Sari la conținut

Cristina 0741657943


Postări Recomandate

  • Oras:Targu Mureș
  • Oras:Targu Mureș

Buna ️Numele meu este Cristina am 24 de ani ,1,72 ,65 kg , bruneta . Despre pozele mele va pot spune ca sunt reale și sunt făcute in locația pe care o dețin . Nu sunt false sau photo shop , știu ca sunteți extenuați de poze false și fete puse pe graba ,dar va promit ca alături de mine veți avea o experienta plăcută . Sunt o fire sociabilă , glumeața , haioasa și deschisă la fantezii și lucruri pe care nu le puteți avea acasă . O mică precizare dețin pirce in limba si senzația este de neînlocuit pentru iubitori . Va aștept cu drag in locația mea foarte ușor accesibila. Imi poți vedea recenziile pe nimfomane in orașul targu Mureș și in Iași . numărul de telefon este 0741657943 ,sunt sigura ca îți va surâde ideea unei vizite după ce vei acesta pagina. Programările se fac și prin sms sau mesaje watsapp , doar programările și detaliile despre service etc . Îmi rezerv dreptul de a îmi selecta clienții pentru ca serviciile mele sunt de calitate și ireproșabile. Va aștept cu drag ️ Nu fac confirmări cu poze și nu răspund la video call

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

și exista și food fetish aducă dacă ai fantezie cu mâncare gen cu frișcă , căpșuni etc

 

Da stiu, dar am vazut ceva mai kinky decat cu frisca si capsuni cirese...de aia intrebam daca cumva oare favi asa ceva?

Link spre comentariu
  • Oras:Targu Mureș
  • Oras:Targu Mureș
ce legătura are tipa aia cu mine ca nu înțeleg nu am fost niciodată in Bacău alea nu sunt pozele mele eu zic sa te uiți mai bine
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Oras
  • Oras:Oras

ce legătura are tipa aia cu mine ca nu înțeleg nu am fost niciodată in Bacău alea nu sunt pozele mele eu zic sa te uiți mai bine

corect, nu are legatura, cer scuze pt greseala

 

ce s-a intamplat:

16 Oct - Topic creat pt Raisa, fata din BC: https://nimfomane.com/forum/topic/167721-0750813412-raisa/   deci cu topic ID: 167721

23 Oct - crapa forumul si dupa ceva vreme cineva repune versiunea de forum din 14 Oct (pe cand topicul 167721) nu exista

27 Oct - criss007 face acest topic care primeste acelasi ID 167721

de aici a rezultat coliziunea dintre cele doua topics si numere de telefon

problema e ca in aceiasi situatie mai sun alte 1033 de topics, shit, it will be fun :)

Link spre comentariu
  • Oras:Targu Mureș
  • Oras:Targu Mureș

Buna dragilor de mâine am sa revin in orașul vostru , pentru programări imi puteți lasă mesaj de pe acum pe watsapp sau sms . va pupic și aștept sa ne vedem cu drag ❤️❤️📞📞📞☎️☎️ Locația va fii pe calea Aradului ❤️

Link spre comentariu

  • Oras:Targu Mureș
  • Oras:Targu Mureș

Buna ziua scumpilor de mâine după-amiaza voi fii disponibilă in orașul vostru pentru detalii nu ezitați sa ma contactați la numărul de telefon 0741657943

Iar pentru a vedea recenziile mele ma puteți caută cu același număr de telefon pe orașul Iasi sau Târgu Mureș va pupici și ca aștept cu drag ❤️😘

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...