Sari la conținut

Cristina 0741657943


Postări Recomandate

  • Oras:Targu Mureș
  • Oras:Targu Mureș

Hello dragilor disponibilă pentru câteva zile in orașul vostru 

 

❤️❤️❤️❤️Prețurile mele sunt :
150 finalizarea (25 minute ) 
300ora (60 minute ) 
❤️❤️❤️Serviciile mele sunt :
Sex oral , sex normal 
Diferite poziții ( include cam toate pozițiile , in limita bunului simt ) 

69 
Masaj de relaxare sau erotic 
Accept sex între sâni
Finalizare corporală ( sâni , fund , abdomen ) 

Sarutari corporale , atingeri și preludiu înainte și in timpul actului sexual 

Preturile pentru dominare sunt 

250 - 30 minute 

350 -  60 minute 

Serviciile de dominare sunt : 

❤️❤️❤️Dominare soft (nu include jucăriile ) 
Foot fetish , foot job 
Uro activ

Facesiting 

annilingus, cunnilingus 

palme ușoare

❤️❤️❤️Dominare hard (include toate jucăriile din dotare ) 

Vibrator , bici , cătușe , calus , Cleme pentru sfârcuri 

serviciile la dominarea hard variază  in funcție de fiecare doritor , practic de la cea mai soft dominare pana la cea mai hard 


Nu prestez anal , normal ne protejat  și finalizare orală, nu fac confirmări video , nu trimit poze de confirmare pozele sunt reale 100% confirm cu absolut tot ce este in poze 

LOCATIA : Strada pelbartus nr1 , blocurile Europa 

Detalii și programări pe watsapp sau apel , sms 

C92F8917-280B-4CB2-8E7E-5DF6AE6B0519.jpeg

B8C892EC-0DE8-448F-9CA5-EC07A6DF0E2C.jpeg

04805DDB-B8DC-4BDD-BAB6-177DA8E42E9F.jpeg

97E43DC0-44EB-4001-97A2-D516DD4AAA6A.jpeg

  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Oras:Targu Mureș
  • Oras:Targu Mureș

Sunt ultimele 4 zile in oraș pentru domni care întreabă cât o sa rămân ❤️🌸💞😘

 

❤️❤️❤️❤️Prețurile mele sunt :
150 finalizarea (25 minute ) 
300 ora (60 minute ) 
❤️❤️❤️Serviciile mele sunt :
Sex oral , sex normal 
Diferite poziții ( include cam toate pozițiile , in limita bunului simt ) 

69 
Masaj de relaxare sau erotic 
Accept sex între sâni
Finalizare corporală ( sâni , fund , abdomen ) 

Sarutari corporale , atingeri și preludiu înainte și in timpul actului sexual 

Preturile pentru dominare sunt 

250 - 30 minute 

350 -  60 minute 

Serviciile de dominare sunt : 

❤️❤️❤️Dominare soft (nu include jucăriile ) 
Foot fetish , foot job 
Uro activ

Facesiting 

annilingus, cunnilingus 

palme ușoare

❤️❤️❤️Dominare hard (include toate jucăriile din dotare ) 

Vibrator , bici , cătușe , calus , Cleme pentru sfârcuri 

serviciile la dominarea hard variază  in funcție de fiecare doritor , practic de la cea mai soft dominare pana la cea mai hard 


Nu prestez anal , normal ne protejat  și finalizare orală, nu fac confirmări video , nu trimit poze de confirmare pozele sunt reale 100% confirm cu absolut tot ce este in poze 

LOCATIA : Strada Pandurilor NR 87  
CARTIERUL  TUDOR

E5ADC586-9731-41C9-B8BC-06305E5A6375.jpeg

  • Like 1
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0751414910
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 0751414910
  • Oras:Timisoara
Acum 10 minute, costy7 a spus:

Nu am auzit de cartierul asta,tu sigur nu ai greșit orașul?

Tudor ii in Târgu Mureș...fata cred că e ceva vecina de-a mea.

