Sari la conținut

Jessy Zona Tineretului 0760999149


Vizitator jessy23

Postări Recomandate

Am fost acum vreo 2 saptamani la Jessy, langa Piata Norilor.

Fata e mignonă, brunetică, cu un corp de balerină. Funduletul bombat arată bine, sanisorii sunt apetisanti si i-am lins pe toate părțile, te lasă să o mângâi si lingi cum iti place si doar te roagă să nu vorbești sau sa râzi mai tare pt că...aud vecinii. Na, e bloc ceaușist, se aude ușor orice futai si boșorogii de vecini sunt in stare să bată in pereti (nu că sunt deranjati ci că nu pot fute si ei...parol))

După duș, m-am intins si ea a trecut la ritualul de dezinfectare cu acea substanță (desi mă spălasem bine cu săpun inainte) - nimic de zis doar că durează...cam mult. Vreo 4-5 minute s-au pierdut cu dezinfectatul. Pe urmă a trecut la oral unde e OK, putin cam mecanic si fără limbi pe ouă (desi eram elipat si am rugat-o). De asemenea m-a rugat să nu ii pun mâna pe cap in timp ce...of si cat imi place să ating măcat așa părul, cand mi se face treaba aia...dar na, eu oaspete, ea gazdă, desi cu vreo 20 si ceva de ani peste ea m-am conformat că altfel o enervam si se ducea naibii atmosfera propice destrăbălării).

Am stat o oră, două numere...unul terminat CIM (as fi vriut să urlu de plăcere dar mi-a adus aminte de vecini....plm...mi-am inăbușit răgetul de leu satisfacut după ce a regulat-o pe leoaica tânără din harem si si-ainvins rivalii in savană). Numărul doi a fost cu agitatie...intai doggy style, apoi ea deasupra (cow girl si reverse cow girl) pana mi-am dat drumul glorios in preze. Din nou m am abtinut să nu urlu de data asta ca elefantul african după ce a plasat sămânța in uterul femelei, la rădăcina unui baobab si urmărit de niste hiene voyeur-iste...). 

Note:

aspect fată 9

corp 9

GFE - (nu ne am pupat că am eu piticii mei pe creier, mă tem de covid luat din salivă)

Oral - 8 (dacă invată să schimbe ritmul si să lingă din lateral, fără a i se cere, deci din propria initiativă si dacă acceătă si să se ocupe de outze e de 9.50)

Normal 9

Halat 250 ora

De revenit - da, cred ca voi mai reveni. Sa imi zică cand sunt plecati pensionarii din bloc la piață, să pot să mă manifest si eu ca in savană...

Mersi Jessi pt momentele placute cu tine!

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Error 404: Not found.
  • Oras:Error 404: Not found.
On 1/28/2021 at 2:55 PM, omuldinpadure said:

Am stat o oră, două numere...unul terminat CIM (as fi vriut să urlu de plăcere dar mi-a adus aminte de vecini....plm...mi-am inăbușit răgetul de leu satisfacut după ce a regulat-o pe leoaica tânără din harem si si-ainvins rivalii in savană). Numărul doi a fost cu agitatie...intai doggy style, apoi ea deasupra (cow girl si reverse cow girl) pana mi-am dat drumul glorios in preze. Din nou m am abtinut să nu urlu de data asta ca elefantul african după ce a plasat sămânța in uterul femelei, la rădăcina unui baobab si urmărit de niste hiene voyeur-iste...).

Omule, te-ai uitat prea mult la lion king. Mai variază animaţiile!

  • Haha 1
Link spre comentariu
Vizitator jessy23
Reputație: 0

Hello guys sunt Jessy 23 de ani, 167 cm,ten alb 43 Kg, de astazi sunt disponibila pentru programari, preferabil pe wtp.

Programul meu de lucru este in principiu 13-20 inclusiv in weekend, dar cu excptii in functie de necesitati personale si numarul de programari (voi anunta aici disponibilitatea). In continuare voi lasa pauze de 30 min intre ele pt discretie si igiena.

Update servicii/preturi:

- GFE in functie de chimie
- masaj de relaxare
- sex oral protejat/neprotejat (in functie de igiena)
- sex normal (protejat)
- fin. corporala
- fin. orala (+50 ron)

Sunt deschisa si pentru alte fantezii pe care le vom discuta la telefon, iar ca preturi :

100 ron 1 fin.
200 ron ora

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 15 ore, jessy23 a spus:

Hello guys sunt Jessy 23 de ani, 167 cm,ten alb 43 Kg, de astazi sunt disponibila pentru programari, preferabil pe wtp.

Programul meu de lucru este in principiu 13-20 inclusiv in weekend, dar cu excptii in functie de necesitati personale si numarul de programari (voi anunta aici disponibilitatea). In continuare voi lasa pauze de 30 min intre ele pt discretie si igiena.

