Sari la conținut

♥️ANDREEA BBY♥️0755199370♥️


Postări Recomandate

  • Telefon: 0755199370
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 0755199370
  • Oras:Bucuresti

♥ï¸â™¥ï¸ Hellooo dragilor ♥ï¸â™¥ï¸

Dupa cum bine stiti si ati vazut , site-ul a fost picat cateva zile , iar acum am aflat ca a fost restaurat la o copie din 15 Octombrie si anuntul meu cu tot cu recenzii a dispărut permanent.😭

â—ï¸â—ï¸ Pentru cei care m-ati cunoscut in Timișoara , o sa va rog daca mai vreti , sa imi lăsați din nou recenziile aici , sa ramana pentru cand ma voi intoarce â—ï¸â—ï¸

♥ï¸â™¥ï¸ Cand o sa ma reîntorc , o sa postez aici pe topicul asta tot ce era postat pe cel care s-a sters ♥ï¸â™¥ï¸ Deocamdata , va las aici poze sa va amintiți cu drag de mine ♥ï¸â™¥ï¸ Pupici💋💋

0ï¸âƒ£7ï¸âƒ£5ï¸âƒ£5ï¸âƒ£1ï¸âƒ£9ï¸âƒ£9ï¸âƒ£3ï¸âƒ£7ï¸âƒ£0ï¸âƒ£

post-306314-0-50015700-1603802172_thumb.jpeg

  • Like 5
Link spre comentariu

Vizitat vineri pe frumoasa Andreea, dupa o lunga cercetare a pietei , ea sa potrivit ca o manusa.

Programat prin mesaje, am primit locatia, undeva pe torontal in spate la catena, destul de ascunsa printre blocuri.

Ajung, surpriza de dupa usa iese Andreea, o fata frumoasa, cu forme , pe care pozele o dezavantajeaza, e mult mai frumosa in realitate.

Dupa igenizarea de rigoare , unde am primit prosop curat , gel de dus apa de gura, intru in camera mai discutam una alta , ma intreaba ce imi place, aleg din oferta on, sarutari , np , cunni ,si de acolo mai vedem ce iasa.

Incepem cu preludiu, desi saruturile au fost destul de timide a compensat cu tatatle ei superbe, imbratisarile,zambetele si privirile ei perverse.

Ma bag la pasarica, igiena impecabila, sa o moflai toata ziua, trecem la on zemos cu tente de deep si cateva limbute la adiacente, lady on top cu prevelistea superba a sanilor,sarutari si nebunii pana la finalizare care nu a intarziat sa apara, din pacate pt mine.

Un minus ar fi lipsa sunetelor din timpul actiuni, in rest totul a decurs perfect.

 

 

Locatie 9

Atitudine 10

Igiena perfecta

Gfe 8 pt pupici si lipsa sunetelor

On 9 , face si cim/cof la +50

Np 9 se misca bine

 

Eu o astept ai o recomanda desi nu prea ii de impartit cu toata lumea.

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator nilatac1
Reputație: 0

Am fost la ea si am scris atunci o recenzie mai lunga si mai detaliata. Voi face o scurta recenzie acum

 

Aspect: E o fata draguta la fata,sanii mari si fermi, cu forme dar nu e grasa. E pe gustul meu deci o sa ii dau 10

Igiena: curata,mirosea frumos 10

ON: e soft,nu se grabeste sa sara la normal cea ce e un plus 10

NP: te intreaba ce preferi,se misca bine,dar e tacuta intr-un fel mai bine asa decat sa se prefaca 10

Gfe: e prietenoasa,vorbeste,o companie placuta 10

 

Per total o experienta frumoasa,nu am pentru ce sa scad puncte.

Ai grija de tine si mi-a facut placere sa ne cunoastem!

