Sari la conținut

Saalut, am nevoie neaparat


Postări Recomandate

  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

După ce că ai bugetul restrâns bag de seama ca vrei să îți iei și țeapă. Fii băiat deștept, du-te și dă un număr mai apăsat, mai cu sete și ai să fii mult mai câștigat.

Cine stie fete la 150/h ??? :)) multumesc

Link spre comentariu
Vizitator futac_cta
Reputație: 0

Stiu eu cu 150 ziua! Femeia de servici!

Esti cel mai castigat! Fara gluma. ..

 ce ironic esti ssimioane! toate postarile le tratezi in caterinca! dar bravo la tine!

Link spre comentariu
  • Oras:Navodari
  • Oras:Navodari

ce ironic esti ssimioane! toate postarile le tratezi in caterinca! dar bravo la tine!

Nu, mai! Judeca si tu drept : faci mai multa treaba daca o pui la treaba pe o tanti cu 150/zi, decat sa dai 150/ora la o fata! Ce poa sa faca aia de 150/ora!
Link spre comentariu
Vizitator futac_cta
Reputație: 0

Nu, mai! Judeca si tu drept : faci mai multa treaba daca o pui la treaba pe o tanti cu 150/zi, decat sa dai 150/ora la o fata! Ce poa sa faca aia de 150/ora!

da, pai daca o alegi pe cea care trebuie, ai parte toata ziua! 

Link spre comentariu
  • Oras:Navodari
  • Oras:Navodari

da, pai daca o alegi pe cea care trebuie, ai parte toata ziua!

Oricum la150/ora arata ca femeia de servici!

Asa ca avantaj-client daca alegi pe aia cu 150/ziua! Daca e draguta poti sa o si babardesti! Daca ii dai bomboane esti barbatul ideal! Unele FS arata bine, sa stii! La alea mai bune mai pui si tu ceva!☺

Link spre comentariu

Vizitator valjean
Reputație: 0

Salutare,la 150 ora nu prea gasesti fete.Eventual mature care fac treaba buna dar nu arata a vedete,gen Mirela de la Billa,sau blonda de pe farului.Fete poti gasi la 100 plus extraservicii ,150 cu de toate,si cam fara limita de timp,Cerceteaza forumul si ai de unde alege ,degustibus non est disputandum

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...