Sari la conținut

Aida Sector 2 0731597005


Postări Recomandate

  • Telefon: 0731597005
  • Oras:Bucuresti - calea mosilor
  • Telefon: 0731597005
  • Oras:Bucuresti - calea mosilor

Bună dimineața dragilor ! Astăzi sunt la birou pana la 19. Disponibila dupa ora 13.30

Va aștept sa ne distram :)

Link spre comentariu

Salutare. Am fost și eu la domnișoara azi . Programare facuta prin WhatsApp. Fata , drăguță la fata ,din punctul meu de vedere. Slim dar cu forme . Ai pe ce pune mana . Fk la greu . Oralul soft , cu încercări de Deep, umed atenție și la bijuterii. La normal am incercat doar LOT unde se mișcă bine😉 . Geme, se implica. Mie unul mi-a plăcut . Mi-a lăsat impresia unei fete destul de inteligenta cu care ai ce discuta. E foarte vorbăreață și reușește să fie dulce prin felul ei de a fi . Achitat 200 lei pt o ora. Eu unul am sa revin. Mersi Aida😘

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Pe undeva prin Bucuresti
  • Oras:Pe undeva prin Bucuresti

Am ajuns la domnișoara Aida la recomandarea fratelui meu, și a fost una bună. M-am simțit bine in preajma Aidei și perfect după ce am finalizat prima oară.

 

Aida este o femeie frumoasă spre foarte frumoasă. Are tenul alb cu o piele fina, o față frumoasa, și niște ochi căprui superbi. Mai ales daca se machiaza cu conturul negru in jurul lor. Mie mi-a plăcut destul de mult.

Este dezghețată la vorbă și știe să întrețină orice discuție.

 

Apartamentul este destul de aproape de Dristor, daca nu veniți cu mașina. Înăuntru era curat, nu mirosea a nimic dubios. La baie ai destule geluri de dus, și primești un prosop curat.

 

Acțiunea a debutat cu un oral bine întreținut și cu atenție la ouțe. Știe să îl facă bine, dar cum au zis și alții, uneori se întrerupe și folosește mânuța, lucru care îți taie din plăcere. Dar na, toți obosim și nu suntem roboți.

 

Primul număr an finalizat CIM, cu ea deasupra in 69. Mi-a plăcut că s-a umezit natural și a gemut de plăcere, chiar daca unele poate erau puțin false. Totuși am reușit să îi ofer un mic orgasm.

 

La al doilea nu am mai reușit să scol soldățelul, nici cu ajutorul ei. Am promis că mai revin să mă revanșez.

 

 

Note:

 

Locație 9.5 - Este destul de ușor de ajuns cu mașina sau chiar și pe jos. Pat mare și nu prea moale. As fi dat 10 daca avea o pelerina de dus, că era să alunec pe jos când am ieșit din cadă.

 

Aspect 9.9 - Are un corp frumos, cu sâni micuți și un fund micuț și tare. Mie sincer îmi plac tipul ăsta de femei, mai skinny, dar nu excesiv. Jos are niste buze mari frumoase, numai bune de jucat cu ele.

 

ON 9 - A făcut o treabă buna, umed și plăcut.

 

Normal ?? - Nu am apucat sa incerc.

 

GFE 10+ - Am fost cu cea mai dezghețată femeie de până acum. M-am simțit ca la o prietena, colega de facultate. Preludiul a fost bine făcut, cu expirare de aer cald unde trebuie, mușcat de locul urechii, luat penisul in gura dintr-o mișcare, fara mâini. Doar de sărutat nu am incercat, dar data viitoare trebuie sa ii fur cel puțin unul.

 

Igiena 10 - Nu am simțit nimic suspicios, mirosea foarte frumos.

 

Cadoul: 200 + 50 pt CIM și 60 de minute total.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Milano
  • Oras:Milano

Am ajuns la domnișoara Aida la recomandarea fratelui meu, și a fost una bună. M-am simțit bine in preajma Aidei și perfect după ce am finalizat prima oară.

 

Aida este o femeie frumoasă spre foarte frumoasă. Are tenul alb cu o piele fina, o față frumoasa, și niște ochi căprui superbi. Mai ales daca se machiaza cu conturul negru in jurul lor. Mie mi-a plăcut destul de mult.

Este dezghețată la vorbă și știe să întrețină orice discuție.

