Sari la conținut

Buna tuturor!!! Numele meu este Mihaela si tocmai am ajuns in orasul vostru 0765489986


mihaela323

Postări Recomandate

Hello, everyone! Numele meu este Mihaela, am 25 ani si la insistentele unora dintre voi am hotarat sa va fac o vizita. Tocmai am ajuns in oras, dar o sa imi incep programul de maine, voi fi disponibila zilnic intre orele 12-00. Locatia este pe str Onestilor, mai multe detalii la telefon.

Preturile mele sunt: 150 lei finalizarea (OP, NP)- 300 lei ora. ON se plateste 50 lei in plus.

Nu fac anal, finalizare orala si nu ma sarut. Accept sarutari in zona intima daca igiena orala a clientului corespunde.

Ca servicii ofer sex oral, normal, masaj erotic si de relaxare, accept orice pozitie si sunt deschisa oricarei fantezii, in limita bunului simt. :))

Programarile se fac cu minim 10 minute inainte de intalnire pt a nu intampina probleme.

 

Mai multe despre mine gasiti aici: https://nimfomane.com/forum/topic/157434-blondă-frumoasă-0765489986/page-7

 

Va pup si va astept:*

Link spre comentariu
Vizitator sanyi2020
Reputație: 0

Hello, everyone! Numele meu este Mihaela, am 25 ani si la insistentele unora dintre voi am hotarat sa va fac o vizita. Tocmai am ajuns in oras, dar o sa imi incep programul de maine, voi fi disponibila zilnic intre orele 12-00. Locatia este pe str Onestilor, mai multe detalii la telefon.

Preturile mele sunt: 150 lei finalizarea (OP, NP)- 300 lei ora. ON se plateste 50 lei in plus.

Nu fac anal, finalizare orala si nu ma sarut. Accept sarutari in zona intima daca igiena orala a clientului corespunde.

Ca servicii ofer sex oral, normal, masaj erotic si de relaxare, accept orice pozitie si sunt deschisa oricarei fantezii, in limita bunului simt. :))

Programarile se fac cu minim 10 minute inainte de intalnire pt a nu intampina probleme.

 

Mai multe despre mine gasiti aici: https://nimfomane.com/forum/topic/157434-blondă-frumoasă-0765489986/page-7

 

Va pup si va astept:*

Cam multe nu accepți.10 minute sunt intre clienți,cam pe banda rulanta.Faci dus intre clienți sau folosești și tu. Celebrele șervețele umede.
  • Like 2
Link spre comentariu

Cam multe nu accepți.10 minute sunt intre clienți,cam pe banda rulanta.Faci dus intre clienți sau folosești și tu. Celebrele șervețele umede.

Te astept sa te convingi daca folosesc celebrele servetele umede :))

Intotdeauna imi acord minim 10 minute intre clienti tocmai pt improspatarea igienei.

 

Va puo, ne vedem maine!

Link spre comentariu

  • Membru Premium
  • Oras:România ❤
  • Oras:România ❤

Te astept sa te convingi daca folosesc celebrele servetele umede :))

Intotdeauna imi acord minim 10 minute intre clienti tocmai pt improspatarea igienei.

 

Va puo, ne vedem maine!

Dragă Mihaela, colegul a încercat să-ți transmită un mesaj pe care nici cum nu vrei, sau nu îl poți înțelege. Încerc să te ajut. Cu o pregătire de 10 minute între clienți nu o să te poți ridica la nivelul așteptărilor de aici. Suntem învățați cu domnițe mai organizate, care se spală bine, schimbă cearșaful, pregătește baia între clienți etc. Nu uita, ești om nu robot, poate ai nevoie de câteva minute bune și pentru tine. Dar cred, cu această atitudine de "min. 10 minute între" vei avea suficient timp între clienți să te pregătești. Sper să-l folosești cu folos și să nu te superi pe noi!
  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...