Sari la conținut

Welcome back


-jonny-

Postări Recomandate

  • Oras:Omniprezent
  • Oras:Omniprezent

ma si speriasem ca nu`si mai revine site`ul :)))))

Sincer si eu...ca am vazut ca initial nici pagina de index nu mai functiona...si m-am gandit ca e naspa :)))) Am zis ca sigur i-a crapat ceva (hardware)...si tind sa cred ca asta e daca s-au pierdut informatii, a restaurat ultimul backup din 14-15oct...

Personal nu prea intru pe publi :))) din lipsa de forum am inceput sa intru doar asa ca nu aveam ce face la tigara. Ca in mod normal mai aruncam un ochi pe forum.

Link spre comentariu
  • Oras:Somewhere in Romania
  • Oras:Somewhere in Romania

Da da... nici eu nu prea frecventez publi. Dar n`am facut`o nici weekendul asta, cat timp n`a mers forumul :) Sunt fidel nimfomane.com :))

Am zis si eu sa intru pe forum aseara, cand ce sa vezi nu mergea. Zic bun, incerc mai tz, hai sa dau o ocheana pe publi, sa vad ce mai e si p acolo. M am luat cu altele, si am uitat de publi, dar dupa cv timp am zis sa incerc sa vad daca merge forumul - tot nu mergea...

 

Bine ca si a revenit

Link spre comentariu
  • Oras:Omniprezent
  • Oras:Omniprezent

Cu căsătorită ce e? Știți ceva? Eu nu ii găsesc nici postul, o fi doar la mine?

https://nimfomane.com/forum/topic/135599-topcasatorita-0744303738/

Cum n-a mai fost demult la noi...s-a dus in jos topicul pt ca nu a mai scris nimeni pe el. Au venit alte topice cu up deasupra. 

Il gaseai usor cu search dupa nr ei de tel. Eu cel putin le-am luat pe varianta muncitoreasca si l-am ochit pe pagina 2 la final :)))) 

Link spre comentariu
  • Oras:Râmnicu Vâlcea
  • Oras:Râmnicu Vâlcea

Mai am buget de o vizita săptămâna asta și mi e greu sa mă hotărăsc între Alice și Sara! Voi ce recomandați ? Ca servicii sunt asemănătoare din ce am văzut! E ceva coleg care a fost la ambele sa recomande una dintre ele ?

Sara

La Alice am fost dar nu aș mai reveni...

Acum na... fiecare cu gusturile lui.. totuși zâmbetul lui Alice... criminal

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...