Sari la conținut

Aida Sector 2 0731597005


Postări Recomandate

  • Telefon: 0731597005
  • Oras:Bucuresti - calea mosilor
  • Telefon: 0731597005
  • Oras:Bucuresti - calea mosilor

Ultima poza e cât de cât relevantă ...celelalte doua m-am chinuit sa te descopăr ca într-un puzzle!

 

Hei ! Pozele sunt puse drept, o data urcate pe site s au întors cum au vrut ele

Scuze :*

Link spre comentariu
  • Telefon: 0731597005
  • Oras:Bucuresti - calea mosilor
  • Telefon: 0731597005
  • Oras:Bucuresti - calea mosilor

 

https://i.ibb.co/4F7Vqyf/ezgif-1-3e600f2f75f5.png

 

 

Mulțumesc <3

 

https://i.ibb.co/2cJSvTV/ezgif-1-dbf5b187bf50.png

 

https://i.ibb.co/VvNVL5P/ezgif-1-dee349ff1b35.png

 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Aseara am fost si eu la Aida si pot spune ca a fost o experienta placuta. Am stabilit intalnirea cam cu o ora inainte, odata ajuns am discutat putin si apoi am trecut la treaba. A inceput cu un oral destul de bun, atenta la oua, apoi am trecut la misionar. Este o persoana destul de sociabila si draguta, dupa finalizare am mai stat putin de vorba si apoi am plecat.

Cadoul a fost 100 ron pentru o finalizare.

Cu siguranta mai revin.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731597005
  • Oras:Bucuresti - calea mosilor
  • Telefon: 0731597005
  • Oras:Bucuresti - calea mosilor

Aseara am fost si eu la Aida si pot spune ca a fost o experienta placuta. Am stabilit intalnirea cam cu o ora inainte, odata ajuns am discutat putin si apoi am trecut la treaba. A inceput cu un oral destul de bun, atenta la oua, apoi am trecut la misionar. Este o persoana destul de sociabila si draguta, dupa finalizare am mai stat putin de vorba si apoi am plecat.

Cadoul a fost 100 ron pentru o finalizare.

Cu siguranta mai revin.

Mulțumesc ! Te mai aștept!

Link spre comentariu
  • Telefon: 0731597005
  • Oras:Bucuresti - calea mosilor
  • Telefon: 0731597005
  • Oras:Bucuresti - calea mosilor

Dacă ai Răspunde su la telefon.

 

Hei, dacă nu răspund, încearcă te rog sa lași un mesaj pe whatsapp in care te rog sa specifici si ora pana la care iti pot răspunde. Mersi

Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salut, am vizitat-o și eu pe Aida, și am rămas surprins plăcut de aspectul fizic, pozele nu o avantajează deloc, ea fiind în realitate o fata skinny, cu ceva forme, foarte drăguță și dulce, manierată. Sincer cred că am făcut click, am discutat multe subiecte, chiar daca nu asta era scopul vizitei, fiind și mai aproape de vârstă ei. In concluzie, este că ai ce sa vorbești cu ea, chiar și eu fiind inginer, și ea tehniciană.

Acum acțiunea

 

Aspect 9.5/10 - părere personală, are exact tipul de corp care îl apreciez la o domnișoară. Respectuoasă, te întreabă cum vrei să decurgă acțiunea, nu comentează deloc la poziții, nu se plânge ca altele ba că le doare ceva, etc.

 

Oral: 9/10 - a început bine, senzual s-a jucat cu ea, s-a axact și pe ouă. Nu știu ce spectacol a făcut acolo, dar e genial cum te mângâie și te masează concomitent cu mâinile și gurița ei. Se vede că acorda atenție peste tot, și chiar vrea sa te simți bine. Nu i-am dat 10 pentru că mi-ar fi plăcut să fie mai apăsat oralul, care a fost doar pe alocuri, iar de multe ori se oprea, și îmi scădea puțin cheful. Daca ar face constant apasat, cu stilul ei, cred că orice bărbat ar termină în sub 5 minute. Poate a obosit, eu rezistând mult la oral.

 

ON: 9/10 - a acceptat pozițiile ușor și fără să comenteze ceva. Ea deasupra se mișcă bine, are ritm, mult mai bine decat alte colege de vârstă ei, fapt pentru care o apreciez. Pe alocuri a gemut fals, dar nu chiar toate au fost așa. Folosește lubrifiant ceea ce pe mine nu mă deranjează. La 69 m-am delectat din păsărică ei dulce, unde a fost perfect epilată, fara mirosuri, numai buna de gustat.

 

Prestația a durat o oră, din care 30 de minute aproape, am stat de vorbă, și m-am simțit bine, ai ce vorbii cu fata aceasta.

 

Voi revenii cu siguranță, și poate o voi ajuta sa facă niște poze mai calumea, care sa o scoată în evidență.

 

Sunt uitucul, cel care și-a uitat ceasul la tine.

  • Like 4
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...