Link spre comentariu
  • Telefon: 0755199370
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 0755199370
  • Oras:Bucuresti

🥰🥰🥰 O sa ne vedem la sfârșitul săptămânii 🥰🥰🥰 Cred ca vineri sau sambata o sa ajung la voi in oras 💜💜💜

O sa scriu din nou serviciile si preturile maine si toate detaliile unde o sa ma instalez 🥰🥰🥰

Pupiciiiii💋💋💋💋

post-306314-0-71996700-1603921019_thumb.jpeg

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Telefon: 0755199370
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 0755199370
  • Oras:Bucuresti

â™¥ï¸ Despre mine , in cateva cuvinte , sunt foarte vorbăreață 😂, imi place sexul 😠( chiar daca nu scot sunete) 😂😂 nu grăbesc pe nimeni. ♥ï¸â£ï¸

â—ï¸ Abia astept sa ne vedem â—ï¸

💋💋💋 pupici 💋💋💋

0ï¸âƒ£7ï¸âƒ£5ï¸âƒ£5ï¸âƒ£1ï¸âƒ£9ï¸âƒ£9ï¸âƒ£3ï¸âƒ£7ï¸âƒ£0ï¸âƒ£

Recenzii din Bucuresti

https://nimfomane.com/forum/topic/142368-0755199370-andreea/page-24

 

Recenzii din Brasov

https://nimfomane.com/forum/topic/142368-0755199370-andreea/page-24

 

 

â£ï¸â£ï¸â£ï¸ DISPONIBILÄ‚ â£ï¸â£ï¸â£ï¸

â—ï¸ 150-30 min / 250-1h. Cim 100 / ✅Cof 50. ✅

â™¥ï¸ Va astept cu drag sa ne vedem ♥ï¸ðŸ”ðŸ”

â—ï¸â—ï¸0755199370â—ï¸â—ï¸Andreea Bbyâ—ï¸â—ï¸

💋💋💋 PuPiiiiiiCi 💋 Preturile , 1 finalizare 150 , iar o ora 250 ! 💰 care include : sex oral protejat/neprotejat, sex normal protejat , 69 , pupici , diferite pozitii 😲 , masaj , mici fantezii 🤫 CIM si COF sunt extra 100 , iar anal fac in funCtie de marime si grosime , si este la fel 100 extra. 🚦Annilingus , cunnilingus , footjob/handjob , sex intre sani si alte fantezii. 🔥

Imi rezerv dreptul de a decide la fata locului 🦠daca fac oralul neprotejat , si pot refuza FK daca nu este un minim de chimie intre noi , si daca igiena nu este ok ðŸ›. Dusul este obligatorie inainte de inceperea actului 🧼 , la baie este tot ce aveti nevoie ! 🧴🧽🚰

Daca vreti sa petreceti timp in compania mea 👩ðŸ¼â€ðŸ’¼ , daca preferati naturaletea si nu prefacatoria , fara fite si fara graba ðŸƒðŸ¼â€â™€ï¸ 👩â€â¤ï¸â€ðŸ‘¨

ma puteti suna sau da mesaj si va raspund imediat ce vad ! Si va rog sa specificati ora â° pana cand pot da mesaj inapoi !

â¤ï¸0ï¸âƒ£7ï¸âƒ£5ï¸âƒ£5ï¸âƒ£1ï¸âƒ£9ï¸âƒ£9ï¸âƒ£3ï¸âƒ£7ï¸âƒ£0ï¸âƒ£ â¤ï¸

Daca nu poti ajunge la programare , da un mesaj si anunta-ma ! Sa nu ne incurcam !

‼ï¸â€¼ï¸â€¼ï¸â€¼ï¸â€¼ï¸â€¼ï¸â€¼ï¸â€¼ï¸â€¼ï¸â€¼ï¸â€¼ï¸â€¼ï¸â€¼ï¸â€¼ï¸

🥰😊 Va pup si va astept 😊🥰

post-306314-0-28270800-1604139587_thumb.jpeg

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0755199370
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 0755199370
  • Oras:Bucuresti

Hello dragilor â™¥ï¸ Tin sa specific faptul ca nu ma pot pupa cu toti cei care imi trec pragul , pentru ca pentru mine Sărutul este ceva pasional care vine din partea amândurora , nu doar din partea ta sau a mea. Si cateodata , mai sunt si unele motive de igiena personală. Si sărut inseamna sărut , nu dat cu limba pe fata si ramas stratul gros de scuipat. Ala nu se numeste sărut. 🙠La fel si cu sexul , imi place chiar daca sunt tăcută si nu scot sunete , si pe o parte e mai bine asa decat sa auzi un “ohhh ohhhh†fals , si sa iti moara Măciuca cand l-ai auzit 😂😂 si nu imi place sexul ala , la care doar tu trebuie sa te simti bine 🙄 de ce sa nu ne simțim bine amandoi ? 😠nu ? Am dreptate sau greșesc cu ceva ? 🤦ðŸ¼â€â™€ï¸ðŸ¤¦ðŸ¼â€â™€ï¸

â—ï¸â—ï¸ Voi mai fi doar maine Disponibila , dupa voi merge la Arad â—ï¸â—ï¸

💜 Sau voi ce ziceti , sa mai raman aici cateva zile , impreuna cu colega mea Elena ?💜

Pupiciiiii💋💋💋💋💋

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Olimpico
  • Oras:Olimpico

Eu zic să mai rămâi câteva zile măi Andreea lu' Ivan. Chiar mi-a plăcut ce ai scris!

