Sari la conținut

Aida Sector 2 0731597005


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Confirm, aceeasi locatie. Am fost azi la ea, comunicarea a fost pe WhatsApp. O fata draguta, cu bun simt, orientata sa te faca sa te simti bine. Apartamentul destul de curat, liniste.

M-a asteptat imbracata (mai mult dezbracata :D ) si pot sa spun ca am facut acel click de care multi avem nevoie.

Greseala mea, m-a pus dracu sa o las sa se pupe cu ala micu'..am terminat destul de repede, dar nu inainte sa ma bucur de pasarica aia frumoasa, epilata si curata.

De revenit!

  • Like 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 1 oră, gabyhhh a spus:

Încă activează. Dar nu mai postează aici. Eu am fost la ea acum vreo 2 săptămâni 

Confirm .lucrează si o face excelent.

Este una dintre cele mai faine fete de pe aici la care merg cu plăcere si revin cu drag ..

Mai insista prietene..chiar merita😉 ( carotorul)

 

  • Like 2
  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Oras:caacal
  • Oras:caacal

Eu as zice că nu mai merita. E parca plictisită ușor. Nu o mai suge cum trebuie, se ajuta mult de mâna. Da cu o tonă de lubrifiant și nu mai e așa strâmtă. In plus, mirosea a usturoi azi. Am fost la ea de f multe ori, e o fata frumoasa, dar pare scârbită de ceea ce face. Așa că, gata și cu aceasta fata care a fost buna. Păcat...

  • Trist 2
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Am privit interesat postarile Aidei încă de când își făcea veacul pe Moșilor și părea simpatică. S-a mutat, undeva chiar mai departe de mine și mai ales că review-urile păreau împărțite, am abandonat ideea. Până când, recent, mi-am găsit un job fix pe-acolo. Așadar, avem o recenzie de pauză corporatistă de prânz:

Programarea n-a fost ușoară, cumva picam întotdeauna în contratimp dar în final ne-am întâlnit, locuri de parcare ușor de găsit chiar și fără Kaufland.

Duș, cerut din proprie inițiativă după ce am lăsat banii în locul indicat (întotdeauna, primul lucru, scap de bani).

Aida: Fata de liceu cu care mi-aș fi dorit să mă cuplez atunci când eram la facultate și visam. Mignionă, figură super simpatică și atitudine absolut ok. Dap, corp de liceu. Fiind prima mea întlnire cu ea am rugat-o să mă ia în brațe și i-am spus că am emoții iar ea mi-a spus că și ea are emoții și nu știe cum să se poarte cu mine. O mincinoasă absolut nerușinată!

În următoarele 25 de min am făcut cam tot ce ne ducea mintea și pe mine și pe ea iar mie mi-a cam plăcut. Nu intru în detalii, fiecare experiență ține de individ și de modul în care ea se mulează pe ce-ți poți dori din întâlnirea respectivă. Eu voi reveni cu siguranță, așa că punctez:

OP: 9, atenție la sateliți la cerere, altfel, cu presiune, frumos, se joacă!

NP: 9, n-am ajuns mai departe de LOT, mi-a venit de hac, face frumos.

PS. Sânii ar fi minusul ei că-s mici însă, really, între o pereche bleagă și zvârliile ei, eu merg cu ea! Peisajul up and down în LOT merită locuri bune!

PPS. Am văzut recenzii cum că s-ar fi rutinat șamd și lucrează la normă. Cu mine n-a fost așa însă cum plănuiesc s-o mai vizitez, vă țin la curent. Sper din tot sufletul să fie o fată ok! Nu de alta da-s greu de găsit.

  • Like 2
  • Mersi 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...