Sari la conținut

Jessy Zona Tineretului 0760999149


Vizitator jessy23

Postări Recomandate

Vizitator juanstein
Reputație: 0

Back in business.......un pic fortat de imprejurari......dar back in business!

Asa ca domnilor astazi........Jessy!!

 

Locatie: 9 Spre rusinea mea nu am remarcat daca este vb de un apartament sau garsoniera, insa pare renovat recent si atat in camera de lucru cat si in bucatarie si in baie se putea observa cu ochiul liber ordinea si cuaratenia impecabila!

Aspect: 9 Simpatica la fata si fara pic de machiaj, cu un corp slim/skinny (nu prea ma pricep la clasificarile astea), sanii micuti dar foarte bine proportionati cu corpul, zambet larg si foarte energica (este strict genul de fata cautata de mine)

Oral : 9 Neprotejat, slow cu mici accelarari de viteza si cu niste priviri........de aceea nici nu am insistat foarte mult pt ca probabil as fi capitulat foarte repede :)))

Normal: 10 LOT si doggy.....doar 2 pozitii pt ca pe una am insistat eu ;)

GFE : 9 Am beneficiat de FK si saruturi pe tot corpul foarte placute cu fata frumusica, o fire foarte vesela si zambitoare si un interlocutor foarte placut de discutii!

Atitudine : 10! Din momentul in care am intrat in casa, fara ca Jessy sa stea ascunsa dupa usa, Jessy a reusit sa ma surprinda placut prin atitudinea ei total proclient, zambetul foarte frumos si naturalete. Din momentul intrarii si pana la iesire am beneficiat de toata atentia ei pe toata perioada, insa cred ca ce o caracterizeaza este ca isi muleaza atitudinea ei dupa atitudinea oferita de cel din fata ei!

Amenda: 200 ron foarte bine investiti!

 

 

Dupa o prima incercare nereusita de contact (Jessy raspunzand un pic tarziut) acum cateva zile in urma, am stabilit ca ne vom auzi saptamana aceasta pt a stabili o programare din timp. Asa ca acum 2 zile am contactat o pe Jessy cu rugamintea de a stabili o programare in cursul zilei de astazi, ceea ce s-a si intamplat cu, confirmarea de rigoare astazi, programare de altfel respectata la minut de ambele parti

Odata ajuns in zona Tineretului, am contactat o pe Jessy pt ultimele indicatii si chiar daca au fost mici probleme de comunicare :))) am reusit sa ne sincronizam ;) si sa primesc si ultimele detalii necesare

Odata ajuns, Jessy mi-a deschis usa fara a sta ascunsa dupa ea si am descoperit o fata frumusica, cu un corp slim/skinny, aici cred ca depinde de fiecare in parte cum vede, zambitoare si binedispusa............spre surprinderea mea fix ce imi inchipuiam ca voi gasi odata ajuns la Jessy ;)

Am discutat putin, dupa care la cererea mea, am mers in bucatarie pt a fuma o tigara impreuna si a mai sta la discutii. Odata terminata tigara si revenind in camera de lucru, Jessy m-a intrebat daca doresc sa merg la baie pt un dus. Aici a reusit sa ma uimeasca din nou........la raspunsul meu afirmativ, a mers personal sa verifice daca este apa calda :)))) si nu a dorit sa ma lase sa folosesc dusul pana nu s-a asigurat ca a venit si apa calda :))).......cred ca este prima persoana pe care o vad interesata sa iti ofere toate conditiile necesare! Baia era dotata cu gel de dus iar alaturi stateau frumos impaturite prosoape curate si uscate.......deci tot ce iti trebuie

Revenit in camera, am scapat si de restul lucrurilor de pe noi si o scurta verificare (pe care o consider un plus insemnand ca este atenta cu sanatatea ei in primul rand) totul a inceput cu saruturi efectuate de Jessy pe tot corpul, mangaieri si FK, toate fix pe gustul meu dovada ca m-a ,,citit" foarte bine

Dupa acest mic preludiu, usor, usor a coborat catre cel mic care deja era in pozitie de drepti, placut impresionat de privelistea oferita cat si de atitudinea neasteptat de placuta a fetei. Am beneficiat pt inceput de ON, executat slow cu mici schimbari de viteza si ritm si cu mici pauze cauzate de alte saruturi si mangaieri extrem de placute din partea lui Jessy. Dupa un timp, la cererea mea, am trecut la montarea prezervativului prin acea metoda deja descrisa de alti confrati trecuti pe la ea si la dorinta mea am beneficiat in prima faza de LOT, pozitie care imi oferea o imagine frumoasa si in care iepurasul Duracell s-a dezlantuit :))))..........schimbari de ritm, de pozitie a corpului......aproape ca imi doream sa continuam asa pana la final :))))

