Sari la conținut

15-26 octombrie a dosparut


Postări Recomandate

  • Oras:-
  • Oras:-

Cred ca asta era singurul backup pe care a reusit sa-l puna pisicuts, stiu ca mai are unu mai nou dar nu cred ca il poate folosi.

Din pacate asa o sa ramana.

 

Vinovatul pentru caderea forumului e **spam editat** chups care l-a tot amenintat pe motan ca-i va da jos site-ul drept razbunare pentru ca l-a banat. 

:laugh2  :laugh2  :laugh2

Sigurrrrrr

  • Like 2
  • Minus 2
Link spre comentariu

Cred ca asta era singurul backup pe care a reusit sa-l puna pisicuts, stiu ca mai are unu mai nou dar nu cred ca il poate folosi.

Din pacate asa o sa ramana.

 

:laugh2 :laugh2 :laugh2

Sigurrrrrr

. adorblondele este singurul pana acum care vorbește de amenințarea lui **spam editat** chiups către motan. Am citit și eu postarea care a fost ștearsă imediat. Nu ma pricep prea tare la informatica și sunt curios dacă ce spunea **spam editat** este posibil. El spunea ca poate afla și numele adevărat și numărul de telefon al userilor. Postasem pe topicul unei fete din București, Larisa 212 sub numele de junior 504. E oare posibil asa ceva?
Link spre comentariu

Poate sa-ti afle cel mult IPul.

In mod normal, identitatea ta este protejata de provider-ul ( ISP ) de internet pe care il folosești. Așa știam și eu dar cum a apărut amenințarea pusicutz a crescut timpul între postări la 8 min apoi a blocat forumul și mi am zis ca **spam editat** asta nu mănâncă chiar rahat cu lingura de supa.

 

Asta daca nu ai fost tu mai zgubilitic sa dai din casa :)

Link spre comentariu

  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

. adorblondele este singurul pana acum care vorbește de amenințarea lui **spam editat** chiups către motan. Am citit și eu postarea care a fost ștearsă imediat. Nu ma pricep prea tare la informatica și sunt curios dacă ce spunea **spam editat** este posibil. El spunea ca poate afla și numele adevărat și numărul de telefon al userilor. Postasem pe topicul unei fete din București, Larisa 212 sub numele de junior 504. E oare posibil asa ceva?

Si daca le-ar afla cam ce crezi ca ar face cu ele?! Suntem doar persoane foarte importante pe aici... =))

  • Like 6
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...