mult cu vorba asa ca povestesc mai pe scurt.
Locatia este in Prima Onestilor,am optat pentru 1 ora(300 lei).Am ajuns in apartament,si am intalnit-o pe Mihaela,din pacate nu arata chiar ca si in pozele de pe Publi(are cateva kg in plus,sanii mari dar lasati).Dupa ce am platit,m-am igienizat(baia e curata si cu de toate).
Ca si aspect e de nota 7(doar parerea mea).
Ca si servicii am avut parte de O.P (cam de nota 6,fara artificii),N.P am schimbat 2 pozitii (e destul de stramta),dupa ce am finalizat am mers din nou sa ma igienizez si am revenit in camera.Am fost prea obosit pentru al 2lea nr asa ca am ales un masaj.Dupa vreo 40 de min am auzit prin casa un alt telefon care suna(nu stiu al cui era,nu am vazut pe nimeni in apartament),moment in care am si plecat.
Pentru mine personal a fost prima si ultima data cand voi merge la Mihaela(nu am fost foarte atras de ea si nu am fost pe acelasi vibe).
Spor la futut si un weekend fain sa aveti

Buna. Imi pare rau ca nu te ai simtit bine in compania mea, nu pot fi pe placul tuturor, asta e.
Telefonul care suna era telefonul de munca, trebuia sa il dau pe silentios? Eu cred ca e de ajuns faptul ca l am dus in bucatarie pt a nu fi deranjati.
Si uite asa unii dintre voi induceti lumea in eroare, ca vi se pare voua nu stiu ce.
  • 1

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#13 barbosu14

barbosu14

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
  • Pip
  • 7 Postari:
  • Inscris la:
    24 juni 2020

Postat 16 oktober 2020 - 06:42

Buna. Imi pare rau ca nu te ai simtit bine in compania mea, nu pot fi pe placul tuturor, asta e.
Telefonul care suna era telefonul de munca, trebuia sa il dau pe silentios? Eu cred ca e de ajuns faptul ca l am dus in bucatarie pt a nu fi deranjati.
Si uite asa unii dintre voi induceti lumea in eroare, ca vi se pare voua nu stiu ce.

Nu vrea nimeni sa induca in eroare,daca citesti atenta am scris:”Nu am vazut pe nimeni”😁o seara frumoasa sa ai
  • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

0 useri citesc topicul

0 membri, 0 vizitatori, 0 utilizatori anonimi