Bineînțeles, împreună cu a ta colegă Elena, pe care fie vorba între noi, eram pe punctul de a o cauta astăzi...dar m-am luat cu altele și nu am mai apucat.

 

Mai rămâneți câteva zile în frumosul nostru oraș de pe malul Begăi, n-are de ce să vă pară rău :)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0755199370
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 0755199370
  • Oras:Bucuresti

Eu zic să mai rămâi câteva zile măi Andreea lu' Ivan. Chiar mi-a plăcut ce ai scris!

Bineînțeles, împreună cu a ta colegă Elena, pe care fie vorba între noi, eram pe punctul de a o cauta astăzi...dar m-am luat cu altele și nu am mai apucat.

 

Mai rămâneți câteva zile în frumosul nostru oraș de pe malul Begăi, n-are de ce să vă pară rău :)

 

Bine atunci , o sa mai ramanem cateva zile aici , pe malul Begăi 💜 deci , spor la programari 😂 si bineinteles , sa le si respectam reciproc nu ? Pupiciiiiiii ♥ï¸â™¥ï¸â™¥ï¸ðŸ’‹ðŸ’‹ðŸ’‹

  • Like 1
Link spre comentariu

Hello dragilor ♥ Tin sa specific faptul ca nu ma pot pupa cu toti cei care imi trec pragul , pentru ca pentru mine Sărutul este ceva pasional care vine din partea amândurora , nu doar din partea ta sau a mea. Si cateodata , mai sunt si unele motive de igiena personală. Si sărut inseamna sărut , nu dat cu limba pe fata si ramas stratul gros de scuipat. Ala nu se numeste sărut. La fel si cu sexul , imi place chiar daca sunt tăcută si nu scot sunete , si pe o parte e mai bine asa decat sa auzi un “ohhh ohhhh” fals , si sa iti moara Măciuca cand l-ai auzit si nu imi place sexul ala , la care doar tu trebuie sa te simti bine de ce sa nu ne simțim bine amandoi ? nu ? Am dreptate sau greșesc cu ceva ? ‍♀‍♀

Voi mai fi doar maine Disponibila , dupa voi merge la Arad

Sau voi ce ziceti , sa mai raman aici cateva zile , impreuna cu colega mea Elena ?

Pupiciiiii

 

Ai avut clienti care ti-au dat cu limba pe fata?  :laugh2

Link spre comentariu
  • Oras:Olimpico
  • Oras:Olimpico

Bine atunci , o sa mai ramanem cateva zile aici , pe malul Begăi deci , spor la programari si bineinteles , sa le si respectam reciproc nu ? Pupiciiiiiii ♥♥♥

De respectat respectăm, că doar suntem respectabili :)

Mai greu este să obținem o programare (...uneori tare greu...chiar imposibil în unele cazuri), dar de respectat le respectăm!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0755199370
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 0755199370
  • Oras:Bucuresti

Ai avut clienti care ti-au dat cu limba pe fata? :laugh2

 

Daaaa , si la ce mod 😂😂😂 parca lingeau acadeaua 😂😂😂🤦ðŸ¼â€â™€ï¸ðŸ¤¦ðŸ¼â€â™€ï¸ðŸ¤¦ðŸ¼â€â™€ï¸

Link spre comentariu

  • Telefon: 0755199370
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 0755199370
  • Oras:Bucuresti

De respectat respectăm, că doar suntem respectabili :)

Mai greu este să obținem o programare (...uneori tare greu...chiar imposibil în unele cazuri), dar de respectat le respectăm!

Pai daca o faci din timp , o obții. Daca suni cu 10 minute inainte , nu ai cum 😂 in orice caz , te astept cu o programare cand vrei sa ma vizitezi 💋💋💋💋 pupi

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...