Sari la conținut

Aida Sector 2 0731597005


Postări Recomandate

Acum 22 ore, sweet glory a spus:

În afara de anunțuri în cascada ca ești disponibila... nu vad nimic.

 

Acum 22 ore, aida200 a spus:

Unde în alta parte îmi pot anunța programul, disponibilitatea și sa pun poze pentru voi ?

Cred că se referă la rubrica de anunțuri pe care n-ai mai postat de pe 2 August.
La aceasta:

 

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731597005
  • Oras:Bucuresti - calea mosilor
  • Telefon: 0731597005
  • Oras:Bucuresti - calea mosilor
Acum 27 minute, incepator2 a spus:

ce tălpi 😁

Hei ! Nu sunt murdare, este din cauza efectului tip înfrumusețare, dacă te uiți aceleași umbre și pe fund.  Of, of 

Link spre comentariu
Acum 1 minut, aida200 a spus:

Hei ! Nu sunt murdare, este din cauza efectului tip înfrumusețare, dacă te uiți aceleași umbre și pe fund.  Of, of 

„efect de înfrumusețare” ? ăsta da efect să îți pună jeg pe tălpi😅, și asta e frumos ?
la cât de întuneric e în camera aceea mă îndoiesc să fie vorba de umbre, dar se vede ceva ușor pe buca dreaptă.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0731597005
  • Oras:Bucuresti - calea mosilor
  • Telefon: 0731597005
  • Oras:Bucuresti - calea mosilor
Acum 19 minute, incepator2 a spus:

„efect de înfrumusețare” ? ăsta da efect să îți pună jeg pe tălpi😅, și asta e frumos ?
la cât de întuneric e în camera aceea mă îndoiesc să fie vorba de umbre, dar se vede ceva ușor pe buca dreaptă.

Nu stau sa dau explicații, întuneric când se vede ca lumina da navala pe geam :). Eu zic sa lăsăm judecata asta precoce. 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0731597005
  • Oras:Bucuresti - calea mosilor
  • Telefon: 0731597005
  • Oras:Bucuresti - calea mosilor
Acum 8 minute, alexandru gabriel a spus:

Buna Aida..

Am vazut ca ai majorat tarifele..ce sa mai zicem..s a scumpit gazul si lumina cred 

La 150, o finalizare,  e inclus si CIM -ul?

Merci 

Bună, da 

  • Mersi 1
Link spre comentariu
Acum 50 minute, aida200 a spus:

întuneric când se vede ca lumina da navala pe geam :). Eu zic sa lăsăm judecata asta precoce. 

abia se crapă lumina, și vine din stânga, deci umbra trebuia să fie pe dreapta, n-are cum să fie umbră prin tine,
dar ce să facem acum căutăm „scuze”

Link spre comentariu
  • Telefon: 0731597005
  • Oras:Bucuresti - calea mosilor
  • Telefon: 0731597005
  • Oras:Bucuresti - calea mosilor
Acum 53 minute, incepator2 a spus:

abia se crapă lumina, și vine din stânga, deci umbra trebuia să fie pe dreapta, n-are cum să fie umbră prin tine,
dar ce să facem acum căutăm „scuze”

Ca tălpile mele sa arate asa ar fi trebuit sa stau numai în țărână :)) ori eu stau numai în casa. Nu mi caut scuze, tălpile mele sunt impecabile.  Pe testate :)) 

Link spre comentariu
Acum 1 minut, aida200 a spus:
  1. Ca tălpile mele sa arate asa ar fi trebuit sa stau numai în țărână :)) ori eu stau numai în casa.
  2. Nu mi caut scuze, tălpile mele sunt impecabile.
  3. Pe testate :)) 
  1. Nu neeapărat, am stat în diverse case cu picioarele goale cu tălpile goale, iar tălpile mele arătau exact la fel (și cam așa se întâmplă când ai oaspeți/musafiri care-s de pe câmp și-s nesimțiți și nu se descalță)
  2. poate acum, că le-ai spălat
  3. „pe testate”, ce ? Am testat eu deja, și dacă umblii cu picioarele goale într-o casă unde s-a umblat încălțat/ă așa se întâmplă. Ce mai e de testat ?
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Acum 1 oră, aida200 a spus:

Bună, da 

Daca ai inclus CIM-ul la finalizare si la ora atunci in principiu nu ai marit tarifele doar ai legat un serviciu de celelalte. E drept ca unii care vor totul protejat nu vor aprecia prea mult asta. Colegul Dogeatkitkat a punctat corect.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
On 8/25/2021 at 4:47 PM, meteorunu said:

Ea e buna, e e superba, e tanara si adolescentina. Cat despre noile preturi care au fost majorate, mi-ar placea sa vad prin recenzii si ceva evolutie a serviciilor daca tot au fost majorate preturile. Sau au fost majorate din cauza inflatiei, ceea ce e cam nasol sau le-a majorat ca urmare a cererii ridicate.

Ce sa zic .... nu te contrazic. Din moment ce nu am fost, nu imi pot da cu parerea asa aiurea.  Mie mi se par preturi mari, mai ales ca mie nu imi majoreaza nimeni salariul doar asa ca vreau eu .... sau ca am o nevoie.

 

Ca are clienti, iar nu stiu ce sa zic. Poate unii fac bani la negru sau ii castiga mai usor. Habar nu am. 

Eu ii urez succes cu noile preturi. Pe mine sa nu conteze.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0731597005
  • Oras:Bucuresti - calea mosilor
  • Telefon: 0731597005
  • Oras:Bucuresti - calea mosilor
Acum 10 minute, alexandru gabriel a spus:

Te am sunat..mai esti?

Lasa-mi un mesaj te rog 

Link spre comentariu

Aida... în ceea ce o privește pe Aida nu pot fi decât subiectiv.

Asa cum spune și ea, trebuie sa existe acea atracție, iar din partea mea exista!

Nu notez pe categorii pt ca o vad ca pe un ansamblu, de la locație pana la zambetul de la final, fapt ce ma face sa o consider de 10. Repet, subiectiv. 

Posibil unora sa nu placă sânii mici, sau ca e bruneta și nu blonda, sau înălțimea, sau tălpile... 

Mie îmi place asa cum e și sper sa o revăd curând.

 

 

  • Mersi 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 2 guests

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...