Sari la conținut

Aida Sector 2 0731597005


Postări Recomandate

Vizitator razielduke
Reputație: 0

Am fost azi. Deja s-a cam zis ce era de zis deci nu mai repet si eu.

 

A fost punctuala. Actiunea a decurs fara probleme. Se chinuie sa te faca sa te simti bine la oral dar eu sunt pretentios deci ii dau un 7. La NP e mega stramta si se implica.

 

Nu am cautat-o in gura dar dintii pareau frumosi cand zambea. E frumusica la chip.

 

Per total merita vizitata. Eu probabil o sa mai revin.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0731597005
  • Oras:Bucuresti - calea mosilor
  • Telefon: 0731597005
  • Oras:Bucuresti - calea mosilor

⁰0

Asa bravo!

Faci sex cu acel butplug in fund da?

 

Culmea e ca nu-l folosesc în gaura pentru care a fost conceput :))!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Contrar trendului de pe forum Aida face parte din categoria aparte a fetelor ce sunt ușor dezavantajate de fotografiile de prezentare.

 

Am contactat o Intr o dimineața la o ora unde multe fete se întorc pe partea cealaltă, programare făcută din scurt - Aida m a așteptat intr o ținută sexy - parfumata, machiata și cu o stare de spirit excelenta.

 

Ea este o fata frumoasa și atenta, fara trăsături sau apucături vulgare, cu care poți lega o conversație buna, pe scurt genul de puștoaica pe care ți ai dori sa o întâlnești în alte circumstanțe.

Sexul a fost de calitate. Fata se implica și primează senzația că își dorește să te facă fericit.

Ca și puncte negative locația este destul de neprimitoare dar nu pentru asta eram acolo.

Eu probabil voi reveni așa că vă rog să fiți finuți cu ea.. sa nu corupem fetele bune 🤭😄

  • Like 5
  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...