Update servicii/preturi:

- GFE in functie de chimie
- masaj de relaxare
- sex oral protejat/neprotejat (in functie de igiena)
- sex normal (protejat)
- fin. corporala
- fin. orala (+50 ron)

Sunt deschisa si pentru alte fantezii pe care le vom discuta la telefon, iar ca preturi :

100 ron 1 fin.
200 ron ora

Mai pune și niște poze... 

  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator jessy23
Reputație: 0

Hello guys, de astazi sunt disponibila pentru programari, preferabil pe wtp.

Programul meu de lucru este in principiu 13-20 inclusiv in weekend, dar cu excptii in functie de necesitati personale si numarul de programari (voi anunta aici disponibilitatea). In continuare voi lasa pauze de 30 min intre ele pt discretie si igiena.

Update servicii/preturi:

- GFE in functie de chimie
- masaj de relaxare
- sex oral protejat/neprotejat (in functie de igiena)
- sex normal (protejat)
- fin. corporala
- fin. orala (+50 ron)

-sex anal protejat in functie de marime (decid la fata locului + 100 ron)

 

Sunt deschisa si pentru alte fantezii pe care le vom discuta la telefon, iar ca preturi am hotarat sa revin la cele initiale:

100 ron 1 fin.
200 ron ora 

IMG-20210131-WA0006.jpg

Link spre comentariu
Vizitator jessy23
Reputație: 0
Acum 19 ore, jmmchu a spus:

Am fost si eu la Jessy. Cu o pofta de ceva skinny minny

Locatie: Pe la Piata Norilor - nota 8 desi n-are nicio relevanta
Aspect: Nici nu stiu ce sa zic. Mie mi s-a parut prea skinny, desi imi place genul. zici ca tocmai a intrat in convalescenta. e armonioasa, nu zic nu, dar parca prea anemica, zici ca daca dai mai tare lesina pe tine. Are urme de cezariana daca am vazut bine + o ciuperca impresionanta pe spate (niste pete rosii multe pe cervical). Draguta la fata, iar mie mi s-a parut mai mica de 24, cadt declara. Nota 7 sa zicem
Atitudinea: simpatica, atenta la tine dar cam pe fast fuck. Recunosc ca am fost bagat intre 2 programari si poate nu eram din circuitul ei. Este de 8
Actiunea: ON bunicel desi la un moment dat ii cam dadea blana ca sa ma termine mai repede, cel putin asa mi s-a parut. Umed si nu lua doar capul in gura - 7. Normalul destul de plictisitor. Nu ca sta cum o pui, sta cum o arunci. lemn frate, zici ca ingheata. ii mai mutam mana, cand nu aveam loc. total absenta. Ceea ce mi-a dat senzatia ca nu ii place deloc ce face. adica nici macar 0,01%. si nu cred ca sunt cel mai naspa barbat - nota 6. 100 de kurvcoin
 

N-am mai fost de cativa ani la futut. Revenind pe "teren" constat ca descrierile si parerile futacilor sunt mult mai departe de realitate decat erau acum cativa ani. Nu stiu cine o fi de vina, dar trist. 
 

Pace
 

Buna imi pare foarte rau ca ai parerile astea despre mine desi te-am programat intre programari trebuia sa te astepti la ceva gen fast... Iar daca ai avut impresia ca nu mi-a placut poate este din cauza faptului ca a fost poate hard iar constructia corpului meu nu e chiar facuta pentru asa ceva sau doar poate era putin cam mare... Totusi de oare de ce va asteptati sa va tratam ca pe sotii barbatii sau iubitii nostri.... Inteleg ca platiti dar nu ne puteti cumpara si sentimentul de placere .... Cat despre experienta pe care ai avut-o mi se pare ca depinde si de comportamentul vostru.. Totusi imi pare rau ca nu am putut fii pe placul tau. Nu pot fi perfecta si nici nu pot multumi pe toata lumea...💋

Link spre comentariu
Vizitator jessy23
Reputație: 0
Acum 16 ore, jmmchu a spus:

si mie mi-a facut la fel. daca nu raspundea atunci nu mai sunam nici eu. zice ca da prioritate la clientii fideli. i-am reprosat si eu ca poate macar sa raspunda, chiar daca e negativ

Buna... Eu va inteleg ca incercati sa vorbiti cu mine si nu pot raspunde tuturor.... Dar asta depinde si de timpul in care vad mesajele pentru ca daca le vad tarsiu nu mai pot raspunde din cauza faptului ca nu stiu daca mai pureti vorbi sa nu... Unii dintre voi aveti iubite sau sotii acasa si nu imi permit sa scriu dupa o ora sau mai mult timp ca sa nu creez neplaceri 💋 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...