Link spre comentariu
  • Oras:Targu Mureș
  • Oras:Targu Mureș
Acum 16 minute, costy7 a spus:

Nu am auzit de cartierul asta,tu sigur nu ai greșit orașul?

Este locația din Târgu Mureș am uitat sa modific 

Locația este pe strada Pelbartus nr1 la blocurile Europa 

Link spre comentariu

    Salut din nou după ce vineri am trecut pe la Ana azi am zis sa încerc pe Cristina 😁😁 și bine am făcut ... Pus mâna pe tel și trimis mesaj pe țap țap 😅😅 am întrebat direct dacă masajul este erotic sau doar de relaxare, primesc răspuns instant ca este și erotic și de relaxare și îmi zice ca într-o ora este disponibila..

   După o oră eram la interfon locația fiind lângă Ring blocurile Europa (sau albastre cum mai sunt cunoscute ) fosta locație a Anei 😁😁 îmi deschide o domnișoară înaltă îmbrăcată in bikini și sutien negru care îi pune în evidență sâni naturali si generoși (ce vedeți în poze găsiți și la fata locului )

     Am mers direct în camera de acțiune (fiind vecin cu ea nu era necesar sa trec pe la baie ) unde din proprie inițiativa i-am înmânat cadoul Cristina nepomenind nici o secundă despre banii pt mine asta e un mare plus 👍👍

    Am început cu un masaj erotic cu multă cremă sau cu ce a dat pe mine 🤣🤣  am început eu stând pe spate și ea peste mine frecândusi pasarica ei de gugustiucu meu 🤣🤣🤣 mi-a luat mâinile și m-a invitat să mă joc cu sâni ei intre timp am ajuns într-un 69 unde eu am putut sa ma bucur de pasarica ei care mirosea foarte bine și are și piercing care se simte foarte fain când te joci cu limba pe acolo plus ca are si în limbă care se simte fain la oral 🤩🤩🤩

Primul nr a fost intens un 69 cu finalizare oral-manuala în prezervativ fiindcă eu vroiam sa ma bucur cât mai mult de priveliștea pe care o aveam și de senzația oferită de acel piercing în timp  ce primeam oral și se juca cu mâna pe la sateliți 🤣🤣🤣 după o scurtă igienizare la baie unde am primit prosop curat am revenit în camera unde am avut plăcerea sa descopăr o fată foarte socială și vorbareata (pe toată durata am avut parte de atingerii foarte  plăcute 😁😁)

 După o scurtă relaxare am trecut din nou la acțiune unde după ce am schimbat vreo 2 poziti m-am oprit din proprie inițiativa fiindcă am simțit ca nu o sa vină a doua finalizare curând și nu mai avea rost sa continui fiindcă mai aveam o programare de onorat🤣🤣🤣 asta e le mai combina omu 😂

  Op-10 piercing-ul face tot

  NP -10 fiindcă a fost fain până nu m-am oprit eu și iară piercing-ul a contribuit 

   Locatie-10 pat mare solid ,baie curata cu detoate prop curat

  De recomandat DA atitudine pro client nu m-am simțit grăbit nici o clipă 

   De revenit Eu cu siguranță...mulțumesc Cristina pt seara făină...te pup😘🤗

 

  • Like 2
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Oras:Targu Mureș
  • Oras:Targu Mureș
Acum 8 ore, shoboo a spus:

    Salut din nou după ce vineri am trecut pe la Ana azi am zis sa încerc pe Cristina 😁😁 și bine am făcut ... Pus mâna pe tel și trimis mesaj pe țap țap 😅😅 am întrebat direct dacă masajul este erotic sau doar de relaxare, primesc răspuns instant ca este și erotic și de relaxare și îmi zice ca într-o ora este disponibila..

