Sari la conținut

PRIMA OARA IN ORASUL VOSTRU MONA MOLDOVEANCĂ 0746366899


Postări Recomandate

  • Oras:Alba Iulia
  • Oras:Alba Iulia

 

 

Neața!!! De astazi sunt disponibila la voi in oras doar ptr cateva zile,voi lucra doar pe baza de programări (10.00-21.00).

Prețuri:

â‰ï¸â‰ï¸â‰ï¸â‰ï¸

150 finalizarea (30min)

250 ora (60min)

Servicii:

 

âŒOral protejat/neprotejat daca igiena este impecabilă

âŒSex doar protejat

âŒ69

âŒFoot fetish

âŒUro (50lei extra)

âŒMasaj relaxare

âŒDominare soft/hard (50 lei extra)

âŒSex între sâni

âŒFinalizare accept doar corporală

âŒMici fantezii

âŒMasaj prostatic

 

âŒNU FAC ANAL,FINALIZAREA ORALA/FACIALÄ‚

Va pup si va îmbrățișez cu drag. O zi buna va doresc.🤗🤗🤗

 

 

 

https://nimfomane.com/forum/topic/165516-mona-moldoveanc%C4%83prima-dat%C4%83-la-voi-in-ora%C8%990746366899/

 

 

https://nimfomane.com/forum/topic/140436-moldoveanca-sexy-0746366899/

 

 

https://nimfomane.com/forum/topic/161949-prima-oara-in-orasul-vostru-mona-0746366899/

Link spre comentariu
  • Oras:Bacau
  • Oras:Bacau

Mai devreme am plecat si eu de la aceasta domnisoara, mi-a spus ca sunt primul client de cand a venit in Bacau. MI se pare o femeie foarte misto , cu forme foarte apropiate de ale Monei de la Top, chiar si la comportament se aseamana. Programarea am facut-o telefonic, respectata de ambele parti. Locatia e cunoscuta, undeva pe Titulescu. 

Am fost foarte placut impresionat cand am vazut-o, e o tipa voluptoasa, undeva pe la 30 de ani, cu ceva experienta in strainatate, dupa cum ea mi-a zis. Fiind dusat de acasa, am trecut direct la un oral facut ei, unde am gasit o pasarica foarte frumoasa si delicioasa, mai ales spre final, cand a si terminat, martore fiindu-mi spasmele ei care au tinut undeva la 1 minut. Apoi am schimbat cateva pozitii, dupa care bine transpirat si eu, am capitulat . Am mai stat cateva minute apoi de vorba, cat sa-mi trag rasuflarea, chiar ai ce discuta cu ea, este destul de vorbareata, nu te grabeste, nu se uita la ceas deloc. Am depasit timpul alocat , dar am plecat din proprie initiativa, ea spunand ca oricum isi ia ceva timp intre programari, cum e si normal.

Nu am sa dau note, pentru ca iar nu as putea sa fiu obiectiv, dar pentru mine a fost o experienta foarte placuta, alaturi de o femeie misto.

Nu face Fk, din pacate, nu face anal, iar e pacat, ca are un fund chiar potrivit.

Achitat 150 la inceput, pe care pot spune ca i-a meritat .

De revenit. cu siguranta, chiar e foarte ok pentru cei carora le plac femeile voluptoase.

Nu sta decat cateva zile in Bacau pentru prima oara, asa ca va recomand sa o faceti sa se simta bine aici si sa mai revina. Nu este de peste Prut, chiar daca e moldoveanca. E din zona noastra. Spor sa avem!

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:RO
  • Oras:RO

Salutare, am vizitat in seara asta milfa" si pot sa confirm pozele , sunt reale ...locatie 8 , aspect 8 (milf),comunicare 9, servicii 9 , ON sustinut dar fara CIM , NP in mai multe pozitii, un adevarat tur de forta ,stie meserie", 69 , se vede experienta afara / nu te grabeste, chiar daca actiunea" a durat 1 h ...dtd 1:20 , cadou 250 lei ...Recomand...nu o ratati cat sta in Bacau !

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Alba Iulia
  • Oras:Alba Iulia

Buna dragilor mâine voi reveni in Bacău ptr 2 zile. Programul meu va fi de la 10.00-21.00 nu lucrez mai târziu de ora stabilita si doar pe bază de programări.

Va pup si ne vedem mâine. O zi frumoasă va doresc. 🤗🤗🤗

 

 

 

P.S Voi ajunge dupa ora 12.00 in Bacău. 🤗🤗🤗

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...