 

Apartamentul este destul de aproape de Dristor, daca nu veniți cu mașina. Înăuntru era curat, nu mirosea a nimic dubios. La baie ai destule geluri de dus, și primești un prosop curat.

 

Acțiunea a debutat cu un oral bine întreținut și cu atenție la ouțe. Știe să îl facă bine, dar cum au zis și alții, uneori se întrerupe și folosește mânuța, lucru care îți taie din plăcere. Dar na, toți obosim și nu suntem roboți.

 

Primul număr an finalizat CIM, cu ea deasupra in 69. Mi-a plăcut că s-a umezit natural și a gemut de plăcere, chiar daca unele poate erau puțin false. Totuși am reușit să îi ofer un mic orgasm.

 

La al doilea nu am mai reușit să scol soldățelul, nici cu ajutorul ei. Am promis că mai revin să mă revanșez.

 

 

Note:

 

Locație 9.5 - Este destul de ușor de ajuns cu mașina sau chiar și pe jos. Pat mare și nu prea moale. As fi dat 10 daca avea o pelerina de dus, că era să alunec pe jos când am ieșit din cadă.

 

Aspect 9.9 - Are un corp frumos, cu sâni micuți și un fund micuț și tare. Mie sincer îmi plac tipul ăsta de femei, mai skinny, dar nu excesiv. Jos are niste buze mari frumoase, numai bune de jucat cu ele.

 

ON 9 - A făcut o treabă buna, umed și plăcut.

 

Normal ?? - Nu am apucat sa incerc.

 

GFE 10+ - Am fost cu cea mai dezghețată femeie de până acum. M-am simțit ca la o prietena, colega de facultate. Preludiul a fost bine făcut, cu expirare de aer cald unde trebuie, mușcat de locul urechii, luat penisul in gura dintr-o mișcare, fara mâini. Doar de sărutat nu am incercat, dar data viitoare trebuie sa ii fur cel puțin unul.

 

Igiena 10 - Nu am simțit nimic suspicios, mirosea foarte frumos.

 

Cadoul: 200 + 50 pt CIM și 60 de minute total.

Dristor ?? Ea zice ca sta pe Calea Moșilor ...

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731597005
  • Oras:Bucuresti - calea mosilor
  • Telefon: 0731597005
  • Oras:Bucuresti - calea mosilor

Dragilor actualizez lista serviciilor

 

 

SERVICII:

Sex normal(obligatoriu protejat)

Sex oral protejat/neprotejat

FK(in functie de igiena/chimie)

GFE

Preludiu

Masaj

Diverse fantezii

69

Accept cunilinngus

Footfetishl

Dominare soft +100

Accept cupluri( tu+ ea) --- bi ( activa/pasiva) --- 400 lei / h

 

 

 

Cim / cof - 50 lei extra

Link spre comentariu
Bună tuturor, și eu am vrut să-mi ofer contribuția cu o recenzie despre Aida.

 

Deci, presupunând că din recenziile anterioare m-aș fi așteptat la mult mai mult.

Să trecem la recenzie.

 

Apartament curat și ordonat. 9

GFE 5 a fost foarte drăguța cu mine, dar nu a început niciun preludiu, foarte rece. Am cerut 69 si a refuzat. 

ON 4 Mecanic fără un minim de pasiune și și-a folosit adesea mâna.

NP - nu a existat.

 

 

Sincer nu l-aș recomanda.
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731597005
  • Oras:Bucuresti - calea mosilor
  • Telefon: 0731597005
  • Oras:Bucuresti - calea mosilor

Bună tuturor, și eu am vrut să-mi ofer contribuția cu o recenzie despre Aida.

 

Deci, presupunând că din recenziile anterioare m-aș fi așteptat la mult mai mult.

Să trecem la recenzie.

 

Apartament curat și ordonat. 9

GFE 5 a fost foarte drăguța cu mine, dar nu a început niciun preludiu, foarte rece. Am cerut 69 si a refuzat. 

ON 4 Mecanic fără un minim de pasiune și și-a folosit adesea mâna.

NP - nu a existat.

 

 

Sincer nu l-aș recomanda.

 

 

Sincer îmi pare rău, sunt persoane cu care nu rezonez, dacă fac munca asta de "birou " o fac din placere, de aici și necesitatea chimiei sa pot sa fiu tandra si dulce cu fiecare in parte. Multumesc pt înțelegere.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...