   După o oră eram la interfon locația fiind lângă Ring blocurile Europa (sau albastre cum mai sunt cunoscute ) fosta locație a Anei 😁😁 îmi deschide o domnișoară înaltă îmbrăcată in bikini și sutien negru care îi pune în evidență sâni naturali si generoși (ce vedeți în poze găsiți și la fata locului )

     Am mers direct în camera de acțiune (fiind vecin cu ea nu era necesar sa trec pe la baie ) unde din proprie inițiativa i-am înmânat cadoul Cristina nepomenind nici o secundă despre banii pt mine asta e un mare plus 👍👍

    Am început cu un masaj erotic cu multă cremă sau cu ce a dat pe mine 🤣🤣  am început eu stând pe spate și ea peste mine frecândusi pasarica ei de gugustiucu meu 🤣🤣🤣 mi-a luat mâinile și m-a invitat să mă joc cu sâni ei intre timp am ajuns într-un 69 unde eu am putut sa ma bucur de pasarica ei care mirosea foarte bine și are și piercing care se simte foarte fain când te joci cu limba pe acolo plus ca are si în limbă care se simte fain la oral 🤩🤩🤩

Primul nr a fost intens un 69 cu finalizare oral-manuala în prezervativ fiindcă eu vroiam sa ma bucur cât mai mult de priveliștea pe care o aveam și de senzația oferită de acel piercing în timp  ce primeam oral și se juca cu mâna pe la sateliți 🤣🤣🤣 după o scurtă igienizare la baie unde am primit prosop curat am revenit în camera unde am avut plăcerea sa descopăr o fată foarte socială și vorbareata (pe toată durata am avut parte de atingerii foarte  plăcute 😁😁)

 După o scurtă relaxare am trecut din nou la acțiune unde după ce am schimbat vreo 2 poziti m-am oprit din proprie inițiativa fiindcă am simțit ca nu o sa vină a doua finalizare curând și nu mai avea rost sa continui fiindcă mai aveam o programare de onorat🤣🤣🤣 asta e le mai combina omu 😂

  Op-10 piercing-ul face tot

  NP -10 fiindcă a fost fain până nu m-am oprit eu și iară piercing-ul a contribuit 

   Locatie-10 pat mare solid ,baie curata cu detoate prop curat

  De recomandat DA atitudine pro client nu m-am simțit grăbit nici o clipă 

   De revenit Eu cu siguranță...mulțumesc Cristina pt seara făină...te pup😘🤗

 

Mulțumesc frumos pentru vorbele frumoase și te mai astetncu mare drag 🌸💞💞😘

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Targu Mureș
  • Oras:Targu Mureș

Ultimele 2 zile  in oraș 🌸💞🌸🌸🌸🌸🌸💞🌸💞🌸💞

 

❤️❤️❤️❤️Prețurile mele sunt :
150 finalizarea (25 minute ) 
300 ora (60 minute ) 
❤️❤️❤️Serviciile mele sunt :
Sex oral , sex normal 
Diferite poziții ( include cam toate pozițiile , in limita bunului simt ) 

69 
Masaj de relaxare sau erotic 
Accept sex între sâni
Finalizare corporală ( sâni , fund , abdomen ) 

Sarutari corporale , atingeri și preludiu înainte și in timpul actului sexual 

Preturile pentru dominare sunt 

250 - 30 minute 

350 -  60 minute 

Serviciile de dominare sunt : 

❤️❤️❤️Dominare soft (nu include jucăriile ) 
Foot fetish , foot job 
Uro activ

Facesiting 

annilingus, cunnilingus 

palme ușoare

❤️❤️❤️Dominare hard (include toate jucăriile din dotare ) 

Vibrator , bici , cătușe , calus , Cleme pentru sfârcuri 

serviciile la dominarea hard variază  in funcție de fiecare doritor , practic de la cea mai soft dominare pana la cea mai hard 


Nu prestez anal , normal ne protejat  și finalizare orală, nu fac confirmări video , nu trimit poze de confirmare pozele sunt reale 100% confirm cu absolut tot ce este in poze

locatie : strada pelbartus nr 1  , Blocurile Europa 

6275C040-C33B-4920-AFF9-D46437D34816.jpeg

  • Like 1
  • Inimioara 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...