Sari la conținut

https://m.olx.ro/oferta/relaxare-prin-masaj-IDe18x1.html


Postări Recomandate

Salut băieți.

 

Acesat este al doilea anunț pe.olx în care am.primit confirmarea ca pe lângă masaj de relaxare poți primi mai.mult. si sex oral și normal.

 

La fata cred ca atata binișor, din poza, nu știu cum arata in realitate.

 

O sa o verific cumrpima.ocazie cand ajung în Pitești.

 

Seara buna!!!

Link spre comentariu
  • Oras:Mioveni
  • Oras:Mioveni

am sunat eu la nr din anunt. face masaj la salon cat si acasa.finalizare printre care si masaj inghinal... 2 fin prin tehnicile masajului 150 ron. trimite poza de confirmarepe whap.e grasa, are tate mari lasate si buze carnoase.nu e vreo frumusete sau vreo bunaciune cel putin din ce am vazut in poze.ma duc la ea azi la 4 jumate si va anunt

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti

am sunat eu la nr din anunt. face masaj la salon cat si acasa.finalizare printre care si masaj inghinal... 2 fin prin tehnicile masajului 150 ron. trimite poza de confirmarepe whap.e grasa, are tate mari lasate si buze carnoase.nu e vreo frumusete sau vreo bunaciune cel putin din ce am vazut in poze.ma duc la ea azi la 4 jumate si va anunt

Ai mai ajuns?

Asteptam detalii.

Link spre comentariu

  • Oras:Mioveni
  • Oras:Mioveni

Ai mai ajuns?

Asteptam detalii.

salut ! nu am mai ajuns, dar mi a trimis poze de confirmare pe whats up si e cam nasoala... tate mari si lasate, grasa, buze groase....facusem programare si cand am sunat sa ii spun ca ma duc a zis ca trebuie sa plece si nu mai poate.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...