Insa dupa un timp mai indelungat si pt a nu obosi gazda de tot, am cerut sa schimbam si sa trecem in doggy unde ai parte de o alta priveliste frumoasa, cu funduletul mic dar bombat al fetei........pozitie in care am continuat pana cand deja epuizat am capitualt in caciulita ;)

Desi nicio clipa nu m-am simtit grabit, ba chiar as spune ca din contra, pt ca stiam ca un al doilea numar ar dura probabil si mai mult si sigur as fi depasit timpul, am decis sa mai stam de vorba la o tigara printre altele si de forum si utilitatea lui

Intrun final a trebuit sa ne luam la revedere cu promisiunea ca nu va fi singura vizita efectuata

 

Concluzie: Jessy este o prezenta foarte placuta, zambitoare, amabila si vorbareata...........deci o recomand cu caldura domnilor de bun simt si amatori de fete slim/skinny (eu numarandu ma printre ei ;)  ) . Daca am intuit eu bine, atitudinea lui Jessy si experientele cu ea, vor depinde fix de atitudinea celor care o viziteaza, mai ales ca pare ca citeste foarte bine omul din fata ei!

Pupici Jessy si succes in tot ce iti propui!

Link spre comentariu
  • pisicuts a schimbat titlul în Jessy Zona Tineretului 0760999149
Vizitator juanstein
Reputație: 0

este plăcut când treci pe la Jessy, modul cum a aranjat la baie acea etajeră, umerașele din camera de nebunii  ... ^_^

Ssstt sa nu dam tot din ,,casa" :))))

 

PS: Si aici mi-ai luat o inainte :)))))

Dar da, Jessy este o persoana foarte ordonata si curata!

 

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Outcall
  • Oras:Outcall
RECENZIE:

Locatie: 8.9 (Tineretului, reper Piata Norilor)

Aspect: 8.4 (chip: 8.4 / corp: 8.4 femeie frumusica, undeva la 1.65 cm, ochi caprui, tunsa scurt, par negru, sani mici fermi placuti erecti, slim spre skinny, carne semi-moale, mai multe tatuaje: spate, mana stanga si piept) 

Oral: 7.5 (neprotejat, ok, fara atentie la sateliti, fara deep, are un joc cu capul pulii, cateva viteze cat sa fiu gata pentru partea a doua)

Normal: 8.8 (protejat, accepta pozitii, se implica, monteaza prezervativul cu gurita, docila, este foarte stramta)

Gfe: 8.6 (lipicioasa, FK da, te saruta in timpul sexului)

Atitudine: 10 (placuta, ai ce vorbi cu ea)

Igiena: 10 (nimic suspect, curata) 

Halat: 200 RON (pentru o ora) 

 

Naratiunea: 

La inceputul lunii noiembrie, am reusit sa o prind pe Jessy la telefon, programare respectata de ambele parti de pe o zi pe alta. Locatia este in sectorul 4, reper Piata Norilor, cocheta, curata. Jessy m-a asteptat intr-o tinuta casual, de casa, cu zambetul pe buze, inca de cand am pasit in apartament. In baie este o etajera simpatica unde sunt puse prosoapele curate, 2 parfumuri florale, unul mai intens si mai multe geluri de dus. In camera de tortura totul este ok, un pat mare rezistent, in stanga patului este o noptiera cu o veioza acoperita pentru o reda o lumina mai pala, ok. In fata patului este un dulap mediu, unde mi-a pus hainele, deasemeni sunt si cateva umerase langa pentru tricouri/camasi/etc. Tot in dulap se afla si protectiile si lubrifiantele folosite de Jessy. Oralul a fost ok, a luat cat a putut, a incercat si deep la cerere. La normal a folosit prezervative durex ok, plus lubrifiant si am reusit intr-un final sa intre, cu greu :) , este foarte stramta. Am schimbat multe pozitii, mi-a placut ca nu a refuzat nici una, geme mai incet, este cu tine pe toata durata intalnirii in asternut ^_^ . Are cateva miscari interesante cand este in LOT sau alte variatii. Placerea maxima am atins-o in pozitia gemeni si misionar, a muncit cu mine nu gluma. Overall, eu m-am simtit bine cu Jessy, o recomand pentru naturalete, pentru normal, atitudine si pentru implicarea din asternut.

