Sari la conținut

Aida Sector 2 0731597005


Postări Recomandate

  • Oras:București
  • Oras:București

Salutare tuturor 

Scriu aceasta recenzie după câteva luni de zile de la vizita la aceasta domnișoară minunata. 

Am reușit sa ajung în apartamentul ei dupa o programare ușoară pe WhatsApp. Am descoperit o tânără frumoasa, cu un corp armonios, numai buna de futut. Aida este deschisa la discuții și propuneri(în limitele ei) 😉

Nu sunt genul sa dau note, dar pot spune ca a meritat pe deplin ora petrecuta în compania Aidei. 

 

  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731597005
  • Oras:Bucuresti - calea mosilor
  • Telefon: 0731597005
  • Oras:Bucuresti - calea mosilor

Bună dragilor ! După cum ați văzut programul meu s-a schimbat drastic, prin urmare ma veți găsi la birou începând cu 14.30 :*

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731597005
  • Oras:Bucuresti - calea mosilor
  • Telefon: 0731597005
  • Oras:Bucuresti - calea mosilor

Bună dimineața dragilor! Singura zi din săptămâna când ne putem vedea dimineața! 

Disponibila pentru programari :)

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
1 oră în urmă, aida200 a spus:

Disponibila pana la ora 18

Fianlizarea orala/faciala sunt incluse doar in varianta 350-90 min, in rest sunt extra (+50)??  In servicii nu mai apar CIM/COF nici ca extra? Ne ajuti un pic?

Link spre comentariu
  • Telefon: 0731597005
  • Oras:Bucuresti - calea mosilor
  • Telefon: 0731597005
  • Oras:Bucuresti - calea mosilor
Acum 2 ore, partygoer a spus:

Fianlizarea orala/faciala sunt incluse doar in varianta 350-90 min, in rest sunt extra (+50)??  In servicii nu mai apar CIM/COF nici ca extra? Ne ajuti un pic?

buna! da ifnalizarea orala/faciala este extra. este inclusa doar la varianta de 90 min-350 lei. sper ca am elucidat misterul :)

Link spre comentariu
  • Telefon: 0731597005
  • Oras:Bucuresti - calea mosilor
  • Telefon: 0731597005
  • Oras:Bucuresti - calea mosilor

Hello dragilor! Programul de astăzi s-a încheiat. Și am câte ceva sa va spun. Am ales sa lucrez pe sau cu forumul gândindu-mă ca sunt mulți oameni civilizați, care se respecta și oferă respect. 

Cu alte cuvinte, apreciez ca precizați ca veniți de pe forum, dar asa cum v-ati obișnuit deja cu mine, bănuții se dau înainte, dacă veniți de pe forum nu înseamnă ca fac vreo reducere pentru recenzii ( ba mai mult veți pleca dezamăgiți și cu Block de la mine ). 

Eu încerc pe cât posibil sa fiu exact asa cum va doriți sunt intr-o continua perfecționare ( zic eu ), și ca lucru primordial este respectul de ambele părți.  

Ei, na, mi-am zis frustrarea :)). Zi frumoasa în continuare :) pupici 

  • Like 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest
La 22.09.2021 la 14:41, aida200 a spus:

Hello dragilor! Programul de astăzi s-a încheiat. Și am câte ceva sa va spun. Am ales sa lucrez pe sau cu forumul gândindu-mă ca sunt mulți oameni civilizați, care se respecta și oferă respect. 

Cu alte cuvinte, apreciez ca precizați ca veniți de pe forum, dar asa cum v-ati obișnuit deja cu mine, bănuții se dau înainte, dacă veniți de pe forum nu înseamnă ca fac vreo reducere pentru recenzii ( ba mai mult veți pleca dezamăgiți și cu Block de la mine ). 

Eu încerc pe cât posibil sa fiu exact asa cum va doriți sunt intr-o continua perfecționare ( zic eu ), și ca lucru primordial este respectul de ambele părți.  

Ei, na, mi-am zis frustrarea :)). Zi frumoasa în continuare :) pupici 

de aceea zicala "banii inainte ca la curve " este valabila si astazi si va dainuii peste veacuri

Link spre comentariu
Vizitator nicu.28
Reputație: 0
La 22.09.2021 la 14:41, aida200 a spus:

Hello dragilor! Programul de astăzi s-a încheiat. Și am câte ceva sa va spun. Am ales sa lucrez pe sau cu forumul gândindu-mă ca sunt mulți oameni civilizați, care se respecta și oferă respect. 

Cu alte cuvinte, apreciez ca precizați ca veniți de pe forum, dar asa cum v-ati obișnuit deja cu mine, bănuții se dau înainte, dacă veniți de pe forum nu înseamnă ca fac vreo reducere pentru recenzii ( ba mai mult veți pleca dezamăgiți și cu Block de la mine ). 

Eu încerc pe cât posibil sa fiu exact asa cum va doriți sunt intr-o continua perfecționare ( zic eu ), și ca lucru primordial este respectul de ambele părți.  

Ei, na, mi-am zis frustrarea :)). Zi frumoasa în continuare :) pupici 

Buna Aida, scrie aici conturile care au cerut reducere ca vin de pe forum 😀

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Acum 54 minute, nicu.28 a spus:

Buna Aida, scrie aici conturile care au cerut reducere ca vin de pe forum 😀

Daca intra-adevar au fost colegi de aici care au cerut o reducere pentru o recenzie favorabila sau mai stiu eu ce atunci ei sunt cei care se prostitueaza de fapt. Ar putea sa-si deschida topic la anunturi poate e cineva interesata.😄

Link spre comentariu
  • Telefon: 0731597005
  • Oras:Bucuresti - calea mosilor
  • Telefon: 0731597005
  • Oras:Bucuresti - calea mosilor
Acum 16 ore, nicu.28 a spus:

Buna Aida, scrie aici conturile care au cerut reducere ca vin de pe forum 😀

neata! daca voi v-ati prezenta cu numele contului cand veniti la mine as putea face asta :)) dar este imposibil sa stiu cine, ce si cum :))

 

 

Fara alte introduceri, disponibila pentru programari serioase ! 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...