Salt la continut

Prieteni Buni:

Fotografie

Anastasia 0755273260

• Te rugam sa te loghezi ca sa poti raspunde.
9 raspunsuri in acest thread

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#1 alibaba2020

alibaba2020

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
  • Pip
  • 5 Postari:
  • Inscris la:
    16 oktober 2020

Postat 16 oktober 2020 - 02:56

Salut băieți,

Vizitat domnuca din anunțul de mai jos de doua ori ( sa fiu sigur :) )

https://www.publi24....f5eei90h1h.html

Pozele sunt mai vechi, avea părul mai lung, acum e tunsa scurt. Avea la un moment dat si poze din locație, cu freza noua. E drăguță la fata,ochi frumosi, look de fata cuminte, nu zici ca s-ar ocupa cu asa ceva. Corp slim, nu prea înaltă, undeva pe la 1,65, sani medii. Overall drăguță. Ca și servicii ON si OP, eu am stat 30 de min la clasicul scor de 150. Își da silinta sa facă ceea ce-ți place, atâta vreme cat nu vrei aberații ( se plângea ca a avut o grămadă de cereri pentru normal neprotejat, lucru pe care nu are de gând să-l facă in nici un caz). Una peste alta o experiența OK, de revenit. Apropo, a lucrat pe afara doar, acum se adaptează la piață locala... :)
  • 1

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#2 abraxasone

abraxasone

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
  • Pip
  • 10 Postari:
  • Inscris la:
    02 augustus 2020

Postat 16 oktober 2020 - 07:42

Unde are locatia?

• 0

#3 mrbadass

mrbadass

BadAssMotherFucker

• Maistru Curvar
  • 69 Postari:
  • Inscris la:
    15 augustus 2020

Postat 17 oktober 2020 - 08:20

Salut băieți,

Vizitat domnuca din anunțul de mai jos de doua ori ( sa fiu sigur :) )

https://www.publi24....f5eei90h1h.html

Pozele sunt mai vechi, avea părul mai lung, acum e tunsa scurt. Avea la un moment dat si poze din locație, cu freza noua. E drăguță la fata,ochi frumosi, look de fata cuminte, nu zici ca s-ar ocupa cu asa ceva. Corp slim, nu prea înaltă, undeva pe la 1,65, sani medii. Overall drăguță. Ca și servicii ON si OP, eu am stat 30 de min la clasicul scor de 150. Își da silinta sa facă ceea ce-ți place, atâta vreme cat nu vrei aberații ( se plângea ca a avut o grămadă de cereri pentru normal neprotejat, lucru pe care nu are de gând să-l facă in nici un caz). Una peste alta o experiența OK, de revenit. Apropo, a lucrat pe afara doar, acum se adaptează la piață locala... :)

Eu te-aș crede pe cuvânt, daca nu ar fi situația cu userul tău nou creat si prima ta recenzie ridici in slavi o domnișoară, de care nu a auzit nimeni până acum. Si nu oricum, dar susții ca ai fost si de 2 ori si ca e ce trebuie.
Eu imi mentin reticenta legată de veridicitatea informațiilor legate de dameză. Poate să fie cum zici tu, nu zic nu, dar momentan are un mare semn de intrebare recenzia ta!
  • 0

#4 elprofesoare

elprofesoare

pidsadera

• Membru Premium
  • 3175 Postari:
  • Inscris la:
    23 mei 2020

Postat 17 oktober 2020 - 08:40

Fisier atasat  1.jpg   101,95KB   3 download

Fisier atasat  2.jpg   107,46KB   1 download

Fisier atasat  3.jpg   146,1KB   0 download

Fisier atasat  4.jpg   67,99KB   1 download

• 2

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#5 alibaba2020

alibaba2020

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
  • Pip
  • 5 Postari:
  • Inscris la:
    16 oktober 2020

Postat 17 oktober 2020 - 06:52

Eu te-aș crede pe cuvânt, daca nu ar fi situația cu userul tău nou creat si prima ta recenzie ridici in slavi o domnișoară, de care nu a auzit nimeni până acum. Si nu oricum, dar susții ca ai fost si de 2 ori si ca e ce trebuie.
Eu imi mentin reticenta legată de veridicitatea informațiilor legate de dameză. Poate să fie cum zici tu, nu zic nu, dar momentan are un mare semn de intrebare recenzia ta!

Nu e cazul sa ma crezi pe cuvant, mergi si vezi, dupa dai o bere daca am avut dreptate...  :hihat

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#6 alibaba2020

alibaba2020

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
  • Pip
  • 5 Postari:
  • Inscris la:
    16 oktober 2020

Postat 17 oktober 2020 - 06:57

Unde are locatia?

In spate la Iulius Mall, pe Dunarii.

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#7 georgel69

georgel69

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
  • Pip
  • 34 Postari:
  • Inscris la:
    09 november 2013

Postat 18 oktober 2020 - 06:50

Eu zic ca nu prea merita,am fost de doua ori la ea,a doua oara din greșeală,din cauza pozelor și am rămas totuși.Prima data oral neprotejat,a doua oara doar protejat.Nu prea vrea sa facă mai nimic,comentează la poziții cred ca numai vreo doua ii convin.Pozele nu sunt reale,într-adevăr este vorbăreta mai glumește, dar nu ma duc pentru asta.Eu nu o sa mai revin la ea.
  • 1

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#8 mperfomance

mperfomance

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
  • 182 Postari:
  • Inscris la:
    07 maart 2018

Postat 18 oktober 2020 - 08:04

No acum cine la cine da berea :):) , eu zic ca merita gergel69
  • 1

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#9 bibi78

bibi78

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
  • 162 Postari:
  • Inscris la:
    24 juni 2015

Postat 18 oktober 2020 - 08:28

Am fost, n-am stat. Poze false. La 150 sunt variante mai bune.
  • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#10 loveroi23

loveroi23

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
  • Pip
  • 1 Postari:
  • Inscris la:
    24 september 2020

Postat 18 oktober 2020 - 10:26

Salut, am testat și eu, fata nu mi se pare ca arată rău este cea din poza dar cu par scurt(tatuaj gât), am rămas, glumeața, sociabilă dar intr-adevăr nu-i convin multe lucruri, poziții și pare ca nu are neaparat chef, lucruri care te demotiveaza. Totuși pe oral se chinuie sa te satisfacă și cam atât. Locație ok, Dunării 20b, de revenit ? Eu unul nu.
  • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

1 useri citesc topicul

1 membri, 0 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

legyonayre