Spor

 

Notite)

1)Accepta 69 

2)Te intreaba cum preferi oralul: protejat/neprotejat

3)Este pentru doritorii de fete slim

4)O muzica placuta a rulat pe parcursul intalnirii, telefoanele fiind puse pe silentios

5)Atitudine pro/client, pret corect, te asculta cu atentie ce iti place si se conformeaza
  • Like 20
Link spre comentariu
Vizitator jessy23
Reputație: 0

Hey guys, dupa o scurta pauza am revenit! Multumesc celor care m-au vizitat si au acordat timp sa scrie cateva cuvinte despre serviciile oferite.

Dupa cum ati observat nu lucrez pe principiul "pe banda rulanta" si ma straduiesc sa multumesc pe cat mai multi dintre voi care au decis sa ma viziteze (las 30 min pauza intre programari). Sunt sigura ca nu voi reusi sa multumesc pe toata lumea dar pot sa promit ca ma voi stradui sa nu plece nimeni nemultumit. Serviciile si ingredientele pt o companie cat mai placuta raman aceleasi: discretie si bun simt :*

 

Update cadou:

 

150 ron /30 min

250 ron /60 min

 

Pupici si va astept 💋💋💋💋

 

Incepand cu ora 15:00 💋💋💋💋💋💋

 

 

 

 

 

 

 

 

 

post-340921-0-35737900-1605525278_thumb.jpg

Link spre comentariu
Vizitator jessy23
Reputație: 0

Finalizarea orală este inclusa in pret ?

Buna, CIM-ul este inclus doar la ora. Pt astazi mai am doar cateva locuri disponibile te astept pe whats app cand te hotarasti 💋💋💋💋💋

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salut baieti am fost aseara la domnisoara

 

Locatie 9

 

Aspect 9 (poze reale)

 

Oral 10 ON CU CIM

 

Normal 9

 

Igiena 10 (ordine peste tot ea proaspat iesita din dus, nu mai bateti campii cu miros etc ca sincer daca nici ea nu e curata nu mai e nici una pe aici )

 

GFE CU FK 9.2

 

Pozitii diverse fara graba am facut si pauza am fumat impreuna in bucatarie .

 

Ca si persoana este o dulceata ai ce sa vorbești cu ea si nu se rezuma totul doar la cadou zambitoare calda si face tot posibilul sa te satisfaca se vede asta din clipa in care pasesti in casa si pana la plecare .cu siguranta eu revin sper sa ne revedem cat mai curand .

Link spre comentariu

Salutare!

Vizitat căprioara,programare WhatsApp!

Locație piata Norilor!

Jessy e înaltă,slăbuță,drăguță,amabila,curata.

Locație curata,toate cele in ordine,baie cu tot ce trebuie.

Când am ieșit de la dus,Jessy tot se mișca,prin camera...Am prins-o de mijloc și am asezat-o capra.I-am băgat limba adânc în cur și am auzit un ahh,cred că nu se aștepta 😁

E curata peste tot,mi-am băgat limba peste tot.

Mi-a pus prezervativul,nu a mai fost nevoie de oral,juniorul era strong.

Are pizda mica și strâmtă,i-am bagat-o ușor,o am puțin mai groasa.A zis sa schimbam din capra,sa treacă ea deasupra,unde s-a mișcat destul de bine.

I-am atins tălpile și mi-a venit ideea de footjob.Am scos prezerv și mi-a făcut,ușor,mișto,pe toată lungimea pulii,fără să se grăbească.

Când i-am zis că-mi dau drumu' zâmbea,plina de satisfacție.Mi-am dat drumu' așa,pe tălpile și picioarele ei.

M-am lămurit de ce zambea,era prima ei finalizare realizată așa ☺️Felicitari Jessy!

Oral -absent.

Normal-9.

Restul...9.

Halat 150 din proprie inițiativă.

🍷🍷🍷

 

 

 

 

 

 

  • Like 1
  • Haha 2
Link spre comentariu

Vizitator jessy23
Reputație: 0

Hello guys, de astazi sunt disponibila pentru programari, preferabil pe wtp.

Programul meu de lucru este in principiu 13-20 inclusiv in weekend, dar cu excptii in functie de necesitati personale si numarul de programari (voi anunta aici disponibilitatea). In continuare voi lasa pauze de 30 min intre ele pt discretie si igiena.

Update servicii/preturi:

- GFE in functie de chimie
- masaj de relaxare
- sex oral protejat/neprotejat (in functie de igiena)
- sex normal (protejat)
- fin. corporala
- fin. orala (+50 ron)

Sunt deschisa si pentru alte fantezii pe care le vom discuta la telefon, iar ca preturi am hotarat sa revin la cele initiale:

100 ron 1 fin.
200 ron ora

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...